Şimdi Ara

Bank’O Card/Axess Bilgiler-Kampanyalar (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.600
Cevap
62
Favori
66.699
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fatura talimatı veren var mı bugün faturalarımın son ödeme tarihi ama ödenmemiş gözüküyor mutlaka ödeme olur dime :)
  • kel_bakkal K kullanıcısına yanıt
    Bugun veya yarin gorebilirsiniz odemeyi hesapta ya da kartta bakiye vat ise odenir muhtemelen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar kredi kartı borcu ödeyen varmı? Ben karta eft yapacağımşube bilgisi olarak ne giriyoruz acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100 lira chip para kampanyası için başvurdum, ücretsiz kartım vardı zaten, bu da mayısta onaylanıp yollanırsa sorun çıkar mı bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: karasuvari

Arkadaşlar kredi kartı borcu ödeyen varmı? Ben karta eft yapacağımşube bilgisi olarak ne giriyoruz acaba?

MH aradım il ve şube bilgisini onlar verdiler. internet bankacılığında falan yazmıyor, göremedim.
  • quote:

Arkadaşlar kredi kartı borcu ödeyen varmı? Ben karta eft yapacağımşube bilgisi olarak ne giriyoruz acaba?

ben iki aydır cepteteb ile ödüyorum bireysel kk-atm şube kodu 08345 bunu seçtim ödüyorum sorunsuz...
  • teşekkürler arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: DOĞA_AŞKI

100 lira chip para kampanyası için başvurdum, ücretsiz kartım vardı zaten, bu da mayısta onaylanıp yollanırsa sorun çıkar mı bilmiyorum

Büyük ihtimal sorun çıkar. Bende axess olanları kırmıştım 1tl limitli gelince şimdi tekrar başvurdum kart onay tarihi 24.04 yazıyor kuryede bende şansımı deneyeceğim 100tl için
  • 1 haftadır aramadılar yaw.. kampanyaya yetişemedik valla.
  • 4 nisanda başvurdum karta 1 mayısta geldi nisanın son gününe falqan yetişir demiştik yakıt için boşa gitti 2500 tl de axess olanı için geçerli sanırım!!! o zaman biraz bekler sonra kapatırız birşey çıkmazsa bi yığın limitle yollamışlar zaten

mayısta kampanya duyanlar olursa haber versin lütfen !!
  • Kart başvurum nisan ayında onaylandı fakat kartım bugün ( 4 mayıs ) teslim edildi , şimdi ben 100 tl harcama yapsam 100 tl chip para gelirmi ?
  • 1 aya yaklatı başvuralı güya 9 gün içinde getieceklerdi. bayağı fos bi banka bu. bunlar iade de de soprun çıkarır gibime geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: seloo_79

Kart başvurum nisan ayında onaylandı fakat kartım bugün ( 4 mayıs ) teslim edildi , şimdi ben 100 tl harcama yapsam 100 tl chip para gelirmi ?

bende aynı durumdayım alışveriş yapıp görecegiz. mh lerini arayıp sormayı da düşündüm ama odeabankın kiler çok çahil yanlış bilgi vermeleri muhtemel
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: seloo_79

Kart başvurum nisan ayında onaylandı fakat kartım bugün ( 4 mayıs ) teslim edildi , şimdi ben 100 tl harcama yapsam 100 tl chip para gelirmi ?

bende aynı durumdayım alışveriş yapıp görecegiz. mh lerini arayıp sormayı da düşündüm ama odeabankın kiler çok çahil yanlış bilgi vermeleri muhtemel

Herhangi bir sıkıntı olmaz. Zaten Nisan ayında başvurusu onaylanmış ve mayıs ayı sonuna kadar alışveriş yapmış olmanız gerekiyor. Şartlara uygun. Teslim tarihinin bir önemi yok.

http://www.bankocard.com.tr/tr-tr/Kampanyalar/Sayfalar/banko-card-axesse-basvuranlar-100-TL-chip-para-kazaniyor.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulex -- 4 Mayıs 2015; 13:05:47 >

• kel_bakkal K kullanıcısına yanıt
    Sizin ödemelerde sıkıntı çıkmadı değil mi? Benim faturalar kesildi ama internet şubesinden sorgulayınca fatura bulunamadı diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanyasar

Sizin ödemelerde sıkıntı çıkmadı değil mi? Benim faturalar kesildi ama internet şubesinden sorgulayınca fatura bulunamadı diyor.

Faturalarım ödenmiş ekstre bile geldi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • biraz önce mesaj geldi. İlk 100 tl alışverişe verilen 100 tl chippara karta yatmış. (mart ayında dahil olmuştum kampanyaya)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulex -- 5 Mayıs 2015; 8:23:19 >

• Benim kart da nisanda gelmişti bugün 100 TL chippara yatmış. İşl alışverişte 100 ve üzeri alışverişte yatan puan mı yoksa yüzde 25'ten yatan puan mı bu acaba?

Bir de puanları nerede kullanabiliyoruz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu anda bütün kampanyalar tırt.Kampanyalara istinaden geçen ay 14'ünde başvurdum hala gelicek.Tüm kanpanyalarıda kaldırmışlar.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.