Şimdi Ara

MSI GT80 2QE TITAN SLI Video İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MSI'ın amiral gemisi, masaüstü bilgisayarların yerini almak için yola çıktı.

• O laptopu alacağıma 15 bin liraya 3xtitan x li en üst seviye bi pc toplarsın

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Oyuncu gözlerin neler görüyor Gökhan

• pc neysede laptopta oyun oynayan var mı inanamıyorum gerçekten

• hocam laptop iyi güzel hoş da 12 bin lira ney allah aşkına ya? araba mı alıyoruz laptop mı alıyoruz. eğer aynı performansı istiyorsan şu sisteme bi bakın fiyat farkı ortada. zaten hiçbir zaman gaming laptop fikri bana mantıklı gelmemiştir.
    http://imgur.com/JVTTKm4

ki bence bu bile aşırı fazla bu fiyatın yarısına canavar gibi bir pc toplanabilir(sli gtx980 nedir ya) ben sadece aynı parçaları topladım laptoptaki(ki benim koyduğum işlemci laptopun içindeki işlemciden daha iyi) ramlar dandirik 1600 mhz ram varmış içinde ben de fiyat farkını görmek açısından 1600 mhz koydum ama 2400 lük de çok rahat konulabilir. bence aşırı pahalı bir laptop.

• Gökhan bey öyle bi heyecanli mı desem karışık cümleler kuruyorsunuz ki valla ne anlattığını anlamadım.

• cihaz güzel ama,aynı fiyata oyun odası yaratırım.süper pc,ps4,sinema sistemi tv zaten var.

• Çöp. 12 bin tlye ps4+107 ekran full hd tv+ Bundan daha yüksek performansli masaustu bilgisayar toplanabilir. Ustune artan parayla da tatil yapilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ofis boştu herhalde kimse yokken bir videoda biz koyalım demişsiniz :D

• Bu laptopa bu kadar para vermek israftır. Zengin olsam gene almam. Daha iyi ve daha ucuz bir masaüstü pc toplanır ki arkadaşlar toplamış.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Güzel bilgisayar ama bu kadar para etmez bence de. Buna verilecek parayla çok iyi bir bilgisayar toplanabilir.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • keşke en başta bir 10 bin tl diyip girseydiniz sohbete, tutki zenginim 10 bine hem eve hem yazlığa zaten pc kurarım niye laptop alayım velevki laptop dedim zenginsen her sene değiştiririm yine kardayım ,bu laptop 2 nesil falan etmez her sene zaten nvidia veriyor coşkuyu veriyor coşkuyu kart yağmuru resmen.

• GTA V için pc arayanlara gelir bu 1080p 120 fps oynarlar :D

• quote:

Orijinalden alıntı: manesfirst

hocam laptop iyi güzel hoş da 12 bin lira ney allah aşkına ya? araba mı alıyoruz laptop mı alıyoruz. eğer aynı performansı istiyorsan şu sisteme bi bakın fiyat farkı ortada. zaten hiçbir zaman gaming laptop fikri bana mantıklı gelmemiştir.<br> <a data-test="test" rel="nofollow" style="word-wrap: break-word; text-decoration: underline;" target="_blank" onclick="return dhExternalLinkRedirect(this)" href="/ExternalLinkRedirect?module=pgdcode&messageId=104680694&url=http://imgur.com/JVTTKm4" data-href="http://imgur.com/JVTTKm4">http://imgur.com/JVTTKm4</a><br><br><br>ki bence bu bile aşırı fazla bu fiyatın yarısına canavar gibi bir pc toplanabilir(sli gtx980 nedir ya) ben sadece aynı parçaları topladım laptoptaki(ki benim koyduğum işlemci laptopun içindeki işlemciden daha iyi) ramlar dandirik 1600 mhz ram varmış içinde ben de fiyat farkını görmek açısından 1600 mhz koydum ama 2400 lük de çok rahat konulabilir. bence aşırı pahalı bir laptop.

:D her laptop konusunda aynı yorum. Aynı fiyata daha güçlü masaüstü zaten toplarsın.Taşabilir olduğu için fiyat pahalı oluyor.Ayrıca buna klavya ve monütör fiyatıda var.Kısaca 12000liraya bundan daha iyi masaüstü toplarsın orası tartışılamaz

• malesef türkiyedeki vergi sisteminden dolayı fiyatları böyle uçuk özellikle msi - monster - alienware fiyatlarına bakarsanız anlarsınız :)

• 12 bin ne ya 5 bine hayvan gibi kasa toplayıp 4 binle 107 ekran led tv ps 4 xbox one, 2 binle iphone 6 kalan bin lede cepte kalır. Bu ne şimdi ayrıca bu kadar buyuk aleti nasıl taşıyacan çok büyük, yani kısacası saçmalık.

• Çekilişe katılmak istiyorum
  • msi gt80(980m ama sli olmayan) vs alienware 17 (980m)

Hangisi iyi sizce?
  • İnceleme için teşekkürler BSC daha fazla donanım incelemesi bekliyoruz. Keşke bu paranın yarısına bunun 2 katı pc toplayabilirsiniz diye de not etseymişsiniz :D

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.