Şimdi Ara

HTC, diğer büyük akıllı telefon üreticilerini hedef alan bir reklam yayınladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HTC, diğer büyük akıllı telefon üreticilerini hedef alan bir reklam yayınladı 

HTC bir süredir reklam kampanyalarını ünlü oyuncu Robert Downey Jr ile birlikte yürütüyordu. Ancak ABD'de yayınlanan yeni reklam kampanyasında bu kez farklı bir isim tercih edilmiş. Beyzbol sporuna emek vermiş bir Bezybol Ligi oyuncusu Robinson Cano ile birlikte çekilen yeni reklam diğer büyük akıllı telefon üreticilerine adeta kafa tutar nitelikte.

Reklamda beyzbol oyuncusuna doğru iPhone 6, LG G3 ve Samsung Galaxy S5 modelleri fırlatılırken oyuncu bu cihazların tümüne elindeki beyzbol sopasıyla vuruyor. Vuruşun etkisiyle adeta tuz buz olan akıllı telefonların ağır çekim görüntüleri de izleyenlere gösteriliyor.

Üç markanın telefonları da kırıldıktan sonra " En üst seviyeye ulaşmak için odaklanmalı ve gücünüzü kullanarak yarışmalısınız. Üstün olmak hassasiyet gerektirir. Bu, oyunu oynama nedeninizin büyük olması ile alakalıdır, ve bazen bir gruba karşı yarışmanız gerekebilir." şeklinde çevirebileceğimiz dizeler yer alıyor.

Son mali raporunda yükselişini sürdürdüğü görülen HTC'nin iddialı reklamı hakkında herhangi bir üreticiden yanıt gelecek mi merak konusu. 

• birilerini hedef alarak reklam yapmak yerine fiyatları ve çerçeveyi düzeltmekle işe başlayabilirler. Türkiye'deki operatörlerde sırf ünlü diye dünya kadar para harcayacaklarina arge çalışması yapsalar idi 4g yi değil 5g yi kullanıyor olurdu millet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana G3 iPhone6 vs. versinler bakın M9 sağ çıkabiliyor mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HTC eskiden az satıyordu, ama saygınlığı vardı. Bu yıl HTC saygınlığını da yitirmeye başladı...

• Ben beğendim :D

• Yani reklam güzel de ben paraya bakarım arkadaş hangisi fiyatına göre fazlasını sunuyor onu alırım. 2800 liraya m9 alacağıma kırılan g4 daha iyi olacaktır.

• Reklam güzel
  • Galaxy S6 gibi bir rakibi varken reklam da S5 üzerinden vurgu yapması HTC'nin neyi rakip gördüğünü ortaya koydu.

Kendi kendini rezil eden bir reklam olmuş. Tebrikler HTC

• M9'ada vursaydı bir tane

• M8 veya m9'a vuracak ve kırılmayacak diye bekledim.Ne anlamalıyız bu reklamda çözemedim...
  • Aynı reklamda Sony'nin olmaması iyi olmuş olsaydı büyük ihtimalle bu yıl M9 satışları dibi boylardı :)

• Yani ?

• Htc m9 s6 ile rekabet edemez bos beles bir reklam olmus gulerler adama bu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Komik bir reklam olmuş, tebrikler.

• Saçma bir reklam olmuş.

• Htc gözümden düştü iyice,bu nasıl bir komedi reklam?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsinin içini açıp bakıyoruz ona göre yapıyoruz mesajı aldım :D
  • Reklam ilgi çekici bir şekilde başladı. Ancak sonuna geldiğinde parçalanan ya da parçalanmayan bir HTC göremeyince ne anlamam gerektiğine karar veremedim.
  • Bu başarıyı tasarımda ve donanımda da bekliyoruz
  • Bir firmanın başka bir firmanın cihazlarını reklamında kullanmayı geçtim, firma logosunu reklamlarında böyle kullanması yasal mıdır acaba?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.