Şimdi Ara

HONDA YAKIT TÜKETİMİ ( TÜM VERİLER TEK BAŞLIK ALTINDA ) (31. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.167
Cevap
6
Favori
467.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • senden niye alınayım arkadaşım, dediğim gibi keyfi olmaz buranın sensiz :)
    sadece düşüncelerimi belirttim...
    2000 devirmiş 3000 devirmiş , basıyorum sonuna kadar keyfini çıkarıyorum 400 km de 120 YTL alıyorum :)
    millet depoyu doldururken ortalama kaçmış diye bakarken, ben hava durumunu seyrediyorum o müthiş yol bilgisayarımızda ! :)
    sevgiler, saygılar
  • 120 lirayla 400 km iyi bir değer , çok değilki (bu arada)
  •  HONDA  YAKIT TÜKETİMİ ( TÜM VERİLER TEK BAŞLIK ALTINDA )

• quote:

Orjinalden alıntı: stilll

HONDA  YAKIT TÜKETİMİ ( TÜM VERİLER TEK BAŞLIK ALTINDA )

bır hıle war bunda ?
    yoksa hybrıd mı dıcem o bıle olamaz

• quote:

Orjinalden alıntı: gatecrs

senden niye alınayım arkadaşım, dediğim gibi keyfi olmaz buranın sensiz :)
    sadece düşüncelerimi belirttim...
    2000 devirmiş 3000 devirmiş , basıyorum sonuna kadar keyfini çıkarıyorum 400 km de 120 YTL alıyorum :)
    millet depoyu doldururken ortalama kaçmış diye bakarken, ben hava durumunu seyrediyorum o müthiş yol bilgisayarımızda ! :)
    sevgiler, saygılar

gaza yuklenmeye dewam
    otom. vitesle 37.5 ltre ye 400 km yol yapıyon ne sıkayetı bu kadar .(hemde kış)
    bak yol bılgısayarıda yetersız sat gıtsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radicalultras -- 17 Şubat 2008; 18:36:56 >

• pc'de yaptım arkadaşlar.
    keşke böyle olsaydı.ne iyi olurdu değil mi?

• quote:

Orjinalden alıntı: stilll

pc'de yaptım arkadaşlar.
    keşke böyle olsaydı.ne iyi olurdu değil mi?

hayali bile güzel
  • yakıt tüketimleri yeni civiclerde birbirini tutmaz nedenine gelince de aracı kullanım şeklinize göre değişir yani 2500 alt devirlerinde kullanılırsa 12 subab da ve 1. kademede tamamen ekonomik bir araç yok eğer sportif amaçlı kullanırsanız da tasaruftan vazgeçtiniz demektir(artık ayağınız altında bir turbo motor var demektir)bunu yapabilen bir tek i-vtec motordur. bir de advanced VTEC motoru2006 yılında honda tarafından geliştiridi bu motor da 2009 yılında honda araçlarında kullanılacak.. ilgilenlerin dikkatine
  • quote:

Orjinalden alıntı: radicalultras

gaza yuklenmeye dewam
    otom. vitesle 37.5 ltre ye 400 km yol yapıyon ne sıkayetı bu kadar .(hemde kış)
    bak yol bılgısayarıda yetersız sat gıtsın

Daha iyisini bulsam dün satıcam arkadaşım :)
  • benim araç şu anda şehiriçi 7.2/100 lt yakıyor168km trib b
  • sen o göstergeyi nasıl yaptın pc de arkadaşım sölermsn:?
  • resmi çektikten sonra resim üzerinde rutuş yapmış.

keşke bu değerlerde arabalar yakıt tüketimi sağlasalar dı.

keşkeeeeeeeeeeeeee

(lpg bile o değrlere ulaşamaz.))
  • 7.2/100km de 168kmde fotomontaj yok dilerseniz yarın fotosunu çekip göndereyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi advacedVTEC -- 17 Şubat 2008; 21:17:37 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: advacedVTEC

7.2/100km de 168kmde fotomontaj yok dilerseniz yarın fotosunu çekip göndereyim

normal photo olsun yanlız, ADVANCED olmasın

unutmadan söyliyeyim bir de çabuk çek resmi..öylemi çekeyim böylemi çekeyim derken bir bakmışsın olmuş 9.2lt, , çabuk değişim gösteriyor bizim arabalar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gatecrs -- 17 Şubat 2008; 21:57:13 >

• Arkadaşlar, yakıt tüketimine bu kadar takılıp kalmasak? Hem dünyanın en pahalı benzini bizde hem de sürekli zamlanıyor. Bakın Türkmenistan'da 1USD'ye 50litre benzin alınıyordu, şimdi ayda 120 litre bedava veriyorlar. Ticarilere de 200litre. O arkadaşlar nasıl hesaplıycak şimdi kaç para yaktığını? Fiyat yok ki, bedava...

Cebinden para çıkmadan ulaşım yapmak istiyorsan bisiklete binip kalori yakacaksın en kralından.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ABABA2307

Arkadaşlar, yakıt tüketimine bu kadar takılıp kalmasak? Hem dünyanın en pahalı benzini bizde hem de sürekli zamlanıyor. Bakın Türkmenistan'da 1USD'ye 50litre benzin alınıyordu, şimdi ayda 120 litre bedava veriyorlar. Ticarilere de 200litre. O arkadaşlar nasıl hesaplıycak şimdi kaç para yaktığını? Fiyat yok ki, bedava...

Cebinden para çıkmadan ulaşım yapmak istiyorsan bisiklete binip kalori yakacaksın en kralından.

ya da forumca Türkmenistan' a gidelim istersen

• takılıp kalmayacaktık ;dediğin gibi eğer dünyanın en pahalı benzini bizde olmasa...
    quote:

Orjinalden alıntı: ABABA2307

Arkadaşlar, yakıt tüketimine bu kadar takılıp kalmasak? Hem dünyanın en pahalı benzini bizde hem de sürekli zamlanıyor. Bakın Türkmenistan'da 1USD'ye 50litre benzin alınıyordu, şimdi ayda 120 litre bedava veriyorlar. Ticarilere de 200litre. O arkadaşlar nasıl hesaplıycak şimdi kaç para yaktığını? Fiyat yok ki, bedava...

• kardeş o dediğin değer normal buna o kadar sevnme bence çok şaşırtıcı bi değer değil bence
  • quote:

kardeş o kadar da şaşırtıcı değil bu dediğin değerler oke
  • ağabey verdiğim değerler sadece şehir içi normalse problem yok demektir. yeni civic az yakıyor demektir
    quote:

Orjinalden alıntı: cvc_vtec

quote:

kardeş o kadar da şaşırtıcı değil bu dediğin değerler oke

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.