Şimdi Ara

Samsung : Kimseye etkinliğe katılması için para ödemedik

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Samsung : Kimseye etkinliğe katılması için para ödemedik

Samsung'un 3 Nisan 2015 Cuma günü Çin'de düzenlediği Galaxy S6 etkinliğine hayran görünümünde paralı katılımcılar getirttiği ve lansmanı kalabalık gösterdiği gündeme gelmişti. Samsung cephesinden açıklama gecikmedi. 

Firma yaptığı açıklamada etkinliğe toplam 1100 kişinin katıldığını ve hepsinin de davetiye gönderilerek çağrıldığını, hiç kimseye Samsung hayranı görünümünde etkinliğe katılması için para ödenmediğini belirtti. 

Firma ayrıca haberi ilk yayımlayan Çinli medya sitesi ile de görüştüğünü ve sitenin hatasını anlayarak haberi kaldırdığını, ileride bir düzeltme metni yayımlayacağını de sözlerine ekledi. Manipülasyonun nasıl başladığı da araştırılıyor. 

Söylentinin kim tarafından ortaya atıldığı net olarak bilinmiyor. Ancak lansman saatlerinde WeChat üzerinden Galaxy S6 fotoğrafları ile salonda özçekim yapan kullanıcıların sürekli paylaşım yaptıkları dile getirilmişti. 

Elbette Samsung’un bu tarz yöntemlere ihtiyacı yok. Ancak pazarlama konusunda zaman zaman ünlü kişilerin ne yaptıkları değil sıradan insanların ürüne ne gözle baktığı daha fazla önem taşıyor. Bu bakımdan sıradan kullanıcı gibi yorum dalgaları oluşturmak sıkça başvurulan pazarlama tekniklerinden birisi.  

• Bende tam samsung yalanlama yayınladı bakalım ekrem71 haber yapacakmı die düşünüyordum beni utandırdın yau :p
  • Ekrem71 = İnternette ne kadar haber varsa Donanımhaber'e kopyala yapıştır yapan, asla özgün içerik üretmeyen, oturduğu koltukta kopyala-yapıştır için para kazanan çakma editör.

• quote:

Orijinalden alıntı: seFaßjk

Bende tam samsung yalanlama yayınladı bakalım ekrem71 haber yapacakmı die düşünüyordum beni utandırdın yau :p

ikinizinde yorumu silinecek çünkü ekrem71'i eleştiremezsin

not: bu mesajda silinecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Masquerade89

quote:

Orijinalden alıntı: seFaßjk

Bende tam samsung yalanlama yayınladı bakalım ekrem71 haber yapacakmı die düşünüyordum beni utandırdın yau :p

ikinizinde yorumu silinecek çünkü ekrem71'i eleştiremezsin

not: bu mesajda silinecek

Birkaç alıntı daha yakalarsak belki arada gözden kaçar vermeye çalıştığımız mesaj daha geniş kitlelere yayılır :p
  • Kömür verdiler kömür
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batumatu

Ekrem71 = İnternette ne kadar haber varsa Donanımhaber'e kopyala yapıştır yapan, asla özgün içerik üretmeyen, oturduğu koltukta kopyala-yapıştır için para kazanan çakma editör.

kesinlikle katiliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: recistic

quote:

Orijinalden alıntı: Batumatu

Ekrem71 = İnternette ne kadar haber varsa Donanımhaber'e kopyala yapıştır yapan, asla özgün içerik üretmeyen, oturduğu koltukta kopyala-yapıştır için para kazanan çakma editör.

kesinlikle katiliyorum

Bazen Ekrem71'in Gün Oksay olduğunu düşünüyorum ne bileyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vahocan

Kömür verdiler kömür

ıbretlık tespıt

• Apple oyun yapımcılarına para verip bunu iOS dan başka platforma vermeyeceksiniz derken sıkıntı yoksa bence Samsung yapmışsa da pek bi sorun olmaması gerek ;)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekram Reyiz'e fazla yüklenmeyin

Sanırım böyle bir şey Apple lansmanı içinde deniyordu ha? Yanlış hatırlıyorsam aydınlatın beni

• Dh forumlarından otobüs kaldırmışlar, gerek kalmamış para vermelerine.

• Yaw hehe diyiyorum

• doctor_bey D kullanıcısına yanıt
    Yok hocam, internette aradım ama öyle bir şey ile ilgili bir sonuç çıkmadı. Belki yanlış hatırlıyorsunuzdur. Samsung'da böyle haberlerin çıkması, daha önceden diğer cihazları kötülemesi için paralı yorumcular tutmasından kaynaklanıyor.

• Ulan etkniliği izlemesek kandırcaksınız. Parayla adam toplamış olsalar orası yıkılırdı. Sunucular bildiğin millet alkışlasın diye coşkuyu artırmaya çalıştı ve ona rağmen millet odun gibi izledi. Parayla gelen adam öyle mi oturur orda?
  • cihaz bence android bir cihaza göre iyi olmuş bir de ekranı full hd kullansalardıda pil ömrü falanda iyi olurdu s5 in ekranında bir yanlış yok ama böyle bir olay gerçektende olmuş olabilir sonuçta çokta önemli değil samsung un biraz yükselişe geçmesini sağlar ama doğru düzgün bir işletim sistemine geçmeden apple a karşı şansı yok o ram kullanımı,batarya ömrü falan android ne varsa tüketiyor 2 de 3 gb ramde olsa 2-3 uygulamada ram doluyor ve uygulamalar baştan açılıyor(s5 kullanıyorum 2 uygulama açtıktan sonra ilk açtığım uygulamaya döndüğümde yeniden açıldığını gördüğümde çüşünüz dedim resmen bir de arkaplanda çalışan samsung uygulamalarını devre dışı bıraktığım halde)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.