Şimdi Ara

HTC yükselişine devam ediyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• HTC yükselişine devam ediyor

Geçen yılın ikinci çeyreğinde özellikle One M8 ve Desire serisi akıllı telefon modelleriyle mali durumunu düzeltmeye başlayan HTC, bu yıla da yıl bazında önemli artışlar yaşayarak başlıyor. 

Firmanın henüz denetlenmemiş raporlarına göre yılın ilk çeyreğinde elde edilen satış geliri 1.3 milyar dolar olarak gerçekleşti. Yıl bazında yüzde 20 artış gösteren gelirlerin yanında net kar da 11.6 milyon dolar oldu. Geçen yıl aynı dönem 60 milyon dolar net zarar bulunuyordu.

Bununla birlikte geçen yılın son çeyreğine göre bir miktar düşüş var. Zira yılın ilk çeyrek dönemi genelde biraz daha durgun geçiyor. Ancak içinde bulunduğumuz çeyrek dönemden itibaren firmanın gelirlerini daha da artırması olası. Firmanın akıllı telefon yanında kamera ve tablet planları da mevcut. 

One M9 amiral gemi modelinin ardından yarın da One M9 Plus phablet modeli görücüye çıkacak. Ayrıca 5.5 inçlik 2K ekranı ve MediaTek yongaseti ile One E9 Plus modeli de kısa süre önce tanıtılmıştı. RE kamera aparatının ikinci versiyonu ile birlikte orta üst seviye bir Android tablet modeli de bu yıl sırasını bekleyen ürünler arasında.  

• Bir m7 kullancısı olarak cihazımı çok severek kullanıyorum.Ha çok sert kullanıyorum bazen sinirlenince yere atarım bazen bisikletden düşer ama hiç yarıyolda bırakmadı.Fiyatlandırma konusunda HTC Tr nin çok büyük sıkıntıları var ama HTC olarak baktığımız zaman olaya m7 şuan 5.0.2 ve yeni gelen blinkfeed vs ile harika oldu.Yeni bir telefona geçmeye asla ihtiyaç duymuyorum.Ciddi anlamda destek veriyor HTC markası.Bu yüzden alırsam m8 alacağım uygun fiyata.M7 imi değiştirmek isteseydim sanırım sadece kamera yüzünden olurdu.Çantamdan dslr ayırmadığım için hiç ihtiyaç duymuyorum acil durumlar da da 4mp yeterli geliyor gün ışığında.Neden anlattım derseniz.Htc desteği sayesinde yükseliyor. :)

• HTC One M7,M8,M9 güzel de E8 e destek verseler E9 da uygun fiyatla çıksa üst seviyede rakip bırakmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: turyunus

HTC One M7,M8,M9 güzel de E8 e destek verseler E9 da uygun fiyatla çıksa üst seviyede rakip bırakmaz

Yavaş bırakmasın hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeTheFuckUp

Bir m7 kullancısı olarak cihazımı çok severek kullanıyorum.Ha çok sert kullanıyorum bazen sinirlenince yere atarım bazen bisikletden düşer ama hiç yarıyolda bırakmadı.Fiyatlandırma konusunda HTC Tr nin çok büyük sıkıntıları var ama HTC olarak baktığımız zaman olaya m7 şuan 5.0.2 ve yeni gelen blinkfeed vs ile harika oldu.Yeni bir telefona geçmeye asla ihtiyaç duymuyorum.Ciddi anlamda destek veriyor HTC markası.Bu yüzden alırsam m8 alacağım uygun fiyata.M7 imi değiştirmek isteseydim sanırım sadece kamera yüzünden olurdu.Çantamdan dslr ayırmadığım için hiç ihtiyaç duymuyorum acil durumlar da da 4mp yeterli geliyor gün ışığında.Neden anlattım derseniz.Htc desteği sayesinde yükseliyor. :)

Bende de m7 var aynı şekilde düşünüyorum ama bir yandan da üzülüyorum m8 ve m9 da m7 ye nazaran değişen hiçbirşey yok dişe dokunur hatta sanal tuş ile ekranı dahada küçültültuler. HTC m7 tasarımını daha etkili kullansaydı (daha ince kenarlar, boomsound için ayrılan yerlerin küçülmesi ve pil 3000+ olsa) suan htc çok daha iyi sonuçlar açıklıyor olurdu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: vahocan

quote:

