Şimdi Ara

iOS 8.3 Kurulumu ve Türkçe Siri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• iOS 8.3 sürümünün yayınlanması ile beraber Siri'de artık Türkçe olarak hizmet veriyor. 8.3 sürümünü kurmayı ve Türkçe Siri'yi sizler için denedik.

• Video açılmıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple siri'ye söylediğiniz herşeyi 2 yıl boyunca saklama hakkına sahip.

• 4se yüklüyorum şuan 8.3ü :)
  • androidde de türkçe asistan var ama o kadar iyi değil.https://play.google.com/store/apps/details?id=com.buronya.asistanb&hl=tr

• Yeni güncellemelerle umarım daha bir insana yakın konuşur misal ingilizce sürümü harika .

Kelimeleri anlama ve cevap verme olayında da hafif pürüz var ama giderilmeyecek kadarda değil .

• Budada ilerleyen yillarda Androide gelecegi anlamina gelliyorrrr ...

• Sirinin olgunlaşması biraz zaman alacak gibi. Bazen resmen saçmalıyor.

• Türkçe Siri iyi bi gelişme, oturur zamanla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cok guzel bı ınceleme olmus

• Siz CEYD-A' yı denemediniz sanırım :) Markette bir aratın.

• Videoda tel nolarınız görünüyor bence editleyin.

inceleme gayet güzel teşekkürler.

• Konuşmanın düzelmesi için özel bir seslendirmen lazım, o da şimdilik zor görünüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu incelemeleri oylaya bilsek güzel olacak aslında. Bu güzel bir incelemeydi siriyi açma vakti gelmiş artık. Geçen gün msj atarken yanlışlıkla mikrofon resmine tıkladım açılmışken sesli msj yazmayı denedim hiç hata yapmadan tüm msjı yazdı. Sadece boşluk nasıl bırakılıyor onu çözemedim kelime ve harfleri bitisik yazma eğiliminde.

• Türkçe siri yeterince iyi değil, inceleme icinde tesekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android için CEYD-A kullanın.
    * Google Market:CEYD-A en iyi hasılat yapan 3. verimlilik uygulaması (09 Nisan 2015)
    * Webrazzi: CEYD-A, sesli komutları ayırt etme ve size doğru sonucu getirmek konusunda gerçekten başarılı
    * Webtekno: CEYD-A, Cortana ve Google Now'a Rakip Olacak
    * Cepseyir: Bu uygulama önümüzdeki günlerde milyonlarca kişi tarafından kullanılacak gibi gözüküyor
    * Engelsizapple.com CEYD-A sesli asistan programı gayet profesyonel. Standart fonksiyonların yanısıra, öğrenebilirliği mükemmel düzeyde

• Çok güzel uygulama ama, dün Siri ile tartışma çıktı, bana ters cevaplar vermeye başladı.

• meraktan oylesine baktim.
    kac kisi telefonu acip da siri ye birsey sorup cevabini bekleyecek kadar sabirli merak ediyorum.
    en fazla 1 gun bakilip sonra kenarda unutuluyor.

• Siri'yi fazla kullanan biri değilim, zaman zaman denediğimde ise genel olarak başarılı bulmuştum (İngilizce Siri'den bahsediyorum. Almanca'sını pek denememiştim) fakat Türkçe'deki robotik ses biraz rahatsız edici ve anlama konusunda da özellikle iyelik eklerinde biraz sıkıntı olabiliyor ve yapabileceği bazı şeyleri de direkt internette aramayı öneriyor eğer cümleyi biraz uzatıyorsanız ya da farklı kuruyorsanız... Tabii ki, geliştirilecektir. Bugün fırsat bulursam Rusça'sını da deneyeceğim.

Bu güzel video inceleme için teşekkürler Berkan Bey.
  • Dock, zaman içinde portta fiziksel soruna yol açmıyor, değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mesudum -- 10 Nisan 2015; 10:45:32 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.