Şimdi Ara

Suzuki ADRESS 14 jant scooter 113cc enjeksiyonlu ANA KONU(100km de 1.96lt tüketen yakıt cimrisi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
192
Cevap
8
Favori
34.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • suzukinin brugman serisi konfor yakıt ve saglamlık acısından dünyada baya isimlesti ve son zamanlarda özellikle ülkemiz gibi benzinin pahalı oldugu ülkeler için düşük yakıt tuketimli önemli.. motorsiklet 113cc enjeksiyonlu 14 jant ve 20 kg bagaj var tam kask alıyor rahat.. Suzuki adress(97kg) 5.2 litre ile 250 km civari gitmekte 90 kuruş gibi düşük yakıt tuketimi vardır. honda pcx e rakıp olarak cıkmaktadır mayıs bası gibi suzuki şubelerinde kampanya fiyatı 5490 dan olacak normalde 6000 liste fiyatı. başta honda pcx(130kg ve 110 kuruş yakıyor) almak istemiştim 7.600 tl civarı cok geldi.. ..tipi cub tarzı 97 kg.. 9nw beygir gucunde .. yamaha cripton 7.9 nw beygir gucu , honda wing go 7.4 nw beygir gucunde honda wave 110i 8.65nw beygir gucunde . . ... .. konfor olsun atiklik bakımından nisan 14-15inden itibaren subelerde test edecek arkadaslar bilgi paylasırsa sevinirim.. tanıtım videosu; https://www.youtube.com/watch?v=ER2SxkfFK_4 https://www.youtube.com/watch?v=jrg6XAcSLmQ performans linki; https://www.youtube.com/watch?v=83F_NU4XhaQ
     Suzuki ADRESS  14 jant scooter 113cc enjeksiyonlu ANA KONU(100km de   1.96lt tüketen  yakıt cimrisi) Suzuki ADRESS  14 jant scooter 113cc enjeksiyonlu ANA KONU(100km de   1.96lt tüketen  yakıt cimrisi) Suzuki ADRESS  14 jant scooter 113cc enjeksiyonlu ANA KONU(100km de   1.96lt tüketen  yakıt cimrisi) Suzuki ADRESS  14 jant scooter 113cc enjeksiyonlu ANA KONU(100km de   1.96lt tüketen  yakıt cimrisi) Suzuki ADRESS  14 jant scooter 113cc enjeksiyonlu ANA KONU(100km de   1.96lt tüketen  yakıt cimrisi)
     Suzuki ADRESS  14 jant scooter 113cc enjeksiyonlu ANA KONU(100km de   1.96lt tüketen  yakıt cimrisi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat_ozen0707 -- 17 Mayıs 2015; 2:05:30 >

• Tip güzel motor iyi ama fiyat sanki pahalı gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Falkee27 kullanıcısına yanıt
    hocam o enjeksiyon sisteminden pahalı olmasa ciddi bir maliyet hocam.. yamaha cripton var mesala karbiratörlü kasa kalitesi olsun yeni kasaları iyi diil baya kötü, o motor bile 4 milyar hocam hondanın wing go var odale keza öy 4 milyar civarı ama nerde dersin eski criptonlar ve honda c90 lar dersin .. enjeksiyon işin içine girince fiyat artıyor malesef.. pcx 7.30 milyarken aslında normal fena rakam diil limitlerimi zorlicam ...
  • sitesinde fiyatı 5500TL civarı:

http://motosiklet.suzuki.com.tr/modeller/scooter/address.aspx

Muhtemelen karbüratörlü modeli getirecekler
  • Oha enjeksiyon koymuşlar ama gene de pcx kadar rahat değildir kesin..Ama daha sağlam duruyor.
  • hachiko kullanıcısına yanıt
    pcx yapı itibariyle daha agır hocam 130 kg ve gercekten rahat patronumda var :))) ; adress ise 97 kg tam bir cub havası var kücük ve cub kadar hafif mayısta test etcem ):.. pcx yola iyi yapısır agır oldugundan ama süspansiyon kalitesi önemli malzeme olsun pcx de adress te 14 jant bu arada.. ama suzukiyi yabana atmayın bence suzuki brugman(400cc 650 cc) serisi dünyada en cok tutulan scooterlardandır hondanın aynı seviye motorlarından cok daha rahat netten arastırabilirsin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat_ozen0707 -- 10 Nisan 2015; 20:42:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat_ozen0707

pcx yapı itibariyle daha agır hocam 130 kg adress ise 97 kg tam bir cub havası var kücük ve cub kadar hafif.. pcx yola iyi yapısır agır oldugundan ama süspansiyon kalitesi önemli malzeme olsun.. ama suzukiyi yabana atmayın bence suzuki brugman(400cc 650 cc) serisi dünyada en cok tutulan scooterlardandır hondanın aynı seviye motorlarından cok daha rahat netten arastırabilirsin :)