HTC One M7,M8,M9 güzel de E8 e destek verseler E9 da uygun fiyatla çıksa üst seviyede rakip bırakmaz

Yavaş bırakmasın hocam

Samsung alıp kasılacağına,güncelleme bekleyeceğine;Sony alıp da hep aynı arayüzü ve arada bir çöken uygulamalar varken üstelik güncellemeler ne zaman gelecek bilinmezken;Motorola ülkemizde olmadığı için yazmadım Android isteyen üst seviye de HTC,Nexus veya Motorola almalı bence gerisi hep sorunlu

• quote:

Orijinalden alıntı: kaleci07

quote:

Bir m7 kullancısı olarak cihazımı çok severek kullanıyorum.Ha çok sert kullanıyorum bazen sinirlenince yere atarım bazen bisikletden düşer ama hiç yarıyolda bırakmadı.Fiyatlandırma konusunda HTC Tr nin çok büyük sıkıntıları var ama HTC olarak baktığımız zaman olaya m7 şuan 5.0.2 ve yeni gelen blinkfeed vs ile harika oldu.Yeni bir telefona geçmeye asla ihtiyaç duymuyorum.Ciddi anlamda destek veriyor HTC markası.Bu yüzden alırsam m8 alacağım uygun fiyata.M7 imi değiştirmek isteseydim sanırım sadece kamera yüzünden olurdu.Çantamdan dslr ayırmadığım için hiç ihtiyaç duymuyorum acil durumlar da da 4mp yeterli geliyor gün ışığında.Neden anlattım derseniz.Htc desteği sayesinde yükseliyor. :)

Bende de m7 var aynı şekilde düşünüyorum ama bir yandan da üzülüyorum m8 ve m9 da m7 ye nazaran değişen hiçbirşey yok dişe dokunur hatta sanal tuş ile ekranı dahada küçültültuler. HTC m7 tasarımını daha etkili kullansaydı (daha ince kenarlar, boomsound için ayrılan yerlerin küçülmesi ve pil 3000+ olsa) suan htc çok daha iyi sonuçlar açıklıyor olurdu.

M7 tasarımını bende seviyodum ama m8 ve m9 benim gözümde rezalet minilere baksak onlarda 1gb ramde takılmışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1BilimAdamı -- 7 Nisan 2015; 18:14:56 >

• quote:

quote:

quote:

Yavaş bırakmasın hocam

Samsung alıp kasılacağına,güncelleme bekleyeceğine;Sony alıp da hep aynı arayüzü ve arada bir çöken uygulamalar varken üstelik güncellemeler ne zaman gelecek bilinmezken;Motorola ülkemizde olmadığı için yazmadım Android isteyen üst seviye de HTC,Nexus veya Motorola almalı bence gerisi hep sorunlu

Hep aynı arayüz ve çöken uygulama derken?
    Haklısınız 5.5 inç sığabilecek bir kasaya 5inç sığdırabilen ve sanal tuş koyan htc alkışı hal ediyor
    Lolipop ile sony arayüzde materyal tasarıma geçti uygulamanın çökmesi Android e özgü bir olay her telefonda oluyor ayrıca htc de sürekli arayüzü değiştirmiyor aynı tasarımın üzerine ekleme yapıyor sony e neden laf attınız anlamak mümkün değil

• quote:

Orijinalden alıntı: Midnightmrt

quote:

quote:

quote:

Yavaş bırakmasın hocam

Haklısınız 5.5 inç sığabilecek bir kasaya 5inç sığdırabilen ve sanal tuş koyan htc alkışı hal ediyor
    Lolipop ile sony arayüzde materyal tasarıma geçti uygulamanın çökmesi Android e özgü bir olay her telefonda oluyor ayrıca htc de sürekli arayüzü değiştirmiyor aynı tasarımın üzerine ekleme yapıyor sony e neden laf attınız anlamak mümkün değil

