Şimdi Ara

Ülkemiz LG G4'ü bir ay erken deneyecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Ülkemiz LG G4'ü bir ay erken deneyecek

28 Nisan itibariyle yeni amiral gemi modelini tanıtması beklenen LG, tüketici ilgisini çekebilmek için farklı promosyonlar düzenlemeye hazırlanıyor. Eş zamanlı olarak farklı ülkelerde düzenlenecek etkinlik haricinde bir de müşteri deneyimi programı var.

Türkiye ve ABD dahil 15 ülkede gerçekleştirilecek olan müşteri deneyimi programında toplam 4 bin kişi LG G4 modelini satışa çıkmadan bir ay önce deneme şansı bulacak ve deneyimlerini de sosyal mecralardan paylaşacak. 

Daha önce de söylediğimiz gibi bazen ünlülerin yer aldığı reklamlardan ziyade sokaktaki vatandaşın ürün hakkında neler hissettiği önem kazanıyor ve tüketicilerin satın alma kararı da buna göre şekilleniyor. Forumumuzda büyün sayısız örneği mevcut.

LG önümüzdeki günlerde başvuruları almaya başlayacak. Başvuranların sosyal medya hesapları, etkileşimleri takipçileri değerlendirilecek. Deneme süreci boyunca LG kullanıcılara çeşitli görevler verecek ve bunlar LG G4 ile yapılarak deneyimler aktarılacak. Süre bitiminde kullanıcılar test cihazlarını geri iade edecekken, paylaşımların beğeni durumuna göre çeşitli ödüller verilecek. 

• Turk bayragını görünce gururlandım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vay bee bizide dahil etmeleri böyle bir olaya süpere bir gelişme bence.

• Hemen basvuralim bakalim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satışlar güzel olunca

• LG Kullanım kolaylığı ve rahatlığı açısından tüm telefonların önünde. G3 kullanıyorum süper.

• LG nin ülkemize değer vermesi güzel.Gerçekten Gurur verici ama keşke aynı titizliği TV sektöründede gösterse.Son güncellemeyle TV sinin anakartı pert olan arkadaşlar var forumda.Webos 2.0 bekliyoruz 2014 TVlere senden LG.

• Lg'nin bizi böyle 1.sıraya koyması gerçekten güzel,tebrikler Lg s6 alıcağınıza g4 alın en azından değer veriliyor.

• "öçöncö dönyö ölkösö göböyöz" diye aşağılık kompleksli yorum yapan arkadaşlar bakalım buna ne diyecek.

• Lg'yi bilmiyordum da çoğu firma resmi güncellemelerde Türkiye'yi en sonlara bırakıyor. Umarım yazılım kısmında da bu önceliği verir lg.
  • Nerden başvuruluyor

• Önemli olanda bu kullanıcı yani vatandaşa odaklanmak.

Bugün ünlü dediğimiz kişiler firmalardan para kazanıyorsa vatandaşların sayesindedir.

Erken deneme değer verme olayı güzel fakat bir g2 etkisi olacakmı asıl soru bu.
  • " Forumumuzda büyün sayısız örneği mevcut."
    Biri bana bu cümleyi açıklasın.

• Her firmadan böyle adımlar bekleriz. Tebrikler LG, thanks.

• quote:

Orijinalden alıntı: hollowman_

"öçöncö dönyö ölkösö göböyöz" diye aşağılık kompleksli yorum yapan arkadaşlar bakalım buna ne diyecek.

3. dünya ülkesi olduğumuzu değiştirmeyecek bu.

Korelilerin Türklere karşı çok sıcak bir bağları var, ondan olabilir. Tabi satışlarda fena değilse onların avantajına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swat882 -- 8 Nisan 2015; 16:33:56 >
  • Basvuru nerden yapılıyor.

• düzelttim
  • Forumda sık rastladığım tavsiyelerden biri de Samsung, Apple vb. firmalardan telefon alacağınıza LG alın, en azından ülkemize değer veriyor gibi amiyane tabirle saçma yorumlar.

Tavsiye istiyorsanız; elinizde işinizi gören bir cihazınız varsa yeni cihaz almayın-aldırmayın milli servetimizi şu ya da bu firmaya akıtmayın! Seçim döneminde harcanan-harcanacak paraların acısı yine bizden çıkacak unutmayın!

• Amaç bir sürü twitter takipçisi olan insanlara G4ü ellerine verip "G4 çok iyi öçöçöçöç" yorumu yaptırmak.

Haber içeriğini okuyun.

(G3 kullanıcısı)

• quote:

Orijinalden alıntı: hollowman_

"öçöncö dönyö ölkösö göböyöz" diye aşağılık kompleksli yorum yapan arkadaşlar bakalım buna ne diyecek.

Evet egitim yillik gelir demokrasi suc orani bunlar degil asil telefoncular ne kadar destek veriyor iste bu belirliyor zaten siralamayi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.