Az önce marketten geldim burgman ile netten araştırmama gerek yok.. Bence pcx daha iyi rahat bir motordur selesi dar mesela bunun...Ayrıca start stop yok keşke farklı bir özellik koysalarmış alışılmışın dışında..Mesela radyatör koyabilirlerdi biraz daha sıkıştırma oranları ile oynayıp daha güçlü olabilirdi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hachiko -- 10 Nisan 2015; 20:46:03 >

hocam sizdeki kaçlık brugman :))))??? hocam star stop sadece satış politakası :))) 11 kurus yakıyor pcx .. adress se 90 kurus :)))) test degerleri yakın ve rahatsa alırım direk ben honda cub(100cc) kullandımdan motorda sarsıntı oluyor azda olsa scooterda daha rahat edecegimi düşünüyorum hayırlısı bakalım:))))) 9 tork gücü bence yeterli 110 luk motor için mesala honda wave 110cc ler vardı enjeksiyonlu 8.4 tork üretiyordu gayet seri motor banamısın demezdi:))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat_ozen0707 -- 10 Nisan 2015; 20:48:40 >
  • quote:

hocam o enjeksiyon sisteminden pahalı olmasa ciddi bir maliyet hocam.. yamaha cripton var mesala karbiratörlü kasa kalitesi olsun yeni kasaları iyi diil baya kötü, o motor bile 4 milyar hocam hondanın wing go var odale keza öy 4 milyar civarı ama nerde dersin eski criptonlar ve honda c90 lar dersin .. enjeksiyon işin içine girince fiyat artıyor malesef.. pcx 7.30 milyarken aslında normal fena rakam diil limitlerimi zorlicam ...

Sizin dediklerinde doğru hocam valla Limit ler zorlanıyor ya bu motor alınır yada çinli markalarla devam edilir :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

hocam sizdeki kaçlık brugman :))))??? hocam star stop sadece satış politakası :))) 11 kurus yakıyor pcx .. adress se 90 kurus :)))) test degerleri yakın ve rahatsa alırım direk ben honda cub(100cc) kullandımdan motorda sarsıntı oluyor azda olsa scooterda daha rahat edecegimi düşünüyorum hayırlısı bakalım:))))) 9 tork gücü bence yeterli 110 luk motor için mesala honda wave 110cc ler vardı enjeksiyonlu 8.4 tork üretiyordu gayet seri motor banamısın demezdi:))

Ben misal verdim hani alışılmışın dışında farklı bir teknoloji ile donatsalardı standart büyük tekerli ince seleli motorlar bu hani alışılmışın dışında birşeyler dedim..Ayrıca pcxin piyasası çok hareketli satışı daha kolay olur..Bende 400lük var 2004 model..Bendeki de öyle deli divane yakmaz devirinde sürer isen 17-20 kuruş yakar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hachiko -- 10 Nisan 2015; 20:52:45 >

suzuki van van 125 var daha ilk kez busene geliyor ülkemize..eski tarz 1960 tarz oda sıradısı tipe sahip arka teker kalın ama 9 milyar gücüm yetmez :))))))
     Suzuki ADRESS  14 jant scooter 113cc enjeksiyonlu ANA KONU(100km de   1.96lt tüketen  yakıt cimrisi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat_ozen0707 -- 10 Nisan 2015; 21:01:49 >
  • quote:

suzuki van van 125 var daha ilk kez busene geliyor ülkemize..eski tarz 1960 tarz oda sıradısı tipe sahip arka teker kalın ama 9 milyar gücüm yetmez :))))))

Eski amerikan filmlerinden fırlamış gibi..Verilmez de zaten buna 9 binlira insan biraz daha büyük hacimli motor koyar şuna suzuki işte pahalı satıyor bir scooterı 28 bine satan firma..

haklısın 28000 verilmez valla. saglam yapsınlarda ben gene 1-2 milyar fazla vermeye raziyim çin motorları cıkınca malesef japon motorsikletler kaliteyi biraz düşürdü rekabet için
  • quote:

