Şimdi Ara

Trine 3'ün Oynanış Videosuyla Gözleriniz Bayram Edecek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Trine serisi her zaman grafikleriyle beraber ayrı bir konumda kendini göstermiştir. Son yıllarda Ori and the Blind Forest misali farklı örneklerini daha fazla gördüğümüz sanatsal grafik tarzı aslında Frozenbyte'ın ellerinde Trine serisiyle beraber 2009 senesinden beri oyunculara sunulmakta. Bu sene çıkması beklenen üçüncü Trine oyunu da, aynı şekilde önceki oyunların grafiksel kalitesini takip ediyor.

Trine 3 için yayınlanan ilk oynanış videosu, Frozenbyte'ın başarılı işini bizlere sunuyor. 9 dakikalık bu video oyunculara adeta bir göz ziyafeti sunuyor. Grafiklerdeki renk uyumu, arkaplan çalışmaları, ışıklandırmalar ve dahası karşımıza bir oyun sahnesinden fazlasını çıkarıyor. 

Tabi işe sadece grafiksel açıdan bakmamak gerek. Trine 3'ün bu videosunda seriye ilk kez eklenen üç boyutlu oynanış dinamiklerini görüyoruz. Ayrıca karakterlerimize eklenen yeni oynanış elementleri de videoda kendini gösteriyor. Heyecan verici bu videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

• Bu adamların sanatsal açıdan çıkaracağı işten şüphem yok zaten hele 2. oyunda mükemmel bir ustalık söz konusuydu. Beni tedirgin eden tek şey 3 boyut dinamiklerini oyuna nasıl yedirecekleri. Onu da kıvırmış gibiler ama oyunun tamamını görmek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MytHnfr -- 10 Nisan 2015; 2:34:41 >
    < Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • sanatsal oyun dediğin budur. ama ergenler gitsin cod önsipariş versin aman....

• Sanatsal açıdan gerçekten her zamanki gibi eşsiz olmuş. Özellikle büyücünün olduğu gemi kalıntısı olan yerde renk paleti, çevre falan muhteşem tasarlanmış. 3 boyut özelliğini de gerektiği gibi yedirmişler bence. Farklı ve güzel bir deneyim olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: ardaq

sanatsal oyun dediğin budur. ama ergenler gitsin cod önsipariş versin aman....

Adam 40 yılda bir doğru mesaj yazmış yine de eksileyen var la .
  • Bu adamlar harikalar... Trine 1 ve 2 satın aldım bunuda alıp oynayacağım.
  • şaheser
  • vay be

• Müzikler yine harika seçilmiş özelliklede savaşçının bölümündeki arkaplanda sürekli çalsa sıkılmam.
    Videoyu izlerken aklıma geldi bunlara gerekli maddi desteği verip prince of persia yaptırsalar efsane yapacaklarmış gibi bir hissiyat oluştu içimde.

• Oyun alanına derinlik eklemeleri güzel olmuş.God of War tarzı ilerleyiş yeni bulmacalara olanak tanır.

• Adamlar oyunu sadece PC ye yapıyor şaka gibi. Birileri Frozenbyte'a PC de satacağının 2 katını konsolda satma potansiyeli olduğunu hatırlatsın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçekten şahane. Müzikleri, arka planları, renk kartelası çok güzel. AAA oyunların bizleri sokmuş olduğu hareket ve hız dolu dünyalar tartışmasız hepimizi etkiliyor ama Trine gibi oyunlar bizleri huşu içerisinde hem eğlenirken hem dinlendiriyor kanımca. Ayrıca arkadaşlarla aynı ekranda ortak oynayınca da tadından yenmiyor. Gerçekten başarılı bir ekip ve işlerini iyi yaptıklarını önceki oyunlarıyla da kanıtladılar.

• Görsellik şahane, ayrıca oyuna getirilen derinlik özelliği de oldukça hoş kullanılmış gibi duruyor.

• Oynarken yorulmadığım ve mutlu olduğum nadir oyunlardan, dinleniyorum şu oyunu oynarken. Buna benzer bastion da var. Ori yi henüz denemedim. Gamepad sipariş etmiştim mobil şube olduğundan kaç gündür gelmedi. Bugün gelmesi lazım. Gelsin ona da direkt başlayacam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

Adamlar oyunu sadece PC ye yapıyor şaka gibi. Birileri Frozenbyte'a PC de satacağının 2 katını konsolda satma potansiyeli olduğunu hatırlatsın.

Hadi canım kıskanma geldin bilmem kaç yaşına bırak artık bu tarz işleri.
  • Bu sefer çok güzel yapmışlar helal olsun .

• İlk iki oyunu, özellikle de ikinci oyunu çok iyiydi. Görsel şölen sunuyordu adeta, bulmacalar da güzeldi. Bu oyunu da merakla bekliyorum.

İlk iki oyunu oynamayan varsa da oynamasını tavsiye ederim.

• soluksuz izledim be şu 3 boyut olayı çok iyi olmuş

• quote:

Adamlar oyunu sadece PC ye yapıyor şaka gibi. Birileri Frozenbyte'a PC de satacağının 2 katını konsolda satma potansiyeli olduğunu hatırlatsın.

Sen bu yazıyı PC'den yazmıyor musun?

• quote:

trine 2 bildiğim kadarıyla ps4 te de var. trine 3 te gelecektir konsola.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.