Şimdi Ara

Fotoğraf odaklı ProShot'un iOS ve Windows Phone uygulamaları güncellendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fotoğraf odaklı ProShot'un iOS ve Windows Phone uygulamaları güncellendi 

Öne çıkan gelişmiş fotoğraf uygulamalarından ProShot, iOS ve Windows Phone platformlarında yeni özelliklerle güncelledi.

Kişilerin WP8 ve iOS 8 üzerin işletim sistemli cihazlarında ISO, beyaz ayarı, netleme, pozlama, en-boy oranı ve perde hızı gibi kontroller ile fotoğraf çekmesine imkan tanıyan ProShot, saniyede 5 kare seri çekim yapabiliyor ve Time-Lapse ya da Türkçe karşılığı olarak zaman atlamalı çekimlerin altında kalkabiliyor.

Uygulama yayınlanan yeni güncellemesiyle Windows Phone tarafında arayüz geliştirmeleri, HDR iyileştirmeleri, arttırılmış başlangıç hızı, birçok hata çözümü, vizör boy oran seçeneği ve sürüş modunun başlangıçta sıfırlanması özelliklerine kavuşurken, iOS tarafında ise EXIF bilgilerine daha fazla detay getiriyor, birçok hatadan kurtuluyor, bazı arayüz iyileştirmeleri alıyor, ses tuşundan deklanşör kullanımı sunuyor, ISO performansı arttırılıyor ve beyaz ayarı için aralıklı ayar seçimini ortaya koyuyor.

Sürekli olarak geliştirilen ProShot uygulamasının 6,99 TL'ye satılan WP uygulamasına buradan, 6,49 TL'ye satılan iOS sürümüne ise buradan ulaşabilirsiniz.

• Windows Phone da denedim, kaliteli uygulama.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Güzel ve kaliteli bir uygulamaydı bedava olduğu bir dönem kurmuştum Lumia 1020'ye denediklerim arasında en iyisiydi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.