Şimdi Ara

İOS 8.3 JailBreak ÇIKTI[ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.723
Cevap
36
Favori
125.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yeni aldım ve versiyonum 8.3 . Şimdi jailbreak ki kullanabilmem için 8.2 düşürüp yapmam mı gerekiyor. Yapılabilirmi? Teşekkürler....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • reci kullanıcısına yanıt
    daha jb çıkmadı ama 8.2 sürümünü yükle ve beklemeye devam kardeş
  • reci kullanıcısına yanıt
    8.2 ye döne bilirsin 8.2yede jb yok malesef Haziran Ayında sunulacak 8.4ü beklemekten başka çareyok 8.4e çıkacakmış

• Panguda hareketlik var cikicak insallah

• Kaynak veya direk link alabilir miyiz hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: Turanx44

Arkadaşlar 8.2den sonra jb yi unutun aple işletim sistemi bundan sonraki sürümlere izin vermeyecek ios gibi dev bir işletim sistemini inanıyormusunuz Mu ki Çinli Hacker lerin hacklediğini bunlar aple ile anlaşmalı istediği zaman izin verir istemediği zaman kaldırır bakınız app Store resmi cydia gayri resmi mağazasıdır aple çok iyi biliyor kullanıcılarının % 30'nun sistemlerini jailbreakladığını bence cihazlarını jb jblikullanan arkadaşlar son ana kadar Güncelleme yapmayınız zaten ios 8.1 ile 8.3 arasındaki tek fark siri birde emoji tuş Takım'ı halbuki jb ile bunların Kral'ı yapılır herkese hayırlı pazar tatili

apple izin veriyormuş o yüzden JB varmış. Allah için biri ya bana sıksın yada bu arkadaşa
    ios 4.3 yada 4.1 JB PDF exploiti ile yapıldı. Appleın kendisi mi PDF exploitini yaydı. yada evasi0n jb VPN açığını kullandı. bu Apple izin vermezse çıkmaz safsatalarını bırakın. son olarak AppStorede satılan herşeyden komisyon alıyor. adam aptal mı o geliri bıraksın ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amonRa -- 19 Nisan 2015; 12:58:15 >
  • Appleın jbye izin verip vermeme gibi bi seçeneği yok. Kusursuz işletim sistemi de yok. Şu an ya açık bulamadılar ya buldukları açıkla yaptıkları jb cihazlara donanımsal veya yazılımsal zarar verdi ya da şu Pangunun istediği 1m $ ı bekliyorlar.. Jb çıkacaktır ama kısa vadede beklemiyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: amonRa

quote:

Orijinalden alıntı: Turanx44

Arkadaşlar 8.2den sonra jb yi unutun aple işletim sistemi bundan sonraki sürümlere izin vermeyecek ios gibi dev bir işletim sistemini inanıyormusunuz Mu ki Çinli Hacker lerin hacklediğini bunlar aple ile anlaşmalı istediği zaman izin verir istemediği zaman kaldırır bakınız app Store resmi cydia gayri resmi mağazasıdır aple çok iyi biliyor kullanıcılarının % 30'nun sistemlerini jailbreakladığını bence cihazlarını jb jblikullanan arkadaşlar son ana kadar Güncelleme yapmayınız zaten ios 8.1 ile 8.3 arasındaki tek fark siri birde emoji tuş Takım'ı halbuki jb ile bunların Kral'ı yapılır herkese hayırlı pazar tatili

apple izin veriyormuş o yüzden JB varmış. Allah için biri ya bana sıksın yada bu arkadaşa
    ios 4.3 yada 4.1 JB PDF exploiti ile yapıldı. Appleın kendisi mi PDF exploitini yaydı. yada evasi0n jb VPN açığını kullandı. bu Apple izin vermezse çıkmaz safsatalarını bırakın. son olarak AppStorede satılan herşeyden komisyon alıyor. adam aptal mı o geliri bıraksın ?

Böylelerine cevap verip kendinizi yormayın hocam. Hayal dünyasında Yaşadıkları ya da çoluk çocuk oldukları için dikkate almaya gerek yok.

• pangu yu twitter ve webden takip ediyorum ama nerede gördünüz hareketi söyler misiniz ben hala bir değişiklik göremiyorum. ne taig ne pangu hiçbir açıklama yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hellboy_7

O degil siriyi kullanamiyoruz

Cydia dan "moresiri" yi yükle kullanırsın ben yükledim çalışıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: muro79

quote:

Orijinalden alıntı: hellboy_7

O degil siriyi kullanamiyoruz

Cydia dan "moresiri" yi yükle kullanırsın ben yükledim çalışıyor

geçen kullandım hep üzgünüm çekti

• Kardeşim ben de orda burda okuduğum bilgileri paylaşıyorum. Zaten çoğunda ya kendi düşüncem diyorum ya da söylenti diyorum. Kimse kesin bişey söyleyemez ki şu an. Çünkü hiçbir jb takımı açıklama yapmıyo. Kesin bir şey söyleyene de kaynak soruyoruz haliyle. Buray yazdığım bişeyle kimseyi kırmak istemem. Seni nasıl kırdım kardeşim bilmiyorum ama hakkını helal et..

• jailbreak takımı daha yayınlanmasada jailbreak cıktı sanırsam hacker olan stefan bi video yayınladı ios 8.4 beta için
  • Evet , ios 8.4 e jb yayinlandi yani videosu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • teoden kullanıcısına yanıt
    çok haklısın hocam bende en fazla 1 ay daha dayanabilirim olmazsa note 4 yolu göründü
  • 2aya anca gelir

• Ah neredesin Jbbbbb

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acba 8.3 e gelirmi?

• 8.4 beta 1e herkes geçebiliyo mu yoksa sadece geliştiriciler mi?

• gastrocnemius G kullanıcısına yanıt
    Beta suruml icin bir kac video gormusdum ona istinaden yazdim

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.