Şimdi Ara

(Satılık) E5200 / (arızalı) gigabyte g31m-es2l

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
1.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
AMD / Intel #Intel Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #İşlemci
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    işlemci sanalpazar kargo alıcıya ait 55 ₺ üsküdar'dan elden almak isteyen olursa 45 ₺ / anakartın problemini bilmiyorum power switch 'e elektrik geliyor kısa devrede yaptırdım açılmadı almak isteyen olursa arızalı 9600 gt ile birlikte 20 ₺ 'ye verecegim

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Queens Boulevard -- 7 Nisan 2015; 23:42:46 >

• elektirik varken güney köprüsüne dokunun.. herhangi bir ısınma varsa köprü gitmiştir...

ki bu.. bu anakartların genel sorunu..
  • Daha yeni kuzenime bu işlemciyle(3.6 overclock) ve anakartla pc toplamıştım. Tırstım şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Queens Boulevard

işlemci sanalpazar kargo alıcıya ait 55 ₺ üsküdar'dan elden almak isteyen olursa 45 ₺ / anakartın problemini bilmiyorum power switch 'e elektrik geliyor kısa devrede yaptırdım açılmadı almak isteyen olursa arızalı 9600 gt ile birlikte 20 ₺ 'ye verecegim

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

9600 gt sağlam mı

• almak için pm atacağım ama bloklanmışım :)
  • e5300 ilanı var 30 tl ye bakan yok, e5200 45 tl ufak rakamlar ama ilan böyle alev alev yanıyor pc den foruma girince. yüz yıl sonra antika olarak satılır bu politika sürerse :D
  • e5200 eski lga775 anakartlara olmuyor, yenilere de kimse bunu takmıyor. 2.eli fena ölü sanırım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.