Aynı anda z2 ve htc one m7 kullanıyorum m7 z2 yi tokatlar Kağıt üstünde değil tabiki yoksa işlemcisiyle vs 1 nesil üst cihaz sonuçta ama kullanıcı deneyimi olarak cidden tokatlar.Kamerasına teknik özelliklerine girmiyorum.Ha ben sense severim sen touchwiz yada başka bişey o kişiseldir.Ama sense cidden hakkı yenmemesi gereken bir arayüz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Midnightmrt

quote:

quote:

quote:

Yavaş bırakmasın hocam

Aynı anda z2 ve htc one m7 kullanıyorum m7 z2 yi tokatlar Kağıt üstünde değil tabiki yoksa işlemcisiyle vs 1 nesil üst cihaz sonuçta ama kullanıcı deneyimi olarak cidden tokatlar.Kamerasına teknik özelliklerine girmiyorum.Ha ben sense severim sen touchwiz yada başka bişey o kişiseldir.Ama sense cidden hakkı yenmemesi gereken bir arayüz.

İlginç hadi m8 deseniz neyse de m7 tasarım hariç tamamen hayal kırıklığı
    Hele o 4mp pembe kamera ve 1 gün gitmeyen pil...
    Arayüz konusunda sony ve htc en sorunsuz telefonlar samsung da artık düzeldi
    Sadece arayüz akıcı diye bir telefon kullanıyorsanız iphone alabilirsiniz
    Şu an sony pil olsun akıcılık ve kullanım deneyimi olsun en tepede
    Fanlık yapmayan her insan z2 nin m7 den ne kadar üstün bir telefon olduğunu söyler

• Bir daha hetecemi...

Allah korusun..

• quote:

"Ha çok sert kullanıyorum bazen sinirlenince yere atarım bazen bisikletden düşer "
    Hocam gerçekten böyle kullanıyorsanız ciddi manada sorun var. Ayrıca telefon ne kadar sağlam olursa olsun 2-3 defa bisikletten düşse pert olur.

• Htc de sözde her zaman yükseliyor ama sene sonu gelince zarar açıklarlar, ceo larını kovarlar falan. Bir de düşüşte olsalardı ne olacaktı acaba?

• 09.04.2015 --- HTC kar açıkladı

09.06.2015 --- HTC önlenemez yükselişi

09.09.2015 --- HTC 30 milyon M9 sattı

09.12.2015 --- HTC %20 zarar açıkladı , Pazarlama Müdürü ve CEO'su kovuldu

• Mr.Pluss kullanıcısına yanıt
    Hahahha:D htc hic bir zaman 30 milyon amiral gemisi satmadiki

• quote:

Orijinalden alıntı: trcix01

Hahahha:D htc hic bir zaman 30 milyon amiral gemisi satmadiki

Dostum zaten buna kibarca iğneleme kabaca tas*k geçme deniliyo

• Zamanında imate, qtek, spv gibi markalara üretim yaparken gerçekten çok kaliteli ve iyi telefonlar çıkarıyorlardı. Spv classic, e100, c500, Vox, jamin, sp5, hd mini modellerini kullanmıştım. Keşke o çizgilerini hiç bozmasalardı yine imate ile devam etselerdi, spv ile qtek le piyasada kalsalardı... htc nin yeri bende bambaşkadır...

• quote:

Orijinalden alıntı: Fenomenon

quote:

"Ha çok sert kullanıyorum bazen sinirlenince yere atarım bazen bisikletden düşer "
    Hocam gerçekten böyle kullanıyorsanız ciddi manada sorun var. Ayrıca telefon ne kadar sağlam olursa olsun 2-3 defa bisikletten düşse pert olur.

Hocam sorun olduğunun farkındayım.Sinir sorunlarım var arkadaş da en yakınımdaki şey olunca atıyorum bazen kötü haber geliyor oluyor yani.Bisikletden bayağı düştü ya şaka maka işte en son sağ alt tarafı yamuldu ve kameranın kapağı düştü makinemin şarjı dolsun fotoğraflar ile desteklerim

• HTC gayet iyi yolda. Böyle devam etsin.
  • Fiyatları cezbedici değil yoksa cihazlarında sıkıntı yok.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.