Orijinalden alıntı: arda4

sitesinde fiyatı 5500TL civarı:

http://motosiklet.suzuki.com.tr/modeller/scooter/address.aspx

Muhtemelen karbüratörlü modeli getirecekler

Hocam zannetmiyorum. Enjeksiyonlu bu alet gelmez gibi karbürötörlüsu . Zaten amaci seri bir motor ve az yakit ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sitede yazmamış ondan dolayı öyle bir tahminde bulundum. Bir de fiyat da nispeten düşük.
  • arda4 kullanıcısına yanıt
    Km de 90 kurus yakiosa ve rahatlik da fena diilse 5500 cok uygun birde Enjeksiyonlu.. Altinda kask yeri var 20kg alan.. Pcx 7300 cok asiri pqhali geldi abartmislar tamam cok rahat motorda bir araba parasi..

• bu hafta bayide inceleyeceğim, eğer boyu posu ufak gelmezse kesinlikle ilk tercihim olacak.

pcx iyi hoş ama çok pahalı. o paraya 2. el, az km de ve her şeyiyle 3 tane pcx edecek motorlar var. ayrıca pcx sahipleri de enteresan, sıfırı 7300 tl olan motorun 2. eline sıfırıyla aynı fiyat ve hatta 8000-9000 isteyen var, güler misin ağlar mısın ? sadece pcx değil, genelinde hondaların bütün ilanları abartı. sırf bu yüzden 2. el honda almaktan vazgeçtim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iliqueur

bu hafta bayide inceleyeceğim, eğer boyu posu ufak gelmezse kesinlikle ilk tercihim olacak.

pcx iyi hoş ama çok pahalı. o paraya 2. el, az km de ve her şeyiyle 3 tane pcx edecek motorlar var. ayrıca pcx sahipleri de enteresan, sıfırı 7300 tl olan motorun 2. eline sıfırıyla aynı fiyat ve hatta 8000-9000 isteyen var, güler misin ağlar mısın ? sadece pcx değil, genelinde hondaların bütün ilanları abartı. sırf bu yüzden 2. el honda almaktan vazgeçtim.

Pcx hakkeden rahat motor bindim ona itirazim yok ama 7600 tl cok uc fiyat suzuki konya bayisini aradim ibrahim bey 180 boy var bende sorun olmuo. Guzel dedi ama 185 ve ustu icin sikinti olqbilir dedi bana.. Altin elbiseli adamda bindi fuarda honda spacy dizimi carpardi ama adress de saga sola cevirince direksiyonu sikinti yok dedi altin elbiseli adamda en az 180 vardir kalipli benimde 180 boy bakalim. Bende bayiden haber bekliorum. Teste antalyaya gitcem ve burda pqylascam izlenimi sizde yazarsiniz hocam beraber fikir sahibi oluruz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: iliqueur

bu hafta bayide inceleyeceğim, eğer boyu posu ufak gelmezse kesinlikle ilk tercihim olacak.

Pcx hakkeden rahat motor bindim ona itirazim yok ama 7600 tl cok uc fiyat suzuki konya bayisini aradim ibrahim bey 180 boy var bende sorun olmuo. Guzel dedi ama 185 ve ustu icin sikinti olqbilir dedi bana.. Altin elbiseli adamda bindi fuarda honda spacy dizimi carpardi ama adress de saga sola cevirince direksiyonu sikinti yok dedi altin elbiseli adamda en az 180 vardir kalipli benimde 180 boy bakalim. Bende bayiden haber bekliorum. Teste antalyaya gitcem ve burda pqylascam izlenimi sizde yazarsiniz hocam beraber fikir sahibi oluruz

Teşekkürler. Bende suzuki Kuşadası bayii ile konuştum, 15 nisanda gelecekmiş. Test sürüşü yapabilirsiniz dedi. Boyutu ufak değil dedi ama bu göreceli bir kavram. Ben 183 boyundayım. Test ettiğim zaman buradan bildirim yaparım. Pcx alınmaz hocam, sıfırı çok para, ikinci eli daha pahalı :)

• iliqueur kullanıcısına yanıt
    Dun dolma teker tabak buyuklugunde tekerli. Suzuki ant ye bindim 125 lik yoldaki yamalari. Yalaklari kicimda hissettim benim honda cub c100 daha rahat geldi ama pcx gibi 14jant var bunda yol tutusu ve rahatligindan umutluyum bende haftaya gidip denicem :))

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.