Şimdi Ara

17-18 Bin Tl ye mantıklı araba??? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
414
Cevap
8
Favori
9.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: caglarertas

Ben de işte 20 bine temiz

1.6 yada 1.4 clio
    Marea ve brava
    Chavrulet aveo kalos

Bunların çok temizi mevcut 100 bin km den düşük olanları var ama ne kadar iyidir bunlar bilmem

Tek tük de f kasa astra var lacetti var denk gelirse onlar güzel

Polo sedan 100 lük ve seat cordoba filan temiz çok ama kronik sıkıntıları çok diye duydum bide 3 silindir sanırım

2 sene önce bu paralara ne arabalar vardı piyasa felaket olmuş

bugun iş yerinde bi arkadaş 2001 polo classic sedan otomatik aldı dun pazardan bugun satışını halletti benide metroya kadar bıraktı ama dokuluyor araba 17.500 fiyat varmış 14 e bırakmış km 103.000 deydi (kesin oynanmış ama soylemedık hevesi kırılmasın dıye) ıcıne bındım ama inanın 5 para etmezdi o yuzden polo sedan falan girilmez hem kasada cok cırkın bence bugun sabah ankarada 2008 lacetti wctt hb 100-130k larda sanırım vardı tertemız aradım 219000 fiyat vermiş satıldı hocam ılanı kaldırmayı unuttum dedi kaça verdın dedim 20 ye bıraktım dedi sesi titreyerek geliyodu adamın ama lacetti hb 2008 body kitli falan acaip tok dolgun guzel gorunuyodu içim gitti inanın hayırlısıyla bende 20.000 tl butcemle araba bakıyorum ama dediginiz gibi fiyatlar tavan yapmış durumda malum yaz geliyor en canlı dönem şimdi yinede bir umut bugunkü gibi inşallah içime sinen birşey cıkarda nasip olur ben artık marka model falan bakmıyorum hb de karar kıldım tek krıterımde deformasyondan dolayı biraz modelli olması karşıma ne cıkarsa artık zira 2001-2005 aralıgında bir kaç marka model dışında gerçekten yaştan dolayı arabalar fazla yıpranmış oluyor seat skoda gibi markalarda mitsubishi kia mazda gibi markalarda tr de hakettigi yerde degıl bence heleki bir ilan gordum corollo 95 model 200.000 de efsane kasa başlıklı koca koca harflerle utanmadan 18.000 tl istiyodu :) ya valla cok komık gelıyo artık gulesım gelıyor sınırden gordukce efsane kasa dıye sanırsın arabasında yatıp uyuyacak onun ıcınde yaşlanacak:D 20 yıl ya 20 yıllık arabaya o fiyatı gördüm ya sakın savunmayın ağır konuşurum kesin dalga geçmek için bilerek ilan veriyolar satacaklarından degılde hani enayi salak birisi kulaktan dolma bilgilerle gelirde kakalarız diye

• @haykouz aynen kardeş sana katılıyorum o ilanları bende gördüm dedim bu corolla neymiş ya bizde de 2007 corolla var biniyor uz ailecek dedim değerini bilin o ilanları gördüm 200 binde efsane kasa adam 20 bin fiyat çekmiş 96 model filan dedim klima bile yok , pololar bana da hoş gelmiyor hemde çok sıkıntıymış skoda fabia 101 hp lik 1.4 olanlar var güzel pek piyasa da da yok onu denk getirmek lazım temiz lacetti de güzel yakından inceledim motor zaten opel in aynısı kasa dandik sanardım ama baya güzel bastırınca çökme yok vurunca tok ses geliyor f kasa astradan iyi duruyor zaten ilk hedefim bi tanıdık abi de lacetti var 2 sene önce 70 bin km de aldı Kazasız boyasız o zamanlar piyasa düşüktü 18 bine almış bana dedi şimdi araba 80 binde internette bak bu km de lacetti ler 21 22 dedi ikna edersen 19 a filan kapatcam 18 e almış 19 veriyoz daha ne istiyo :-D o olmazsa ilk tercih 1.4 101 hp fabia sonra 1.4 100 hp ibiza bunları bulmak zor bunlarda olmazsa f kasa astra, clio , brava filan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ulkeye bak 17 18 bine alincak elle tutulur araba yok Hey yavrum hey.Allah sonumuzu hayiretsin.

