Şimdi Ara

Five Nights at Freddy's beyazperdeye geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Five Nights at Freddy's beyazperdeye geliyor

Genelde popüler filmlerin mobil oyunlarının yapıldığına sıkça şahit oluyoruz ancak popüler mobil oyunların filmlerinin yapıldığına pek rastlamadık. Five Nights at Freddy's bu konuda önemli bir adım atıyor. 

Mobil platformlarda oldukça beğenilen ve 3 nesli geride bırakan oyun Windows platformunda da sevilerek oynanıyor. Freddy Fazbear's Pizza adlı restoranda geçen oyunda güvenlik görevlisi olarak gece ortaya çıkan canavar oyuncakları kameralar ile takip ediyor ve çeşitli ışık oyunlarıyla kendimizden uzaklaştırmaya çalışıyoruz. Oyunun son neslinde pizzacı bir korku tüneli olarak halka hizmet vermeye başlamış ve olaylar gelişmişti. 

Yapımın geliştiricisi Scott Cawthon ile Warner Bros. el sıkışarak Five Nights at Freddy's oyununu bir korku filmi olarak beyazperdeye aktarma kararı aldı. Şu anda filmin senaryosunun yazım işlemi başlamış durumda. 

Filmde kimler yer alacak ve ne zaman gösterime girecek bilinmiyor ancak yapımcılar ilginç bir korku deneyimi yaşatmayı amaçladıklarını dile getiriyor.  

• Garip

• Rezil etmeyin oyunun

• bu oyunun mantığını hala çözemedim kameradan izliyoruz şimdi bunları peki kapı ile ışık ne işe yarıyorlar enerji olayını falan da anlamadım açıklayacak olursa güzel olur.
  • Umarım iyi bir film yaparlar böyle konulu korku filmi hiç izlemedim iyi şeyler çıkar bundan takipteyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • animasyon olmasın gerçekçi olsunda ne olursa olsun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.