Şimdi Ara

R9 285 Benchmark Skorları (GTA 5 Eklendi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar R9 serisi bütün ekran kartlarının çeşitli benchmark programlarından aldığı puanları kendi ellerimizle test edelim ve buraya overlocksuz değerleriyle paylaşımda bulunalım ne dersiniz?
    Evet akımı başlatalım bakalım başlık tutarsa gerçekten herkes için faydalı olur.

Ekran Kartı: Sapphire R9 285 DUAL-X GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon DX11.2
    İşlemci: Intel Core i5 4690K (4.4 Ghz)
    Güç Kaynağı: COOLER MASTER GX-2 80PLUS 750W
    RAM: GSKILL 8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 2200Mhz
    Anakart: MSI Z97 SLI PLUS

GTA 5 MSAA kapalı kalanlar full

R9 285 Benchmark Skorları (GTA 5 Eklendi) R9 285 Benchmark Skorları (GTA 5 Eklendi) R9 285 Benchmark Skorları (GTA 5 Eklendi) R9 285 Benchmark Skorları (GTA 5 Eklendi) R9 285 Benchmark Skorları (GTA 5 Eklendi) R9 285 Benchmark Skorları (GTA 5 Eklendi)

Herşey FULL MSAA 2x

R9 285 Benchmark Skorları (GTA 5 Eklendi) R9 285 Benchmark Skorları (GTA 5 Eklendi) R9 285 Benchmark Skorları (GTA 5 Eklendi)

Herşey FULL MSAA 4x

R9 285 Benchmark Skorları (GTA 5 Eklendi) R9 285 Benchmark Skorları (GTA 5 Eklendi) R9 285 Benchmark Skorları (GTA 5 Eklendi)

Herşey FULL MSAA 8x Yani oyunun maksimum ayarları. 4202MB

R9 285 Benchmark Skorları (GTA 5 Eklendi) R9 285 Benchmark Skorları (GTA 5 Eklendi) R9 285 Benchmark Skorları (GTA 5 Eklendi) R9 285 Benchmark Skorları (GTA 5 Eklendi)

3D Mark 2006----1280x1024 ve 1080p Çözünürlük

R9 285 Benchmark Skorları (GTA 5 Eklendi) R9 285 Benchmark Skorları (GTA 5 Eklendi)

3D Mark 2013 Professional----4k Çözünürlük Fire Strike ULTRA Ayarlar----

3D Mark 2013 Professional----Fire Strike

Şimdilik bu kadar isteyen arkadaşlar olursa farklı testleri de yaparım. R9 285 i soranlar çok oluyor o sebepten bu başlığı açayım dedim. İyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lonely warrior -- 25 Nisan 2015; 21:57:39 >

• Nerede kaldı R9 kullanıcıları
  • R9 280 dual x sonuclari

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoadRunner79

R9 280 dual x sonuclari

Derken hani sonuçlar :)
  • ver bakalim gazi gecebiliyor musun?

basligi 285 karsilastirmasi gibi bir sey yap da millet gelsin.R serisi kulup var bu tarz baslik cok millet niye gelsin de sonuc gostersin ama 285 varsa isin icinde bi gazi verdirelim bakalim diyen olacaktir benim gibi.

• Yüzlerce test var. Kart çıkalı yıl olmuş. Yeni seri geliyor. Yardım almak isteyen bir sürü yardım bulur.
  • @.45 ACP

Başlığı değiştirdim. Bence bu konu yaşar.
    Senin hangi model. 280x sanırım. Ben sonuna kadar overlock yapsam da geçmez o puanı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: lonely warrior

@.45 ACP

Başlığı değiştirdim. Bence bu konu yaşar.
    Senin hangi model. 280x sanırım. Ben sonuna kadar overlock yapsam da geçmez o puanı :)

evet 280x.oc'yi abaninca 280x'likten cikti gerci o yuzden evet yakalayamayabilirsin ama olsun sen yendin ben yendim yapmiyoruz 280 de oc yapsin sen de yap islemciye gore bu test zaten cok degisiyor.adam gelir ocli 4790k ile zaten gecebilir karti dusuk olsa bile o yuzden grafik puanina bakmak lazim o puan islemciden abarti etkilenmiyor.
  • O duvarkagıdı da ne öyle , bu kadar mı heveslisiniz günaha girmeye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: B.M.W

O duvarkagıdı da ne öyle , bu kadar mı heveslisiniz günaha girmeye.

Benim duvar öyle dostum. Günah mı değil mi ye girmeyelim burada.
  • dirt 3 ultra AA x8
    overclock suz
    fx 6300 3.5ghz
    r9280 980mhz 1300 mhz
    Sonuç : 97.51 avg

overclock lu
    fx 6300 4ghz
    r9280 1050mhz 1400mhz
    Sonuç 104.23 avg

pek iyi gelmedi skor bana işlemci mi kurtarmıyor nedir?
  • Dirt3 te benchmark bölümü vardı sanırım dimi. Yükleyip denerim ama sonuçların çok düşük değil.

@egejang
  • quote:

Orijinalden alıntı: lonely warrior

Dirt3 te benchmark bölümü vardı sanırım dimi. Yükleyip denerim ama sonuçların çok düşük değil.

@egejang

bir denersen merak ettim çünkü :)
  • GTA 5 eklendi. Bu kartı alacaklara bir fikir oluşturacaktır.
  • adam inceleme paylaşıyor milletin yaptığı yoruma bak günah falan. hadi o belki trollüyordur birileri de gitmiş artıyı basmış. ne gereksiz adamlar var.

incelemeyi yapan arkadaşa da sorum olacak ram sınırı aşıldığında fps drop çok oluyor mu?
  • acmtncy A kullanıcısına yanıt
    Kastettiğin ani fps düşüşleri sanırım. Ani şekilde bir anda mouse u kaydırınca 20 fpslere kadar düşüyor. Sonra düzeliyor. Bu dediğim MSAA kapalı 40 üzeri fps de oynarken
  • Kardeşim birşey soracam benim bildiğim orda advenced grafik ayarlarını değiştirirken vram ı geçtiğinde ayarları değiştirmeye izin vermiyo diye biliyodum ama sen hepsini açabilmişsin nasıl oluyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • berkanenes kullanıcısına yanıt
    normal grafik ayarlarda en başta on off luk bir ayar var onu acarsan istediğin kadar cıkarsın
  • encuni kullanıcısına yanıt
    Hee anladım sağol :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.