Şimdi Ara

Toshiba 1tb taşınabilir Hdd n11 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
2
Favori
6.029
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende plus modeli var. kasım 2013 ten şu ana kadar kullanıyorum. çok şükür şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadım. şu anda iki tane toshiba 1 tanede silicon power kullanıyorum bunlarda da sıkıtı yaşamadım. ama konuda ki indirimi kaçırmışım, tekrar olsa affetmezdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAMET/

Ben aldım bugün geldi güzel ürün
     Toshiba 1tb taşınabilir Hdd n11

hocam sizce seagetemi almalı yoksa toshibamı ? Bu arada bugünde n11 de %11 indirim var
  • Omer_Faruk. kullanıcısına yanıt
    toshiba 5 yıl garanti bitmediyse onu alın. yoksa hangisi daha ucuza gelirse
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAMET/

toshiba 5 yıl garanti bitmediyse onu alın. yoksa hangisi daha ucuza gelirse

Bitmemeiş sanırım linkte 5 yıl garantili yazıyor
  • Omer_Faruk. kullanıcısına yanıt
    o zaman toshiba plus alın, basic için şikayet daha çok
  • 150-11 ile 139 TL'ye geliyor. Daha uyguna getirebilen var mı ? Bu fiyata çok da sıcak değil. Daha önceleri 120'den alıp satıyordum. Ah kendime ayırsaydım keşke bir tane.
  • o zaman dolar böyle değildi bunu unutmayalım
  • SAMET/ kullanıcısına yanıt
    Haklısınız hocam 1.80'di o aralar. Şu an 2.67 lere dayanmış durumda. %50'ye yakın bir artış düşünüldüğünde iyi fiyat gerçekten...

Bu arada bu ürün de 132 TL'ye geliyor...

http://www.n11.com/samsung-1tb-m3-portable-hx-m101tcbg-tasinabilir-harddisk-P20456503

Tabi Ekstra 3 yıl garanti için 7 lira bişey değildir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VR_27 -- 14 Nisan 2015; 13:12:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vapors

150-11 ile 139 TL'ye geliyor. Daha uyguna getirebilen var mı ? Bu fiyata çok da sıcak değil. Daha önceleri 120'den alıp satıyordum. Ah kendime ayırsaydım keşke bir tane.

Yeni üyelik açtığınızda 150-%11 tutardan -11 daha 135 li fiyatlara geliyor. Hala iyi fiyat ben hala alıp satıyorum
  • soyken kullanıcısına yanıt
    135 den alıp kaça kime satıyonuz merak ettim:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • soyken kullanıcısına yanıt
    Hocam %11'i düşünde 150 kalıyordu yeni üyelik ile 11 tl de düşünce 138 gibi bir rakam oldu aldım bende. 5 Yıllık garantisinden ötürü aldım. Bir de arşivimin gitmesinden çok korktuğum için. Modelleme işi yapıyorum ve yaklaşık 500 GB arşivim var. Giderse yanarım. Daha fazla bekleme istemedim o yüzden...
  • righteous@ kullanıcısına yanıt
    Neyse milleti içkillendirmeyelim hocam :) Alıcılarım uktesi kalmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vapors

Hocam %11'i düşünde 150 kalıyordu yeni üyelik ile 11 tl de düşünce 138 gibi bir rakam oldu aldım bende. 5 Yıllık garantisinden ötürü aldım. Bir de arşivimin gitmesinden çok korktuğum için. Modelleme işi yapıyorum ve yaklaşık 500 GB arşivim var. Giderse yanarım. Daha fazla bekleme istemedim o yüzden...

Arşiv için kötü tercih bence. Yada en az 1 farklı hdd ye daha yedekle. Toshiba bozulmuyor diye bir kural yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Hocam bozulmamasından ötürü değil. İkisi aynı anda bozulmasın yeter benim için :) Biri PC'de biri yedekte. Zaten bunu alma amacım o.
  • 100 tl den verebilirim basic model mevcut. Detaylar pm.

• Bu seferde es geçemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAMET/ -- 14 Nisan 2015; 15:20:01 >
  • Yahu yapmayın bozulmayan markamı var sanki, elektronik şans işidir sıfır laptopun içinde wd disk bozuk çıkıyor.. Eskidendi iyi marka ayrımı,,

garantiye nerden daha bakılıyor formu yolladıktan sonra göremedim,ayrıca seri noyu girince ürünün garantisi aralık 2014 de başlamış görünüyor ne iştir

• quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

garantiye nerden daha bakılıyor formu yolladıktan sonra göremedim,ayrıca seri noyu girince ürünün garantisi aralık 2014 de başlamış görünüyor ne iştir

Benim başvuru kabul edildi ama sonuç bu çıkıyor

Aynı durum yapılmamış hocam uzatımı nerde?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.