Şimdi Ara

avea faturalidan ön ödemeli hatta geçiş için 20tl alıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Faturali hattimi ön ödemeli duruma geçirip taşıma yapacaktım Faturaya keyfi ücret yansitmasinlar diye düşünüyordum. Ancak keyfi olarak yine geçiş ücreti yansıtıyorlar.Bu durum yasal mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Evet yasaldır çünkü bu geçiş ücreti olarak geçmemekte bu ücreti faturasız hatta lira olarak yüklemektedirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gefe16 -- 8 Nisan 2015; 20:00:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gefe16

Evet yasaldır çünkü bu geçiş ücreti olarak geçmemekte bu ücreti faturasız hatta lira olarak yüklemektedirler.

Sorunda orada zaten. Tl olarak vermiyorlar bunu. Bonus adı altında konuşma süresi olarak veriyorlar. Ben istemiyorum ki bu konuşma süresini. Giderayak kaziklayacak avea. Direkt tasisaydim alamazdı heralde bu parayı.

• reactor1111 kullanıcısına yanıt
    Evet doğrudan tasimaniz lazımdı ama btk dan bir şikayette bulunun zorla yapılıyor bu diye.

• henüz işlem gerçekleşmedi. arayıp iptal mi etsem acaba? ama ayın 10 unda fatura kesilecek. aynı hesaba gelecek gibi sanki.
  • reactor1111 kullanıcısına yanıt
    İptal edin işlemi faturalı tarifenizi saniyelik hepsi bir tarifesi yapın aylık 9 lira ücretli sonra taşıyin.

• quote:

İptal edin işlemi faturalı tarifenizi saniyelik hepsi bir tarifesi yapın aylık 9 lira ücretli sonra taşıyin.

vodafona geçmeye düşünüyordum. bulunduğum bölgede interneti iyi değilmiş. işyerindede test etme imkanım oldu bugün. aveaya göre 5 kat yavaş interneti işyerimde. diğer mahallelerde de aveayla internet kalitesinin aynı seviyelerde olduğunu öğrendim ve vazgeçtim.
    eski tarifemde devam edecem şimdilik.
    önerdiğiniz tarife için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reactor1111

quote:

vodafona geçmeye düşünüyordum. bulunduğum bölgede interneti iyi değilmiş. işyerindede test etme imkanım oldu bugün. aveaya göre 5 kat yavaş interneti işyerimde. diğer mahallelerde de aveayla internet kalitesinin aynı seviyelerde olduğunu öğrendim ve vazgeçtim.
    eski tarifemde devam edecem şimdilik.
    önerdiğiniz tarife için teşekkürler.

Hattınızı kapattırmayı düşünerek mi kontürlüye geçirmeyi düşündünüz?

Eğer öyleyse direk kapattırın, hiç kontürlüye geçirmeyi veya diğer operatöre geçirmeyi düşünmeyin.

• hattımı kapattırmayı düşünmüyordum. başka operatöre geçmek istiyordum. bir arkadaşım, başka operatöre geçiş yaparken faturada keyfi ücretler yansıttıklarını söyledi. o yüzden bende önce ön ödemeli hatta geçip daha sonrasında hattımı taşımayı düşündüm.
    ancak taşımak istediğim operatörle şuan kullandığım aveanın pek bir farkı olmadığından aynı tarifeden devam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.