• Bir aralar baya bir marea araştırmıştım kronik sorunlarının olduğunu duyunca vazgeçmiştim.O zamanlar o arabanın tipi nasıl hoşuma gitmiş hala kendime şaşıyorum iyiki almamışım diyorum hala [:D
    O sıralar marea dan vazgeçip hiç aklımda yokken bir arkadaşın gazıyla 2000 model polo classic aldım 75 beygir arabanın km si ile oynanmıştı altıktan sonra farkettim önden de kazalıydı bir saflığıma gelmiş almışım işte ama doğandan sonra poloya binmek harbiden eşekten inip ata binmek gibiydi şimdiki aracım Ford focus 2003 hb otomatik Poloyuda özlemiyor değilim hani süspasiyonu nu,2. ve 3 . viteslerdeki atikliğini,tok kapı sesini özlüyorum, ama içi dardı Doğana göre bile.AH Focusum bir manuel olaydı başkada birşey istemezdim.

• 17-18 e alınacak araba malesef yok 22-23 e bmw veya civic bak derim ama para o kadarsa polo başkısına bakma bile bırak almayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: mevsimsiz_kar45

17-18 e alınacak araba malesef yok 22-23 e bmw veya civic bak derim ama para o kadarsa polo başkısına bakma bile bırak almayı

Valla olsa dediğin gibi elimizde olan o polo diyorsun yani:)
    Bu arada arkadaşlar poloların 1.4 100hp olanları tutuluyor bilginiz.

Not: Daha düzgün birşey bulamadım:S:D

• quote:

Orijinalden alıntı: simka_3

Bir aralar baya bir marea araştırmıştım kronik sorunlarının olduğunu duyunca vazgeçmiştim.O zamanlar o arabanın tipi nasıl hoşuma gitmiş hala kendime şaşıyorum iyiki almamışım diyorum hala [:D
    O sıralar marea dan vazgeçip hiç aklımda yokken bir arkadaşın gazıyla 2000 model polo classic aldım 75 beygir arabanın km si ile oynanmıştı altıktan sonra farkettim önden de kazalıydı bir saflığıma gelmiş almışım işte ama doğandan sonra poloya binmek harbiden eşekten inip ata binmek gibiydi şimdiki aracım Ford focus 2003 hb otomatik Poloyuda özlemiyor değilim hani süspasiyonu nu,2. ve 3 . viteslerdeki atikliğini,tok kapı sesini özlüyorum, ama içi dardı Doğana göre bile.AH Focusum bir manuel olaydı başkada birşey istemezdim.

Hocam bende de focus vardı gayet güzel araba hb 2000 kasa satmak zorunda kaldım para lazımdı ve stop etme problemi vardi bazen hararet.şimdi bütçe bu.Marea çok mu kötü yahu kronik sorunlar falan

• quote:

Orijinalden alıntı: upliftingsky

quote:

Orijinalden alıntı: simka_3

Bir aralar baya bir marea araştırmıştım kronik sorunlarının olduğunu duyunca vazgeçmiştim.O zamanlar o arabanın tipi nasıl hoşuma gitmiş hala kendime şaşıyorum iyiki almamışım diyorum hala [:D

Hocam bende de focus vardı gayet güzel araba hb 2000 kasa satmak zorunda kaldım para lazımdı ve stop etme problemi vardi bazen hararet.şimdi bütçe bu.Marea çok mu kötü yahu kronik sorunlar falan

bence mareadanda uzak dur devrını tamamlamış arabalar zamanına gore iyiydi kabul ama şuanda çevrene baktıgın zaman yollarda hep diri araçlar var yani bel altı eteklerinde paslanma zamanla aşınma kavlama cılız soluk rengi guneş yanıgı vs bunlarla uğraşman gerekmesin bizim insanımız tuhaf gerçekten punto baksan daha uygun olur sanki ama genel kanı grande lerde pek tatmin etmiyor evo bakın dıyolar onlarda biraz yuksek sanırım fiyatları

• Mareayida eledik cok yakiyor diyorlar zaten. Grandeler 75 beygir iyi degil.

