Şimdi Ara

Bank’O Card/Axess Bilgiler-Kampanyalar (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.601
Cevap
62
Favori
66.699
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hangi online sitede kullanabiliyoruz bilgisi olan ?
  • Beocan B kullanıcısına yanıt
    Maalesef şu an için hiçbir on line sitede geçmiyor. Sadece fiziksel poslarda kullanabiliyorsunuz.
  • Kampanyalar yok gibi bir şey.

Banka aşırı amatör ve çok ağır işliyor.

Şikayetler dikkate alınmıyor.

2 haftadır limit artış talebinde bulunmak istiyorum ama işlemimi gerçekleştiremiyorlar.

Arkadaşlar ne dersiniz? Kapatsam mı bu kartı hiç kullanmadan en azından sinirlerim yıpranmaz...
  • Limit 1 Tl mi geldi size.
    @realistspary
  • quote:

Orijinalden alıntı: espial

Limit 1 Tl mi geldi size.
    @realistspary

Diğer kartımın limitini 3 bin lira düşürdüğüm halde 2 bin lira geldi.

3 bin yapıp 2500 lira avans çekme niyetindeyim ama pek mümkün görünmüyor bu haldeyken...
  • Limit düşürme falan hikaye kafalarına göre belirliyorlar. Keşke düşürmeseydiniz diğer banka limitinizi. Ben ilk aldığımda 1 bin lira limit ile geldi 6 ay sonra 1750 oldu bugün 3 bin yaptılar kendileri. Başka bir banka kart bile vermeye tenezzül etmedi. Bu bankaları anlamak çözmek hikaye maaşın 4 katı filan diye kanun varda uygulayan var mı acaba.
    Size katılmak istediğim hatta ekleme yapabileceğim müşteri hizmetleri amatör değil bildiğiniz geri zekalı. Papağan gibi tekrar ediyorlar başka bildikleri yok. @realistspary
  • yeni basvuru yapacagim bilmem gereken bisey var mi acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: axeleon

quote:

Orijinalden alıntı: karasuvari

quote:

Ben puanlari sokta kullanamadim haberiniz olsun

Önce bir adet sakız alacaksın ödemeyi karttan çektireceksin sonra puanların görünecek bu sürekli yaşadığım birşey

Aynisini yaptim zaten normal axess den deneyimliyim.
    Artik sistemsel bir sorun mu oldu anlamadim cikan slipte akbank yazdigi halde puan bilgisi bile yer almiyordu

hocam puanları kullanabildinizmi?

• arkadaslar puanları nerde kullanabılıyoruz market benzin alısveris sitesi vb heray siliniyor kullanamadıgımdan dolayı
  • an_k_ist A kullanıcısına yanıt
    Online kullanılmıyor diye biliyorum. Ben Şaypa (market) de harcadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebaboli

Online kullanılmıyor diye biliyorum. Ben Şaypa (market) de harcadım.

akbank posunun bulunduğu her yerde geçiyormu acaba?
  • superhead kullanıcısına yanıt
    Axess puan geçen her yerde (online hariç) geçiyor olması lazım. Bende şuana kadar sorun olmadı.
  • vadesiz hesabı sadece şubelerden mi açabiliyoruz, müşteri temsilcisi öyle dedi. O zaman internet şubesinde yeni hesap aç bölümü niye var anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abmux

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: karasuvari

quote:

Ben puanlari sokta kullanamadim haberiniz olsun

Önce bir adet sakız alacaksın ödemeyi karttan çektireceksin sonra puanların görünecek bu sürekli yaşadığım birşey

Aynisini yaptim zaten normal axess den deneyimliyim.
    Artik sistemsel bir sorun mu oldu anlamadim cikan slipte akbank yazdigi halde puan bilgisi bile yer almiyordu

hocam puanları kullanabildinizmi?

Totalde kullandim

• quote:

Orijinalden alıntı: 2

vadesiz hesabı sadece şubelerden mi açabiliyoruz, müşteri temsilcisi öyle dedi. O zaman internet şubesinde yeni hesap aç bölümü niye var anlamadım.

Evet hocam. Hesap işletim ucreti de 3 ayda 1 20 tl

• Axess posu olan her yerde kullanabilirsiniz demisti mh. Bulundugum ilde yerel buyuk bir markette axess posu olmasina ragmen anlasmamiz yok diyerek kullandirtmadilar. Sok ve carrefourda kullandim mecburen.

• Bişey sorayım, şimdi ben n11 den ayakkabı alsam, 150 tl lik, hem 100 ilk kullanım hemde mayıs %10 kampanyasından faydalanabiliyormuyum acaba? Bilgisi olan varmıdır.

• EVET AYNEN OYLE BIR TASLA IKI KUŞ
  • quote:

Orijinalden alıntı: fizisyen

Bişey sorayım, şimdi ben n11 den ayakkabı alsam, 150 tl lik, hem 100 ilk kullanım hemde mayıs %10 kampanyasından faydalanabiliyormuyum acaba? Bilgisi olan varmıdır.

Mayıs'ta yuzde 10 kampanyası var miydi hocam ?

• quote:

Orijinalden alıntı: fizisyen

Bişey sorayım, şimdi ben n11 den ayakkabı alsam, 150 tl lik, hem 100 ilk kullanım hemde mayıs %10 kampanyasından faydalanabiliyormuyum acaba? Bilgisi olan varmıdır.

%10 kampanyası mı ? yeni mi başladı
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.