Şimdi Ara

17-18 Bin Tl ye mantıklı araba??? (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
415
Cevap
8
Favori
9.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: caglarertas

Bu Rover lar nasıl ?

hararetli

• Bence sadece iki seçenek var biri efsane kasa Toyota Corolla ikincisi Honda Civic. Ben ille de yerli isterim diyosanız tabiki Clio ama yerini tutar mı asla ..
  • Ben de 17 bine kadar arıyorumda görebildiklerim sadece 2001 Astra, symbol, clio lar. Reno zaten konforsuz araçta Opel kullanmadım hiç nasıldır sizce ?
    13-14binlik 2001 cliolar 17bine zor bulunuyor. Normalde haziran döneminde artar fiyatlarda bu artmış hali mi anlamadım haziran temmuzda 2000 clioyu 20-25binden ilan verirler muhtemelen. Olacak şöyle 20-23 vs. direk Citroen c3 lere atlayacağımda .... Seçimden sonra ne olur sizce düşer mi etkilemez mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dkerem2

quote:

Orijinalden alıntı: upliftingsky

Hocam srion ne yahu :D

Daihatsu siriond an bahsetmiş arkadas yani benim araba. Sedan değil 2.Eli iyi değil amaa az kmli masrafsız arabalar. Googleye daihatsu Sirion yazarsan bilgi sahibi olursun.

Colt almamış olsaydım alacağım listedeki 2. araç idi onu alıcaksın her hafta cilalayıp cilalayıp sahile çekip seyrediceksin çakma mini cooper, bu arada arabadan anlamayan kızlar kırmızına bayılıyor mini cooper sanıyorlar bilgilerinize.

17-18 Bin Tl ye mantıklı araba???

• Beyler bütçeyi arttırdım 21-22-23 ne alınır :D gidip 2000 civic lerden alammı lan verilirmi bu para yada başka birşey diğer arabalar hep şekilsiz geliyor bana
  • upliftingsky kullanıcısına yanıt
    Benim bütçemde ve istegimde aynı senın gıbı ya arkadaş bu kadarmı benzer istekler ve butce olur ruh ikizim gibisin :) Tek kriterim gözümle gordugum arabamı beğenmek ulan hıcbıseyı yoksa şekli yeter demek önceliğim bu :) Ama tabiki pert yada agır hasar kayıtlı araç almıyoruz.Ben mesela astra h yuksek km li servis bakımlı bakıyorum kendıme ona yoneldim en azından opel diye :D diğer turlu punto 2006-2007 alıp 2-3 yılda ben bınecem malzeme deformasyonu soyulma ıvır zıvır derken soguyacam arabadan o yuzden astra h kasanın bence kasa hala guncel ve cok şık gorunuyo tabi butce onemli .
  • quote:

Orijinalden alıntı: MESUT52_34

quote:

Orijinalden alıntı: dkerem2

quote:

Hocam srion ne yahu :D

Daihatsu siriond an bahsetmiş arkadas yani benim araba. Sedan değil 2.Eli iyi değil amaa az kmli masrafsız arabalar. Googleye daihatsu Sirion yazarsan bilgi sahibi olursun.

Colt almamış olsaydım alacağım listedeki 2. araç idi onu alıcaksın her hafta cilalayıp cilalayıp sahile çekip seyrediceksin çakma mini cooper, bu arada arabadan anlamayan kızlar kırmızına bayılıyor mini cooper sanıyorlar bilgilerinize.

17-18 Bin Tl ye mantıklı araba???

adı ustunde cakma mini yazmışsınız hocam oda ıyı bısey degıl bence en azından sadece goruntu ıcın :)

• quote:

Orijinalden alıntı: haykouz

Benim bütçemde ve istegimde aynı senın gıbı ya arkadaş bu kadarmı benzer istekler ve butce olur ruh ikizim gibisin :) Tek kriterim gözümle gordugum arabamı beğenmek ulan hıcbıseyı yoksa şekli yeter demek önceliğim bu :) Ama tabiki pert yada agır hasar kayıtlı araç almıyoruz.Ben mesela astra h yuksek km li servis bakımlı bakıyorum kendıme ona yoneldim en azından opel diye :D diğer turlu punto 2006-2007 alıp 2-3 yılda ben bınecem malzeme deformasyonu soyulma ıvır zıvır derken soguyacam arabadan o yuzden astra h kasanın bence kasa hala guncel ve cok şık gorunuyo tabi butce onemli .