• quote:

Mareayida eledik cok yakiyor diyorlar zaten. Grandeler 75 beygir iyi degil.

o paralara dacia fiat reno hyundai gibi arabaları bedava dahi alsan sonunda yine zarar edersin arabadan soğursun 22-23 altına araba bulamazsın :S biraz sağlam bişey olsun içinde canın var airbaglı olsun o kadar para vermişken camlar elektrikli olsun ne bileyim sunroofda olsun merkezi kilitde kolaylıktır immobilizer bir nevi hızsızlığın önüne geçsin derim temiz olduğunu bildiğin araba seni yarı yolda bırakmayacağını bilmen kadar güzel bişey varmı ya arabaya biniyorum diyebilesin hani dahada bu yazdığımdan bişey çıkaramadıysan dicek başka sözüm benim yoktur

• quote:

quote:

o paralara dacia fiat reno hyundai gibi arabaları bedava dahi alsan sonunda yine zarar edersin arabadan soğursun 22-23 altına araba bulamazsın :S biraz sağlam bişey olsun içinde canın var airbaglı olsun o kadar para vermişken camlar elektrikli olsun ne bileyim sunroofda olsun merkezi kilitde kolaylıktır immobilizer bir nevi hızsızlığın önüne geçsin derim temiz olduğunu bildiğin araba seni yarı yolda bırakmayacağını bilmen kadar güzel bişey varmı ya arabaya biniyorum diyebilesin hani dahada bu yazdığımdan bişey çıkaramadıysan dicek başka sözüm benim yoktur

Kardeş o dediğin özelliklerin hepsi 2000 clio da mevcut ve o paralara 100 bin km altın da çok zaten 20 bin liraya şuan da bence en iyi araba o Abs ,hava yastıkları, klima, motor kilitleme, elektrikli camlar aynalar, hepsi var cabası euroncap ta o zaman teknolojisi ile 4 yıldız almış bilginize...

• quote:

quote:

Kardeş dediğin özelliklerin hepsi baktigimiz coğu arabada var yalniz soylediklerinin bir cogi gereksiz ornek immoblizer bir ise yaradigi yok bence immo lu arabada kullandim.anahtarin icindeki çip bir bozulsa araba çalışmaz böylede yolda kalabilirsin.:)) focustan onceki aracim 2008 leondu dedigin ozelliklerin cogunu kullanmiyorsun zaten.ayrica baslik belli a noktasi b noktasi butcede belli sen diyorsun 22 23 o para olsa alcagim belli herkesin alacagi belli buraya koni acmazsin zaten saydigimiz arabalarin cogu kotu cliodur albeadir bunu bizde biliyoruz ama napalim hayat elimizde kalan bu bütçe bu bakilcak araçlar belli sen anladin mi?

• Evet arkadaşlar tavsiyesi önerisi olan yazsın bir zahmet bizde fikir edinelim gidip clio alıcam yoksa :D (şimdilik)
    Aynı bütçeye sahip olan 20 bin civarı parası olan kardeşlerde takipte kalsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rena34

mitsubishi lancer 2004-2005-2006 bak. lpg uyumlu motorları var, şekli diğer muadillerine göre nispeten iyi, geniş, sorunsuz bir araç. az kmleri bulunabiliyor.

o fiyata varsa ben alayım pertini bile vermezler 2006 lancerin :D
  • quote:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-subaru-1997-model-subaru-impreza-4x4-turbo-180.000km-de-sunrooflu-209732700/detay

Şu araç çok hoşuma gitti arkadaş :D nedir ne değildir bilmem ama

Aman dayı naptın ya bunu alacağına mazda 323 yada carisma al bu araba hem çok yakar hem parça bulaman :-D

• quote:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-subaru-1997-model-subaru-impreza-4x4-turbo-180.000km-de-sunrooflu-209732700/detay

@adana1980

Aynen bende baktım uçmuş tabiri caizse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi upliftingsky -- 21 Nisan 2015; 17:36:30 >

• quote:

quote:

Aman dayı naptın ya bunu alacağına mazda 323 yada carisma al bu araba hem çok yakar hem parça bulaman :-D

Bir an kendimi kaptırdım.Farklı bir araç yaa.. Az kalsın sonsuz bir maceranın içinde bulacaktım kendimi

Edit:İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi upliftingsky -- 21 Nisan 2015; 17:34:20 >

• quote:

quote:

quote:

Bir an kendimi kaptırdım.Farklı bir araç yaa.. Az kalsın sonsuz bir maceranın içinde bulacaktım kendimi

Edit:İmla

Yakıta acımazsan al bütün bakışlar üzerin de olur :-D

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.