Şimdi Ara

Bank’O Card/Axess Bilgiler-Kampanyalar (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.601
Cevap
62
Favori
66.699
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ulex

bankocard axess puanları hızlıalda kullanılamıyor. Muhtemelen diğer sitelerde de sıkıntı çıkaracak. O yüzden market/akaryakıt kampanyası için klasik kartı kullanın derim.

Real marketlerinde cuma günü kullandım... axess puanlarını...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bankocard axess'e başvursak 1 yıl kullanıp kapattırsak bu kazandığımız puanları falan geri isterler mi acaba?
    örneğin: başvurunuz onaylanırsa 100tl axxes puan veriyor onu falan geri isterler mi acaba?

edit: hoooaydaaa edirnede şubesi yokmuş ki :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ngrkem -- 13 Nisan 2015; 15:22:28 >
  • 1 TL LİMİT'li kart gönderilen veya önerilen arkadaşlara kesin ve net cevap kartı alın yaklaşık 2-3 ay çıkan kampanyalara karta para yatırarak katılın kampanyalardan puanı kazanın 3-4 ay sonra onlar zaten limiti artırıyorlar şahsıma direk 3000 tl limit tanımladılar babama 1 tl gönderdiler para yatırarak çıkan kampanyalara katılım sonucunda limiti otomatik 1000 tl olarak güncellediler bizzat banka ilk açıldığında denenmiş test edilmiş onaylanmış ve tescillemiştir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furuncu64 -- 14 Nisan 2015; 3:49:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furuncu64

1 TL LİMİT'li kart gönderilen veya önerilen arkadaşlara kesin ve net cevap kartı alın yaklaşık 2-3 ay çıkan kampanyalara karta para yatırarak katılın kampanyalardan puanı kazanın 3-4 ay sonra onlar zaten limiti artırıyorlar şahsıma direk 3000 tl limit tanımladılar babama 1 tl gönderdiler para yatırarak çıkan kampanyalara katılım sonucunda limiti otomatik 1000 tl olarak güncellediler bizzat banka ilk açıldığında denenmiş test edilmiş onaylanmış ve tescillemiştir

1 tl limitli karta kaç tl yatırabildiniz?

Bazı arkadaşlar yasa gereği lmitin en fazla 5 katı yani 5 tl para yatırabiliyosun daha fazla olmuyor diyorlardı.

• Aidatsiz kart için basvurdum axess kart verelim diye günde 10kere aradilar.Yok bilgi güncelleme yok bilmem ne. Odeabank kadar ugrastirani yoktur.

• quote:

Orijinalden alıntı: ghost_41

Aidatsiz kart için basvurdum axess kart verelim diye günde 10kere aradilar.Yok bilgi güncelleme yok bilmem ne. Odeabank kadar ugrastirani yoktur.

Aidatsiz karta basvurdum ve kartim 1 ay sursede teslim edildi ama 1 kere bile aramadilar axess verelim diye.

• furuncu64 kullanıcısına yanıt
    yani 2015 yılı içinde 1 tl olarak gelen karta 1000 tl yatırdınız ve harcama yaptınız değil mi?
  • Peki 1tl lik karta para yükleyip indirim nasıl alıyorsun kampanyadan. Çünkü bankokart indirim olarak yansıtıyor ekstresi ve para yükleyip harcadıgımızda ekstre borcu çıkmaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Real dışında diğer marketlerde chippara kullanabilen var mı? Online sitelerde nereleder geçiyor bu kartın puanları? Ona göre başvuralım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi loremipsum -- 14 Nisan 2015; 11:39:44 >
  • quote:

1 TL LİMİT'li kart gönderilen veya önerilen arkadaşlara kesin ve net cevap kartı alın yaklaşık 2-3 ay çıkan kampanyalara karta para yatırarak katılın kampanyalardan puanı kazanın 3-4 ay sonra onlar zaten limiti artırıyorlar şahsıma direk 3000 tl limit tanımladılar babama 1 tl gönderdiler para yatırarak çıkan kampanyalara katılım sonucunda limiti otomatik 1000 tl olarak güncellediler bizzat banka ilk açıldığında denenmiş test edilmiş onaylanmış ve tescillemiştir

bu dediğiniz yakın zamanda mı denediniz. bende 5 katından fazla yatamıyor gibi bişi duymuştum

• quote:

Orijinalden alıntı: loremipsum

Real dışında diğer marketlerde chippara kullanabilen var mı? Online sitelerde nereleder geçiyor bu kartın puanları? Ona göre başvuralım.

kliksada muhtemelen geçiyordur sonuçta axess akbankın ikiside sabancı grubunun firması...
  • superhead kullanıcısına yanıt
    1 TL Limitli karta 1200 tl'ye kadar para yatırdım benim yaptığım zamanda 5 kat olayı felan yoktu banka ilk açıldığı zamanlarda yapmıştım
  • furuncu64 kullanıcısına yanıt
    İnsaf yahu, haftalardır 5 kat kuralı var diye yazıyoruz, sende fi tarihinde yaptığın bir işlem için tutuyorsun kesin tescillenmiş falan yazıyorsun, herkesin aklını bulandırıyorsun

• çaylaq kullanıcısına yanıt
    2015 yılı değil hocam mesajımdadda yazıyor zaten banka ilk açıldığı zamanlarda
  • Yahu basvurdum aradilar. O anda musait degildim tekrar arayacagiz dediler aramadilar. Form actim sitelerinden donmediler. Telefonla arayinca basvurunuz vardir diyor musteri temsilcisine baglamiyor. Daha karti almadan ulasamiyorum. Alsak ne olacak kim bilir ahahah

• çaylaq kullanıcısına yanıt
    mesajımı zaten dikkatlice okuma zahmetinde bulunsaydın yada okuduğunu anlasaydın banka'nın ilk açıldığında tescillenmiş demek istediğimi anlardın
  • Arkadaşlar kesin bilgi yayalım. Maksimum 5 tl yatırabilirsiniz 1 tl limitli kartınıza.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebaboli

Arkadaşlar kesin bilgi yayalım. Maksimum 5 tl yatırabilirsiniz 1 tl limitli kartınıza.

ben de arada bir para gönderiyordum sözleşme ulaşıp kart aktif olmuş mudur diye 100 200 geri geliyordu. Yarın mhyi arayayım bakalım limiti arttıracaklar mı sözleşme gitmişmi ellerine ilkçağ bankasının, ulan güvercinin ayağına bağlasak 2 günde gitmişti, ankaradan istanbula gitse 1 haftada giderdi ne boş banka bu ya
  • DOĞA_AŞKI kullanıcısına yanıt
    Bursadayım, 22 gündür bende ellerine ulaşamalarını bekliyorum.
  • quote:

mesajımı zaten dikkatlice okuma zahmetinde bulunsaydın yada okuduğunu anlasaydın banka'nın ilk açıldığında tescillenmiş demek istediğimi anlardın
    Geçen gün axess kartımı sinirlenip kapattırmıştım ama eşime ve bana normal banko kart da gelmişti ve onlar duruyordu. Aradım müşteri hizmetlerini lmit arttırmak istiyorum dedim GERiZEKALI mh temsilcisi bana maaşınızda bir değişiklik oldumu diyor. Bende bana 1 tl yi zaten maaşıma göre vermediniz ki sallapati verdiniz dedim dinlemiyor. Bende sinirlendim bana kayıt açın gerisine karışmayın maaşım 2500tl toplam kart limitimde 2000tl diye salladım tamam kayıt açıyorum dedi ve 2 gün sonra 850tl limit msjı geldi Aynı numarayı eşimin kartında denedim 100tl limit verdiler sizde aynı şeyi yapın gerçekten mh temsilcileri birşeyden anlamıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dragon Fighter -- 14 Nisan 2015; 21:19:37 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.