Şimdi Ara

Huawei önümüzdeki aydan itibaren cihazlarına Lollipop güncellemesini sunmaya başlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Huawei önümüzdeki aydan itibaren cihazlarına Lollipop güncellemesini sunmaya başlıyor 

Halihazırda piyasadaki büyük firmalar modellerine Android'in Lollipop güncellemesini sunmuş ve sunmaya devam ederken Huawei cephesi bu konuda sessizliğini korumaktaydı. Ancak yeni açıklanan bir listeye göre Huawei önümüzdeki aydan itibaren pek çok modeline Android 5 Lollipop güncellemesini dağıtmaya başlayacak.

Huawei önümüzdeki aydan itibaren cihazlarına Lollipop güncellemesini sunmaya başlıyor

Listede yer aldığı gibi ilk olarak Ascend Mate 7 ile başlayacak güncelleme daha sonra temmuz ayında Ascend P7 ve Mate 2 cihazlarına dağıtılacak. Piyasaya sürüldüğü 4.3 Jelly Bean sürümünden sonra herhangi bir güncelleme almayan Mate 2'nin doğrudan Android 5 Lollipop sürüme güncellenecek olması ise dikkat çeken bir detay. Listenin aşağılarına baktığımızda ise ülkemizde de satışta olan Ascend G7'nin Eylül ayında güncellemeye kavuşacağı görülüyor.

Bunların haricinde markanın 2013 yılı amiral gemi modeli Ascend P6 hakkında herhangi bir bilgi yer almazken. Güncellemenin cihazlara Android 5'in görsel özelliklerini ve yeni sürüm Emotion arayüzünü getirmesi bekleniyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Software Fountain

Ben bu firmaya neden ısınamadım acaba

dandik arayüzündendir yada çin malı olduğu için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi javaprof -- 8 Nisan 2015; 21:25:04 >
  • Türkiye'deki Mate7'ler MT7-L09 olarak geçiyor. Bir ben mi taktım buna yav.
  • javaprof kullanıcısına yanıt
    Arayüzün neyi dandik? Biraz anlatır mısın?

Ayrıca Çin malı derken ne kastettin? Dünyanın en büyük telekomünikasyon üreticisi olması birşey ifade etmiyor mu?
  • huawei tasarım olarak çok iyi ama şu kendi yongalarında performans olarak zayıf üstelik samsung güncelleme de ne ise huawei daha beter yeni bir cihaz satılıyor piyasada son olan yazılım sunulması şarttır ama mate 7 bile android 4.3 ile olması yuhh denilir şu ara yüzü birçok kullanıcı sevmedi çok abartılı olması tutulmuyor galiba sade ve hızlı olması ve kolay erişimlerin olduğu arayüzler daha çok seviliyor ör:htc sony lg arayüzleri seviliyor ama samsung huawei tabi başka çinli üreticilerinki tutmuyor

• Ascend mate ye gelmicek mi acaba artk...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • P6'yı satmışlar. Amiral gemim diye sat, sonra 1 güncelleme vermek için söz verdiğin tarihten neredeyse 1 yıl geç ver. Ondan sonra da unut.

P7'yi de bundan sonra unuturlar.
  • eylül mü yuh

• En beğendiğim arayüz Huawei arayüzü hem basit hem işlevsel. Huawei den soğuma sebebimse güncelleme vermemeleriydi. P6 gibi telefona bile güncelleme vermeyeceksen satmayacaksın da o zaman
  • P7 L10 yine sonra alacak anlaşılan
  • Eylüle android 5.3 çıkar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emui ile Lolipop un birleşmesi nasıl olacak acaba

sızan görseller yok mu hiç ? Bide emui sürümü kaç olacak ?
  • ben hala daha bekliyorum..
  • arifakinti A kullanıcısına yanıt
    Hemen hemen hiçbir fark olmayacak. Huawei P8 Lolipop ve Emui 3.1 ile geliyor, arayüz şu an kullandığımız Emui 3.0 ile hemen hemen birebir aynı. P8 inceleme videolarına bakarsanız bunu görebilirsiniz. Umarım Lolipop'taki "memory leak" sorunu ile beraber gelmez. Ilk sürümler genelde hep sorunludur zaten Android'de.
    Açıkcası ben çok heyecanlı değilim, önümüzdeki ay kullandığım telefona geliyor ama inşallah bir sıkıntı çıkarmaz. Bunu dört gözle beklemek için stok Android veya ona yakın bir arayüz kullanan telefon sahibi olmak gerek bence, Emui 3.0'te Lolipop'un en büyük numarası olan görsellik farkını çok hissedemeyeceğiz çünkü.

• P6'yı es geçmişler

• felixamor F kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı üstadım. Zaten emui 3.0 çok başarılı bence. Bu arayüze alıştım diğer telefonların arayüzleri itici geliyor nedense. Şimdide p6 mı sattım. Yeni telefon alacagım mate 7 düşünüyorum ama aklımda 1-2 soru var. Bunla ilgile PM atıp görüşlerinizi bekliyorum üstadım

edit: pm kapatmışsınız üstad =?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arifakinti -- 27 Nisan 2015; 22:44:56 >
  • arifakinti A kullanıcısına yanıt
    Evet katılıyorum Emui 3.0 ve Miui V6'dan sonra diğer Android sürümleri kullanılmıyor gerçekten. Görsellik ve işlevsellik anlamında çok çok iyiler.
  • Huvai g7 güncelleme gelince görüntülü görüşme yapılabilirmi

• Huwai g7 eylül ayında günceleme gelmedi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.