Şimdi Ara

FPS OYUNU İÇİN KULAKLIĞI ALACAĞIM FAKAT??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selamlar öncelikle counter strike oynuyorum gönül isterki 400-500 liralık kulaklık falan kullanalım ama imkanlar yok o kadar :)

Arkadaşlar sizlere kafamı kurcalayan sorular soracağım cevaplarsanız sevinirim..

1. Oyun için genellikle ilk başlarda telefon kulaklığı kullanıyordum samsung'un verdiği o kulaklığı :) fiyatı sanırsam top atsan 50 lira. Arkadaşlar hepsiburada'yı inceledim 70-150 lira arası kulakiçi kulaklıklar var bu kulaklıklar sizce oyunlar için en iyi performansı verir mi?

2. Oyun kulaklığı olarak Thermaltake ISURUS DUB'ı beğendim fakat kulaklık kulakiçi kulaklık. Bu fiyatlarda oyuncu kulaklıkları mevcut. Arkadaşlar oyun için en iyisini istiyorum bu fiyata. Sizce bu kulaklığı almalı mıyım? yoksa bana bu civarlarda bir kulaklık önerecek misiniz? ayrıca oyun için kulakiçi kulaklık mı iyidir headset mi? (not: bu kulaklıkta mikrofon bulunuyor)

3. MSI H67MA-E45 anakartım var, sizce 100 lira ve altı bir fiyata ses kartı almalı mıyım? yani alsam onboard ses kartından iyi performans verir mi?

• ula bi cevap yazın ya 65 kişi bakmış yok! :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARŞINGÖLGESİ

Arkadaşlar selamlar öncelikle counter strike oynuyorum gönül isterki 400-500 liralık kulaklık falan kullanalım ama imkanlar yok o kadar :)

Arkadaşlar sizlere kafamı kurcalayan sorular soracağım cevaplarsanız sevinirim..

1. Oyun için genellikle ilk başlarda telefon kulaklığı kullanıyordum samsung'un verdiği o kulaklığı :) fiyatı sanırsam top atsan 50 lira. Arkadaşlar hepsiburada'yı inceledim 70-150 lira arası kulakiçi kulaklıklar var bu kulaklıklar sizce oyunlar için en iyi performansı verir mi?

2. Oyun kulaklığı olarak Thermaltake ISURUS DUB'ı beğendim fakat kulaklık kulakiçi kulaklık. Bu fiyatlarda oyuncu kulaklıkları mevcut. Arkadaşlar oyun için en iyisini istiyorum bu fiyata. Sizce bu kulaklığı almalı mıyım? yoksa bana bu civarlarda bir kulaklık önerecek misiniz? ayrıca oyun için kulakiçi kulaklık mı iyidir headset mi? (not: bu kulaklıkta mikrofon bulunuyor)

3. MSI H67MA-E45 anakartım var, sizce 100 lira ve altı bir fiyata ses kartı almalı mıyım? yani alsam onboard ses kartından iyi performans verir mi?

http://zoccoshop.com/kingston-hyperx-cloud-oyuncu-kulakligi-siyah-pmu4962

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ***radyo***

quote:

Orijinalden alıntı: ARŞINGÖLGESİ

Arkadaşlar selamlar öncelikle counter strike oynuyorum gönül isterki 400-500 liralık kulaklık falan kullanalım ama imkanlar yok o kadar :)

http://zoccoshop.com/kingston-hyperx-cloud-oyuncu-kulakligi-siyah-pmu4962

kararsız kaldım ya :)

• Bende kulaklık olmasına ragmen alsam mı diye düşünüyorum.150 yi gözden cıkardıysan 200 ver, adam gibi bir şey al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ***radyo***

Bende kulaklık olmasına ragmen alsam mı diye düşünüyorum.150 yi gözden cıkardıysan 200 ver, adam gibi bir şey al

kulaküstü kulaklık kullanmadım daha önce yani kulaküstü nün nasıl olduğunu bilmiyorum :) ama ne bileyim kullandıgım telefon kulaklığı bana en ince sesleri duyuruyor :) kararsız kaldım ya birde kulaküstüler cok rahatsız ediyor beni :) sanırım isurus dub alıcam bilemiyorum..
  • ARŞINGÖLGESİ A kullanıcısına yanıt
    Oyunlarda çok tercih edilen bir şey değil kulakiçi kulaklık.Seslerin tizi fazla oluyor , içindeki donanımdan dolayı.

150 TL ye kadar bütçen varsa bence Creative sound blaster 3d tacticlere bakabilirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.