Şimdi Ara

Next Digiturk Lig tv 2-3 Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

1-2 hafta önce Bimeks'ten 499TL'lik digiturk paketini aldım.

kurulumu yapıp kullanmaya başladım.

fakat lig tv 2 ve 3'ün olmadığını farkettim.

sanırım ilk 3 ay premier lig , rusya ligi, eurolig varmış.

Müşteri hizmetlerini aradım bişeyler yaptılar gelmedi. sonra teknik servise yönlendirdiler teknik servis gelmedi.

Aradım size başka bir bölge bakıyor dediler onlardan da ses çıkmadı. müş. hizmetlerini yine aradım o iş bizde halledicez gibi konuştular ama tık yok.

Benim yapabileceğim birşey var mı önerisi olan var mı?

Acaba ince ayar mı yapılması gerekiyor.

Bilmiyorum yardımcı olur musunuz?

• ligtv 2-3 yok 1 yıl tahahüt verip ekleticen paketine. aylık ek 13tl ister tahminim. ama sd yayın aklında bulunsun hd si yok türksatta ligtv 2-3 ün.

birde digitürk milleti hdye geçirmek içinmidir bilinmez ligtv sd yayınlarını iyice bozdu. izlerken farkedersin zaten çamur gibi görüntü.

son olarak iki üç bilgilendirme yapayım.

1.n11 deki satıcılar 3 ay premier lig hediyesi yok dediler 3 ay hediye erotik var.

2.satmak istersen haber ver ürünü.

3.eğer ligtvyi kaliteli izlemek istiyorsan paraya kıyıcan eutelsattan alıcan yayını. bana aylık 84 tl (premier lig+süperlig+belgesel) ödemek zor geldiği için iptal ettirdim eutelsat digitürkü. eğer iade şansın varsa ürünü iade et bu kampanyadan al. ağustosa kadar ligtv 2-3 -hediye.

http://www.digiturk.com.tr/digiturk-kampanyalari/ligtv-kampanya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi incendies -- 11 Nisan 2015; 15:41:37 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.