Şimdi Ara

FM 15 Her Maç Gol Yiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar şuan chelseayi yönetiyorum 2 yıl üst üste şl yi aldım 1 yıl premier lig şampiyonu olduk şimdi 3. sezonumdayım ancak şöyle bir sorun var ki geçen senelerde çok gol atıp az yiyorduk en azından ama bu sene wigan ile yaptığım maçta 4-4 berabere kaldık bu 4 golün 3ünü duran toplardan yedik arkadaş defansta da terry ve cahill gibi duran top canavarları olmasına rağmen neden bu kadar gol yiyoruz anlamış değilim yok mu bir taktik yada defansı toparlıyabilecek bir oyuncu? Hazır transfer sezonundayken alalım parası neyse bi defans.

• Kadronu ve taktiğini resimli olarak atarsan yardımcı oluruz.
  • Taktik atarsan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam taktik böyle şuan ama baya bi eksiğimiz var. Fabregas sakat 1 ay yok. Pogba sakatlandı 2 ay yok. Allah'tan sezon başı strootman ı transfer ettim yoksa başımız baya bi ağrıyacaktı orta sahada romero ve andre ayew' şans veriyorum şuan bonservis bedeli 35mn euro oldu gerçekten çok iyi oynuyor. Defansta da mathieu-balanta-terry-cahill bu dörtlüden seçiyorum 2 tane sahaya sürüyorum. Bekler solda filipe luis sağda azpilicueta ama ayriyeten wan der viel var azpilicuetayı sola çekip onu oynatıyorum sağda rotasyon yapmak için.

https://store.donanimhaber.com/ea/e7/a6/eae7a6a27df7e2a5f58c7404f509e095.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sorye Ge Ton -- 10 Nisan 2015; 21:37:03 >

• Hocam ben bi sorun göremedim talimatlara dikkat et belki oradabi sorun vardir olmadi dos oynat bi oyuncuyu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇakbeşlikHayalet

Hocam ben bi sorun göremedim talimatlara dikkat et belki oradabi sorun vardir olmadi dos oynat bi oyuncuyu

Hocam takımı dosla oynatınca hücumda resmen fakir kalıyoruz. Sağ açığa oscarı alıp willianı çıkarsam ileriye top taşıyamıyoruz orta açamıyoruz diego costaya top ulaştıramadığımızdan hücumda baya bi eksik kalıyoruz. Antrenmanda full defans çalıştırıyorum takıma şimdi umarım bi faydasını görürüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sorye Ge Ton

Hocam taktik böyle şuan ama baya bi eksiğimiz var. Fabregas sakat 1 ay yok. Pogba sakatlandı 2 ay yok. Allah'tan sezon başı strootman ı transfer ettim yoksa başımız baya bi ağrıyacaktı orta sahada romero ve andre ayew' şans veriyorum şuan bonservis bedeli 35mn euro oldu gerçekten çok iyi oynuyor. Defansta da mathieu-balanta-terry-cahill bu dörtlüden seçiyorum 2 tane sahaya sürüyorum. Bekler solda filipe luis sağda azpilicueta ama ayriyeten wan der viel var azpilicuetayı sola çekip onu oynatıyorum sağda rotasyon yapmak için.

http://i.hizliresim.com/oABrzq.png

Defansın çizgi halinde olsun. Yani bekleri geriye çek. Bu defans dizilişinde tabiki gol yersin.

• quote:

Orijinalden alıntı: 3D'ne BANDIM

quote:

Orijinalden alıntı: Sorye Ge Ton

Hocam taktik böyle şuan ama baya bi eksiğimiz var. Fabregas sakat 1 ay yok. Pogba sakatlandı 2 ay yok. Allah'tan sezon başı strootman ı transfer ettim yoksa başımız baya bi ağrıyacaktı orta sahada romero ve andre ayew' şans veriyorum şuan bonservis bedeli 35mn euro oldu gerçekten çok iyi oynuyor. Defansta da mathieu-balanta-terry-cahill bu dörtlüden seçiyorum 2 tane sahaya sürüyorum. Bekler solda filipe luis sağda azpilicueta ama ayriyeten wan der viel var azpilicuetayı sola çekip onu oynatıyorum sağda rotasyon yapmak için.

http://i.hizliresim.com/oABrzq.png

Defansın çizgi halinde olsun. Yani bekleri geriye çek. Bu defans dizilişinde tabiki gol yersin.

Hocam ben duran toptan çok gol yiyoruz demiştim, defans çizgisi ile bir alakası olacağını sanmıyorum.

• duran top ayarları eğer özellikle ayarlamasaydınız otomatik ayarlıdır.Aslında bunlarla oynamak daha çok sıkıntı oluşturabilir ama madem çok gol yiyorsanız ayarları elden geçirin. mesela orta alanda pogba ve strootman gibi uzun oyuncuların var.bu oyuncuların genelde duran top ve kornerlerde ayarı 'geri dön' dür.onu değiştirip 'adam tut' seçeneğini verebilirsin. geri dönmekten ziyade markaj da yapacaklardır ve daha etkili olabilir.birde maç antrenmanı bölümünde duran top çalıştırman faydalı olabilir.son olarakta defansla ilgisi olan oyuncularına bireysel olarak zıplama kafa vuruşu ve pozisyon alma antrenmanları yaptırabilirsin. nacizane tavsiyelerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: golmanya

duran top ayarları eğer özellikle ayarlamasaydınız otomatik ayarlıdır.Aslında bunlarla oynamak daha çok sıkıntı oluşturabilir ama madem çok gol yiyorsanız ayarları elden geçirin. mesela orta alanda pogba ve strootman gibi uzun oyuncuların var.bu oyuncuların genelde duran top ve kornerlerde ayarı 'geri dön' dür.onu değiştirip 'adam tut' seçeneğini verebilirsin. geri dönmekten ziyade markaj da yapacaklardır ve daha etkili olabilir.birde maç antrenmanı bölümünde duran top çalıştırman faydalı olabilir.son olarakta defansla ilgisi olan oyuncularına bireysel olarak zıplama kafa vuruşu ve pozisyon alma antrenmanları yaptırabilirsin. nacizane tavsiyelerim

Hocam yardımınız için teşekkürler. Duran top ayarlarını bir elden geçireceğim ama şuanda antrenmanda tamamen savunma çalışıyoruz umarım faydasını görürüz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.