Şimdi Ara

TELEKOMUN İNTERNET KAMPANYASI HAKKINDA

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR VERİLEN BİLGİSAYARLAR VE KAMPANYA HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?
    SİZCE ALINSA UYGUN MU?

• İlk kez bilgisayar ve internet ile tanışacak kişiler için uygun.Ama bence dandik.
  • Telekomun işte, söze gerek var mı? Telekomun kampanyası, telekomun, tele...
  • YANİ CİDDİ CİDDİ KULLANMAK İSTEYENİ YOLDA BIRAKIR DİYORSANIZ HİÇ GİMEYEYİM.
    İNTERNETTE ARAŞTIRMA YAPIP GEREKLİ PROGRAMLARI KULLANMAM LAZIM.
    ASLINDA UZUN ÖMÜRLÜ DE İSTİYORUM.

AMA BENİ TEK CEZBEDEN YÖNÜ İNTERNET AVANTAJI
  • Arkadaşım,
    Eğer uzun ömürlü birşey olsun diyorsan sakın ha alma. Verdikleri makineler son derece dandik.
  • işte makineler için değil internet için:)

şimdi benim iki evim var. ayrı şehirlerde. her ikisi için de bu kampanyaya girsem sonra iki bilgisayarı satabilir miyim?

ikisinin parası acaba bana nitelikli bir sistem satınlır mı?
  • birisi bana telekomda tanıdığın varsa iyi bir kampanya dedi
  • aa deli olacam ya, birisi iyi diyor diğeri kötü diyor.
  • arkadaşım..oyun için istiyosan o bilgisayarları geç.yaramaz..o bilgisayarlar daha çok internet için..oyun oynamak istiyosan daha iyi bilgisayar toplatabilirsin aynı fiyata..biçok kişinin dediği gibi onlar ellerinde kalan son pc ler ver kakalamaya çalışıyolar..o sistemler 1-2 sene içinde kullanılmaz hale gelir..bana kalırsa kendin toplatsan daha iyi.zaten vista işletim sistemi yaygınlaştığında o sistemle vista zor çalışır..alma yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesh_fosil -- 21 Kasım 2006; 15:40:00 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: kesh_fosil

arkadaşım..oyun için istiyosan o bilgisayarları geç.yaramaz..o bilgisayarlar daha çok internet için..oyun oynamak istiyosan daha iyi bilgisayar toplatabilirsin aynı fiyata..biçok kişinin dediği gibi onlar ellerinde kalan son pc ler ver kakalamaya çalışıyolar..o sistemler 1-2 sene içinde kullanılmaz hale gelir..bana kalırsa kendin toplatsan daha iyi.zaten vista işletim sistemi yaygınlaştığında o sistemle vista zor çalışır..alma yani

vistayı yüklersin ama o sistmde açması imkansız gibi çünkü vista min.1gb ram istiyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnuR -- 21 Kasım 2006; 16:52:44 >
  • ben tavsiye etmiyorum. istanbuldaysan, kadıköy yazıcıoğlundan daha iyi bir makina alabilirsin o paraya,
  • fiyatına göre fena sayılmaz. Yanında modem ve 2 aylık internet de cabası..
    370$ a Core2 duo verecek halleri yok tabii
    Ekmek - köfte hesabı
  • öncelikle vista nedir bir oyun mu?
    ben oyun için değil, kullandığım çizim programlarını
    İçin soruyorum. Bu gün yine bir arkadaşla konuşuyordum. Araştırma yapmış. Bunların beyini bir aradaymış diyor. Yani bir yeri bozulsa bütün herşeyini birden değiştirmek gerekiyormuş.
  • 1- Vista Nedir? Vista Windows Xp'den sonra piyasaya çıkacak olan bir işletim sistemidir (Ocak 2007'de).
    2- Bilgisayarın tüm parçaları bir bütünmüş değişince hepsi birden değişirmiş diye bir şey olamaz. O dediğiniz ekran kartı ve ses kartı birleşiktir ondan.
  • bu aletlerle millet ucuz maliyetle bilgisayar'i interneti ogrenir.
    Sonra pamuk eller cebe

selamlar
  • abi kota'lidir onlar

• kesinlikle alınmaz..
  • ok, almamaya karar verdim
  • En doğrusunu yaptın..
  • bırakın abi öyle saçma kampanyaları.Bu telekomdan bişi alınmaz.Telekoma rakip gelse hemen değiştirecem zaten interneti telekom
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.