Şimdi Ara

Galaxy S6 mı Iphone 6 mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Vodafone'de her iki telefon taahhüt ile tarifeye ek olarak aşağıdaki fiyatlarla alınabiliyor. (Tarife: Red XSmall 60 TL)

Galaxy S6 -> 24 X 105 TL
    Iphone 6 -> 24 x 125 TL

Sizce hangisini tercih etmek daha mantıklı?

• Iphone daha iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ikisi arasinda iphone alirim

• 480 lira fazladan verip eylülde tepeden inecek bi telefonu almaktansa ateş eden S6 daha iyidir bence

• İkiside güzel cihaz ama s6 nın daha uzun süre tepe model kalacağı, çok güzel tasarımı olduğu, güzel kamerası ve özellikleri olduğunu varsayarak benim tercihim s6 olurdu. İphone ne kadar güzel işlemci kullanmış olsada 6s iin 2 gb ramle çıktığını varsayarsak 6 nın ileri süreçlerde güncellemelerin zor uyarlanacağını ve o stabiliteyi daha kısa sürede kaybedeceğini düşünüyorum.

• Ben olsam s6 alırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -zed-

İkiside güzel cihaz ama s6 nın daha uzun süre tepe model kalacağı, çok güzel tasarımı olduğu, güzel kamerası ve özellikleri olduğunu varsayarak benim tercihim s6 olurdu. İphone ne kadar güzel işlemci kullanmış olsada 6s iin 2 gb ramle çıktığını varsayarsak 6 nın ileri süreçlerde güncellemelerin zor uyarlanacağını ve o stabiliteyi daha kısa sürede kaybedeceğini düşünüyorum.

İphone 6'da beni de düşündüren en önemli olumsuzluk cihazın 1 gb ram olması. Ios bile olsa 1 gb ramin ömrü fazla değil.

Muhtemelen Iphone 6s 2gb ram ile çıkacaktır.

Sanırım en mantıklı sonuç şu aşamada galaxy s6 tercih etmek.

• İkisi arasından s6 daha iyi bir tercih olur.

• Samsung'un ürettiği hiçbir telefonu sevmeyen ve nefret eden biri olarak söylüyorum ilk defa S6 ve S6 Edge modellerini çok beğendim ve bütün özellikleriyle diğer Android cihazlardan daha üstün tepe cihazlar ikisi de hem kamera olarak hem de hız olarak S6,Iphone 6'dan daha iyi bir telefondur.
  • htc m9
  • s6 almak daha mantıklı şuan için
  • Ben ikisi arasında S6 diyorum
  • Merhaba,
    S6 ram olarak daha önde 2499 TL fiyat ile şuan piyasa da
    http://www.sizincadde.com/samsung-galaxy-g920fq-s6-32gb-beyaz-cep-telefonu.html

İphone ios olduğu için 1 gb şuan için yeterli ilerde soru işareti. 2300 TL gibi bir fiyata sahip.

Android en son versiyonu s6 birkaç ay sonra iphone 6s ile rakip olacağını düşünüyorum
  • İkiside kendi platformlarinin en iyi cihazlari. Bence s6 su an daha cok heyecan verici bir telefon,karar sizin.

• Ben S3 kullanıyordum geçen hafta iphone 6 aldım ve gayet memnunum daha yeni fakat kasma donma falan yok bakın samsung çok değer kaybediyor fakat iphone da olmaz örnek olarak şu an galaxy S5 1300 lira fakat iphone 5 s 2000 lira samsung çok çabuk değer kaybediyor. Iphone daha iyidir şu dogrudur IOS 9 geldiğinde kasabilir o zaman da çok sıkıntı yaratacağını zannetmiyorum ama yüksek fiyata satıp üstüne bir miktar parayla üst modelini alabilirsiniz. Başta söylediğim gibi S3 kullanıcısıydim fakat çok kas ma vardı bu yuzden değiştim s6 da kasar kesinlikle iphone

• Galaxy S6
  • iphone a para kaptırmayın. S6 kesinlikle. 1 gb ramlı cihaza 2300 lira vermektense canavar gibi S6 yı alın...
  • 5 yıllık Android deneyiminden sonra (cm root vs vs) iPhone 6 aldım.

Inanılmaz rahatım, yıllarca androidin çıkan amiral gemilerine söveyim. Android ucuz ama en çok kazığı Android atmış.

Kusuruma bakmayın iPhone 6 sonra kararım budur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.