Aga benim aklımda golf 4 birde güvenlik paketli civcler oluştu şimdi modelli güzel arabada olur ama acele etmiyorum sende etme bence acele işe şeytan karışır piyasa biraz daha durulsun ruh ikizim arabaları alınca kapışak mı :P

• Şaka bir yana konu GÜNCEL bütçe 22*23.
    aklımda
    golf 4
    civic ies var
    modeli yüksek markalarda olur .
  • admire bulabilir miyim 20 bine acaba?

• 20-23 e yükseldiyse kesinlikle Colt ikinci eli kötü diyene kafa atarım arabamı 12 saatte sattım
  • Megane 1

• upliftingsky kullanıcısına yanıt
    Suzuki swift 1.3 4x4 2007 model civarı bişey de olur düşünürsen oldukça performanslı şekilde güzel

• quote:

Arkadaşlar a noktasından b noktasına götürecek, dizel olmayan, sedan, manuel vites bir araba bakıyorum yılda 2-3 defa 300-400 km yol yapacağım. Genelde şehir içi ama.2 de bir arıza çıkarmayan 2.elide olan bir araç aklımda olan modeller:

marea
    polo sedan
    vectra b /genelde yüksek km
    corolla /modeli eski
    accent
    civic 1.4 /modeli eski

Marea yı şuanki aldığınız fiyata herhangi bir şekilde şansınız yaver gitmesse 1 yılda anca satarsınız

Accent özellikli araba adamlar on numara motor koymuş lakin freni unutmuşlar 120 den sonra yolda gezmeye başlıyor durmuyor

Efsane kasa corolla kaliteli ama sadece bir kaç kere kullanabildim detaylı bilgim yok

Diğerleri hakkında yorum yapamam kullanmadım hiç

Sedan demeseydiniz Peugeot 206 Rolland Garros önerebilirdim

• quote:

Orijinalden alıntı: KSKcarpediem

quote:

Arkadaşlar a noktasından b noktasına götürecek, dizel olmayan, sedan, manuel vites bir araba bakıyorum yılda 2-3 defa 300-400 km yol yapacağım. Genelde şehir içi ama.2 de bir arıza çıkarmayan 2.elide olan bir araç aklımda olan modeller:

marea
    polo sedan
    vectra b /genelde yüksek km
    corolla /modeli eski
    accent
    civic 1.4 /modeli eski

Marea yı şuanki aldığınız fiyata herhangi bir şekilde şansınız yaver gitmesse 1 yılda anca satarsınız

Accent özellikli araba adamlar on numara motor koymuş lakin freni unutmuşlar 120 den sonra yolda gezmeye başlıyor durmuyor

Efsane kasa corolla kaliteli ama sadece bir kaç kere kullanabildim detaylı bilgim yok

Diğerleri hakkında yorum yapamam kullanmadım hiç

Sedan demeseydiniz Peugeot 206 Rolland Garros önerebilirdim

Baba marea lari accentleri eledim zaten tesekkurler. 23 e 206 alinmaz herhalde:D sedan dusunuom. Sekli guzel hb te olur civic veya golf u olan varsa temiz ilan gonderebilirler..

• abi su accent yipranmamis olsa hemen alicam ama bi bakiyosun direksiyonun rengi gitmis, vites de hakeza oyle. insan uzaklasiyor.
    getzlere baktim. onlar daha saglam duruyor ama bagaj hacmi lpgyle nasil olur hic bir fikrim yok

• quote:

Orijinalden alıntı: caglarertas

Suzuki swift 1.3 4x4 2007 model civarı bişey de olur düşünürsen oldukça performanslı şekilde güzel

Hoş araba sürekli 4 ceker herhalde 2ye alamiyormuyuz

• abi su accent yipranmamis olsa hemen alicam ama bi bakiyosun direksiyonun rengi gitmis, vites de hakeza oyle. insan uzaklasiyor.
    getzlere baktim. onlar daha saglam duruyor ama bagaj hacmi lpgyle nasil olur hic bir fikrim yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Rena34

abi su accent yipranmamis olsa hemen alicam ama bi bakiyosun direksiyonun rengi gitmis, vites de hakeza oyle. insan uzaklasiyor.

Bizim arkadasta var getz 1.4 doch lpgli bayadir suruyor memnum lpgye uyumlu cok cok az yakio ama 1.4 al kesin
    Tabi ben sevmiyorum kucuk araba ..

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.