Şimdi Ara

OSX Yosemite 10.10.3 kullanıma sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
1.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• OSX Yosemite 10.10.3 kullanıma sunuldu 

Apple, yeni nesil işletim sistemi Yosemite için bilgileri gelen OSX 10.10.3 güncellemesini resmi olarak kullanıma sundu.

Yeni sürümün en büyük yenilikleri arasında iPhoto ve Aperture'nin yerini alan “Fotoğraflar” uygulaması bulunuyor. Ayrıca bu sürüm 300’den fazla yeni Emoji karakter getiriyor, aramaya Spotlight önerileri ekliyor, Safari’nin özel dolaşmada sık kullanılan sayfaların bağlantısını kaydetmesini engelliyor ve genel kullanımı olumsuz etkileyen hataları çözerek kararlılığı arttırıyor.

Güncellemeyi Mac App Store üzerinden yapabilirsiniz.

• Gelen yenilikler
    OSX Yosemite 10.10.3 kullanıma sunuldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EUY* -- 8 Nisan 2015; 22:22:04 >
  • Yeni photos uygulamasında stream deki fotoğrafları yüklemedi.Hala beklemedeyim.Birde iphoto'daki albümleri tek tek değilde tek bir iphoto klasörü içinde küçük klasörler halinde atmış.Tek tek onlarla uğraşıcaz sanırım.
  • Alışkanlıkmıdır bilmem ama ben macos üzerinde halen picasa kullanıyorum daha kullanışlı geliyor.

• iphotos denilen karin agrisindan kurtulduk sonunda. photos gayet iyi. 1000 den fazla fotografi eslestirme baya suruyor ama yapacak birsey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E41040413 -- 9 Nisan 2015; 12:12:07 >
  • 2,2gb lik güncellemeyi 7 satırda anlattı çok ilginç.

• Evde de internet Kesik ne yapsam bilemedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wifi kopma sorunu çözüldüyse iyidir.
  • Yükleyen arkadaşlar sizde de bi geç açılma durumu oluştu mu acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: karasahinemre

Yükleyen arkadaşlar sizde de bi geç açılma durumu oluştu mu acaba

İlk açılırken çok geç açıldı.Sanırım iphoto ile photosu senkronize yapıyor o esnada.Ama sonrasında herhangi bir hızlanma veya yavaşlama görmedim.
  • Bugün güncellemeyi indirene kadar alnımın derisi çatladı 2.3gb saatler sürdü en sonunda açık bırakıp yattım, indirme sorunu yaşayan arkadaşlar varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncellemeden sonra 2014 model MBA'ım fanı susmaz oldu. Performansı çok düştü.

• mac çok geç açılıyor artık.çok can sıkıcı bir durum umarım düzeltilir..

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmckr

Wifi kopma sorunu çözüldüyse iyidir.

Bu sorun benim cihazda çözüldü ama sanki hafif stabilite sorunu yaşamaya başladım özellikle açılışta.
  • 10.10.3 yükleme sonrası macim geç açılıyor. Sebebini bilmiyorum ama umarım bu sorun düzeltilir.

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Geç açılma sorunu çözümü için system preferences -> startup disk de osx in kurulu olduğu diski seçip restart edin sorun düzelecektşr bende de vardı geç açılma bu şekilde çözdüm.
  • Lanet olsun sazan gibi yükledim nete giremez oldum :( hep kopuyor Wi-Fi eski versiyona geçmeyi nasıl yapabilirim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: p28

Lanet olsun sazan gibi yükledim nete giremez oldum :( hep kopuyor Wi-Fi eski versiyona geçmeyi nasıl yapabilirim ?

Eski versiyona geçeceğine temiz bir format atıp yeniden yükle bende yükledim ciddi bir sorun yok

• ben hala beklemedeyim. çünkü sabit hızlı bi internetim yok. var mı yükleyip sorun yaşayan ?
  • Güncelleme sonrası macbookum çok geç açılıyor sanıyorum diğer arkadaşlar da yaşıyor bu sorunu

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.