Şimdi Ara

Facebook, Android platformunda WhatsApp entegrasyonunu test etmeye başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Facebook, Android platformunda WhatsApp entegrasyonunu test etmeye başladı 

Geçtiğimiz yıl 19 milyar dolar gibi rekor bir ücret ödeyerek dünyanın en çok kullanılan anlık mesajlaşma yazılımlarından WhatsApp'ı satın alan Facebook, Android uygulamasının v 31.0.0.7.13 kodlu sürümünde WhatsApp entegrasyonunu test etmeye başladı.

Bu yeni test süreci, temel olarak kişilerin Facebook içeriklerini WhatsApp üzerinden paylaşması odağında gerçekleştiriliyor. Facebook paylaşımlarının altında yer alan beğenme, yorumlar ve paylaşma seçeneklerinin yanına getirilen "Gönder" seçeneğiyle kullanılabilen WhatsApp odaklı paylaşım süreci, böylece hem iki platform hem de arkadaşlar ile olan bağlantıyı kuvvetlendirmeyi hedefliyor.

Geçtiğimiz günlerde de detaylarına burada yer verdiğimiz sesli görüşme desteğine kavuşan WhatsApp, arkasındaki büyük güçle beraber büyüme devam ediyor.

• Mark whatsabı ne zaman bozacak merak ediyorum şuan bir sıkıntı yok ama güvenemiyorum.

• Normal. Şu an çoğu web sitesinde de Whatsapp'ta paylaş butonu bulunuyor. Facebook geç bile kalmış.
  • Bende ilgili (beta) sürümü yüklü ancak öyle bir entegrasyon yok, galiba herkese açmamışlar bu özelliği.

• sıktı artık bu facebook hayatımızda ne varsa özel olan hepsine entegre oluyor .

• İndirmeyin, kullanmayın facebooku da messengeri de. yüz vermeyin artık. 250 mb telefon hafızasından yiyor, bataryadan yiyor, telefonu meşkul ediyor. İndirin facebook liteyi yumuşak yumuşak takılın ne gerek var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Buraxlive

Mark whatsabı ne zaman bozacak merak ediyorum şuan bir sıkıntı yok ama güvenemiyorum.

+1

Bişeyler bekliyorum bende sizin gibi :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu özellik sıkıntı olmaz gibi youtube ta bile video paylaşma seçeneklerinde whatsapp var kullanışlı da oluyor.. whatsapp ın sadeliğine karışmamaları lazım geçen 1gb rami olan tablete facebook messengeri yükledim tablet pert oldu uygulamayı kaldırana kadar kasım kasım kasıldı zor bela kaldırıp kurtuldum bu kadar kötü bir yazılım daha önce görmemiştim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.