Şimdi Ara

İOS 8.3 JailBreak ÇIKTI[ANA KONU] (166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.723
Cevap
36
Favori
125.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Baba Yaga

quote:

Orijinalden alıntı: Leame

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TuRKuaZ_Cafe

quote:

Orijinalden alıntı: Gıcılli

Değerli arkadaşlar jailbreak kullanmamın %25 lik Pro tube oda çalışmıyor cracklı apple yardım reposunda var oda açılmıyor bir önerisi olan varmı

Cercube daha iyi bence hem kendi içinde özellik var bridge yaptığı işi yapıyor

Hocam hangi repodan indirdin? Ben yükledikten sonra cihazı güvenli moda alıyor

Bende de youtube uygulamasından atıyordu cercube

Peki iPod'a yani Music Library'ye nasıl müzikleri atıyorsun yani bu soruna nasıl bir çözüm yolu buldun?

Bendeki YouTube Sürümü 10.20.11604

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Leame

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Gıcılli

Değerli arkadaşlar jailbreak kullanmamın %25 lik Pro tube oda çalışmıyor cracklı apple yardım reposunda var oda açılmıyor bir önerisi olan varmı

Cercube daha iyi bence hem kendi içinde özellik var bridge yaptığı işi yapıyor

Hocam hangi repodan indirdin? Ben yükledikten sonra cihazı güvenli moda alıyor

Bende de youtube uygulamasından atıyordu cercube

Peki iPod'a yani Music Library'ye nasıl müzikleri atıyorsun yani bu soruna nasıl bir çözüm yolu buldun?

Bendeki YouTube Sürümü 10.20.11604

Bende çalışmadı iOS versiyonunu düşürdüm bakalım şimdi tekrar deneyeceğim. Cercube ve ProTube ikisinden biri çalışır ve işimi görür umarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: solasguitarra

quote:

Orijinalden alıntı: mustafa6397

Arkadaşlar sorun mu var acaba şu an cydiada ben bir uygulama indirince menüye gelmiyor ikonu

Settings' e de mi gelmiyor tweakler ? İlla ikon olarak gelecek diye birşey yok çünkü. Settings'te de yoksa arkadaşinda dediği gibi taig güncellemesini yapın cydia dan düzelecektir. Çok oldu o problem çözüleli.

Yok ayarlara geliyor anamenüye gelmiyor
  • 8.4 de tum tweaklarim calisti sikinti yok bir activatoru denemedim simdi onu deneyecegim paylasitorum ekran goruntulerini cydianin calismasi 8.3 e gore cok iyi fazla bekletmiyor sarji denemdim onuda yazarim tabsiyem 8.3 ile ugrasmayin 8.4 jn leyin ios 9 jb cikmasini bekleyin :))) activator su an guncel degil safe moda atiyor sarjida stabil su an kisaca ben ios8.4 den memnunum ekran goruntulerini paylastim

• Hocam cercube hangi repodan indirdiniz acaba? Ayrıca ücretli mi. Bugun hangi tweaki indirsem hepsi şansıma ücretli çıktı ve bıktım hepsine para ödemekten

• quote:

Orijinalden alıntı: Zyprox

Hocam cercube hangi repodan indirdiniz acaba? Ayrıca ücretli mi. Bugun hangi tweaki indirsem hepsi şansıma ücretli çıktı ve bıktım hepsine para ödemekten

http://repo.xarold.com/
    Burdan indir
    1.3.0
    Son Sürüm Ücret siz kurabilir siniz
    Ücretli tweak ların hemen hemen hepsinin cracklı ,sı var

• Sağolun, indirdim ama kullanamadım ya. Normal youtube uygulamasına girip video acılınca altta çıkan downloada basıyorum fakat ifiledan downloadsa girdiğimde videonun resmini kaydetmiş oluyor. Neden acaba?

• quote:

Sağolun, indirdim ama kullanamadım ya. Normal youtube uygulamasına girip video acılınca altta çıkan downloada basıyorum fakat ifiledan downloadsa girdiğimde videonun resmini kaydetmiş oluyor. Neden acaba?

YouTube Uygulaması nı indirin indirdiklerin ayarlarda Görünür

• Ben size aslında tam olarak istediğim şeyi söyliyim. Ben youtubedan müzik indirip(video değil) bu müziklerin ipodda yani telefonun kendi müzik programında olmasını istiyorum. Bu mümkün mü?

• Yeni tweak: Mirmir

Multitask ozelikli çok kullanışlı tavsiye ederim

https://youtu.be/HpIU9a0HR6U

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuRKuaZ_Cafe -- 1 Temmuz 2015; 23:24:51 >
  • quote:

Ben size aslında tam olarak istediğim şeyi söyliyim. Ben youtubedan müzik indirip(video değil) bu müziklerin ipodda yani telefonun kendi müzik programında olmasını istiyorum. Bu mümkün mü?

Dawloan yaptığında en altta audio çıkar ona tıkla mp 3 olarak indirir sin

• Iyi Akşamlar arkadaşlar. Ben 8.3 sürümünü jailbreakli olarak kullanıyorum, bir Sürü de tweak yükledim çok da memnunum. Şimdi 8.4 çıkmış ben bu yeni sürüme nasıl geçerim ve onda jailbreak yapabilir miyim?
  • Cercube tweakinde mp3 seçeneği çıkmadı. Sadece 144p den başlayarak yukarı doğru video kaliteleri çıktı

• quote:

Ben size aslında tam olarak istediğim şeyi söyliyim. Ben youtubedan müzik indirip(video değil) bu müziklerin ipodda yani telefonun kendi müzik programında olmasını istiyorum. Bu mümkün mü?

KARDEŞ Eğer download dediğinde indirmiyorsa senin YouTube versiyonun tweak ile uyumlu değil demek güncellenmesini bekle YouTube a gelen güncellemeyi yapma

• Yukarıdaki örnek resim YouTube kendi Programı'ndan download dediğinde bura çıkıyor

• quote:

Cercube tweakinde mp3 seçeneği çıkmadı. Sadece 144p den başlayarak yukarı doğru video kaliteleri çıktı

Hepsinde Çalışmaya bilir başka videolar da deneyin

• TuRKuaZ_Cafe kullanıcısına yanıt
    Sizin o indirdiğiniz müzikler, telefonun kendi müzik kütüphanesine gidiyor mu?

• Bende 8.3 ile kullanıyorum geçmeye gerek yok bence 8.4 ile gelen Özellikleri istemiyorsan

• quote:

Orijinalden alıntı: sadolayn

8.4 de tum tweaklarim calisti sikinti yok bir activatoru denemedim simdi onu deneyecegim paylasitorum ekran goruntulerini cydianin calismasi 8.3 e gore cok iyi fazla bekletmiyor sarji denemdim onuda yazarim tabsiyem 8.3 ile ugrasmayin 8.4 jn leyin ios 9 jb cikmasini bekleyin :))) activator su an guncel degil safe moda atiyor sarjida stabil su an kisaca ben ios8.4 den memnunum ekran goruntulerini paylastim

Hocam safari downloader+ ile torrent indirebiliyor muyuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Tabi kenarda 3 nokta alt alta oraya basınca import musik var direk import ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuRKuaZ_Cafe -- 1 Temmuz 2015; 23:39:53 >
  • 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.