Şimdi Ara

Call of Duty: Black Ops 3'e Ait İlk Video Karşınızda! (Güncellendi)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  
           Güncelleme: Activision, Twitter üzerinden Call of Duty: Black Ops 3'ün bu sene çıkacağını resmi olarak duyurdu.
          Geçtiğimiz günlerde Call of Duty'nin SnapChat üzerinden yeni Call of Duty oyununa ait ipucu verdiği sizlere aktarmıştık. Bugün yayınlanan videoyla yeni Call of Duty oyununun Call of Duty: Black Ops 3 olduğu kesinlemiş oldu.

Yayınlanan videoda bazı numaralar görüyor ve ilk iki Black Ops oyununda geçen diyaloglar duyuyoruz. Videonun sonundaki "III" rakamı ise bizlere yeni Call of Duty oyununun Call of Duty: Black Ops 3 olacağını gösteriyor. Bunların yanında Call of Duty: Black Ops 3'ün 26 Nisan'da resmi olarak duyurulacağı belirtiliyor. Sizleri daha fazla tutmadan yeni Call of Duty videosuyla baş başa bırakalım.

• Seriyi yeniden canlandırması lazım black ops2 bence harika bir oyundu özelliklede zombi modu

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Black Ops serisini bakalım devam ettirebilecekler mi. Artık 12 saat üstü hikaye oynanışına geri dönmenin vakti COD oyunları için. 5-6 saat gibi hikaye süreleri çok komik.

• Son zamanlarda (A.W fena değildi diyebilirim ghosta falan oranla iyiydi yine) MW2 den beri en zevk aldığım cod serisi B.O oldu.. Umarım biraz daha uzun oynanış süresi ve daha yenilikçi yapıya sahip olur B.O 2 deki gibi geriye dönüp ileri gitmeler falan iyiydi flashbackler...

• bo denilince akan sular durur. en az bo1 kadar gizemli ve kaliteli bir senaryo bekliyorum.

• Treyarch dışında diğer stüdyolar COD oyunu geliştiremiyor! Ben bu habere çok sevindim!

• Bops candır. 2. oyunu halen deli gibi oynarım. Gelsin, kalitesinden şüphem yok.

• Adamlar haklı bence hiç tereddütsüzce senede 3-4 tane COD geliştirebilir. Zaten senaryo falan uğraştıklarını hiç sanmıyorum, çokta güçlük çekmezler bence. Nasıl olsa satacak milyonlarca liseli-casual gamer da bulabiliyorlar.
    Benim için World at War sonrası o seri bitti.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Hikaye güzel olursa kesinlikle alacağım bu sefer!

• Black ops I çok hoşuma gitmişti

• İnşallah bu sefer son oyunun aksine -eskiden yaptıkları gibi- gerçekçi bir oyun yaparlar.

• her sene gaza gelip alıyorum her sene fail pc de kesinlikle almayın alacaksanız xbox one da alın
  • her zaman ki gibi yine unreal engine 2 motoru tabi!!! adamlar UE 4 ü çıkardı bunlar hala DLC formatında kolay masrafsız oyun yapacağız diye UE2 kullanıyor ayıptır

• 1 ikiye ayrılıyor 2 oluyor ve onunda ortasından çıkan rakam ile 3 oluyor. Belkim 2 oyun arasında bir zamanı konu alır. Zira mason un o arada yaptıkları biraz meçhul.

• Advanced warfare bir önceki ghost oyunundan daha iyi olmasına rağmen oyun patladı. ghost'dan daha fazla satılacağınından kesin gözüyle bakıyordu activision ama bekledikleri gibi olmadı. black ops 2nin başarısı ortada o yüzden ağır topları piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

• Lan hani WW 2 yapacaktı bu adamlar ??

• Aslında cod serisindeki en güzel oyun black ops 1 ve 2 seçimlerin güzel bir şekilde yansıtıldığını görebiliriz ama efsane olan benim için modern warfare 3 tür kendi düşüncem tabi

• Black Ops serisi hakikaten senaryo kurgusu ve karakterleri yönünden diğer bütün CoD oyunlarından ayrılır .Dört gözle bekliyorum yeni oyunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: ikipac

bo denilince akan sular durur. en az bo1 kadar gizemli ve kaliteli bir senaryo bekliyorum.

Al bendende o kadar Treyarch'ın yeri başkadır bu seride umarım 2 senedir ghost ve aw ile yaşanan hayalkırıklıklarını unutturan bir oyun olur hem singel hem multi olarak.

• exo skeleton ile multiye başka bir bakış açısı geldi. umarım bu oyunda da buna benzer bir yapı olur.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.