OTO ALARM TAVSİYELERİNİZ
45 Cevap18194 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

442 Mesaj
16 Kasım 2006; 17:55:35 

ARKADAŞLAR MERHABA .ALARM SİSTEMİ VE MARKALARI HAKKINDA YORUMLARINIZI BEKLİYORUM.ASIL KONUYU AÇMA NEDENİM SİTEDE DAHA ÖNCE BÖYLE BİR KONU YOK VE İHTİYACIM VAR.

O ÖZEL YORUMLARINIZI BEKLİYORUM .ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...

Hiç bir zaman bir cahil ile tartışma ! Onlar seni kendi seviyelerine çeker, ve o seviyedeki tecrübeleri ile seni alt ederler . . .

1392 Mesaj
16 Kasım 2006; 18:49:03 

daha önce böyle bir konu yok demişsin ama,alarmla ilgili o kadar çok konu varki sayısını hatırlamıyorum...
herzamanki gibi tavsiye ettiğim marka cyclone...

442 Mesaj
17 Kasım 2006; 11:22:14 

dostum arama motorunda aradım oyüzden yazdım ele avuca gelir bir yorum bulamadım .peki modeli varmı kullanıyormusun....
quote:

Orjinalden alıntı: SPL_34

daha önce böyle bir konu yok demişsin ama,alarmla ilgili o kadar çok konu varki sayısını hatırlamıyorum...
herzamanki gibi tavsiye ettiğim marka cyclone...

Hiç bir zaman bir cahil ile tartışma ! Onlar seni kendi seviyelerine çeker, ve o seviyedeki tecrübeleri ile seni alt ederler . . .

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
17 Kasım 2006; 11:30:01 

Gittigidiyorda çok ucuza alarm var, bunların montajı ne kadardır? Bizim burada sordum adam çok para istedi... İstanbulda önereceğiniz uygun fiyatlı montakcı var mı giittigidiyordan 35ytl ye buldum alıcam onu da 20 liraya taktırayımç...

199 Mesaj
17 Kasım 2006; 11:46:57 

Alarm takmayı kimse 20 ytlye uğraşmaz,ben 2 aracımıda kendim bağladım.Civice bağlarken çok uğraştım kimse o işçiliği 20ytlye yapmaz 40-50si var...

199 Mesaj
17 Kasım 2006; 11:49:56 

Birde söylediğin paradaki alarmı 90-100 ytlye takıyorlardı montaj+alarm.

Uzaklaştırılmış
17 Kasım 2006; 12:40:46 

Ya takması kolay mı ben takabilir miyim?

Fazladan alet edavat ne lazım? Ben bu işleri severim ama sıvamayalım :)

Bizim komşu motordan da anlar filan adam Formen işim ustası beraber yaparız olmazsa

199 Mesaj
17 Kasım 2006; 13:21:11 

Yok fazla alet edevat gerekmez ama biraz oto elektrik bilgisi olması şart.Birde araç ne marka fazla elektronikse hiç girme derim...

Uzaklaştırılmış
17 Kasım 2006; 13:24:00 

Astra

199 Mesaj
17 Kasım 2006; 13:26:41 

Umudunu kırmayım ama hiç girme derim üçü beşide arama git iyi bir ustada taktır....

Uzaklaştırılmış
17 Kasım 2006; 13:29:24 

ya alarma 100 dolar vermek bana koyuyor ya , fonksiyonu odluğunu düşünmüyorum gereksiz bence sırf, Pioneer güzel bi teyp aldım caydırıcı olsun diye koyuyorum... yoksa hırsızın umrdunda değil alarm...Ancak caydırıcı... başka hiçbişi diil....

199 Mesaj
17 Kasım 2006; 13:45:17 

İnanki caydırıcı kapılar açıldığında ötse bile yeterli.Geçtiğimiz ilkbahar bende tesisat için koymuştum....Alarmın şemasını senin için taradım bir bak istersen kıvırabilirmisin???
0

442 Mesaj
17 Kasım 2006; 17:04:37 

ya aslında 6-7 sene önce babam yurt dışından getirtti 20 dolara takmadan sattı.hiç hatırlamıyorum.anahtarluğının üzerinde ve beyininin üzerinde 8 adet şifre vardı kendin değiştirebiliyorsun.aravada sinek uçse ötüyorsu (hava sirkülasyonu).sesssiz anahtarlık seni uyarıyorsu vs vs acip bişiydi.onu arıyroum böle bişi bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akbey77 -- 17 Kasım 2006; 17:04:59 >

84 Mesaj
17 Kasım 2006; 17:17:31 

ya beyler size bi sorum olcak
206 aracım için alarm taktırmayı düşünüyorum
geçenlerde servise götürmüştüm aracımı işte ordakilere böyle böyle arabaya alarm taktırmayı düşünüyorum dedim tavsye edebileceğiniz bi marka ve nerde yaptırabileceğim hakkında bilgi verirmisiniz dedim

Bana bu arabada beyin olduğu için biz alarm kullanılmasını tavsiye etmiyoruz dediler bunu söyleyen peugeot servisindeki elemanlar

Bu konu hakkında bilgisi olanvarsa yardımlarınızı bekliyorum.

İNSANLARIN GÜVENİNİ KAYBETMEKTENSE İDDAA'DA BİR MAÇTAN YATMAYI TERCİH EDERİM...
ÖLÜMÜNE TRABZON

HAYATIN ANLAMI BORDO MAVİ

442 Mesaj
17 Kasım 2006; 17:30:16 

enteresan acaba benimde aynı durummmu?

quote:

Orjinalden alıntı: *BordoMavi*

geçenlerde servise götürmüştüm aracımı işte ordakilere böyle böyle arabaya alarm taktırmayı düşünüyorum dedim tavsye edebileceğiniz bi marka ve nerde yaptırabileceğim hakkında bilgi verirmisiniz dedim

Bana bu arabada beyin olduğu için biz alarm kullanılmasını tavsiye etmiyoruz dediler bunu söyleyen peugeot servisindeki elemanlar

2676 Mesaj
17 Kasım 2006; 18:16:00 

quote:

BU ARKADAŞIN DEDİKLERİ AYNEN DOĞRUDUR..BEYİNLİ ARAÇLARDA SONRADAN ALARM TAKILMASI BAZI SORUNLAR AÇIYOR BUNU UNUTMAYIN..

İphone 5s Black&Gold / Sony Vaio SVE1713X1EB / Lg 60PZ570 3d Plazma / Benq W1070 / FullScreen 265x150 High Contrast Gray / Digitürk Hd / Pioneer bdp-140 3d Blu ray / Apple Airport Express / Apple Tv3 / Xbox360 Slim 250Gb+Kinect / Yamaha rx-v2067 / B&W AS6+JBL E250P Active Subwoofer / Energy Cf-70-Cb20-Cc10 / Surround Back / Çakma Amblight

84 Mesaj
17 Kasım 2006; 20:52:45 

abi alarmcı taktır bişey olmaz diyo
alarmsızda olmuyo
ne yapacağımızı şaşırdık

ÖLÜMÜNE TRABZON

Uzaklaştırılmış
17 Kasım 2006; 20:55:39 

@zeronr çok teşekkür ederim ilgin için. Sanırım aldığım yere taktıracağım

En kolayı bu bir hata yaparsam sonuçları büyük olur boşa masraf olur...

199 Mesaj
17 Kasım 2006; 21:44:42 

Rica ederim önemli değil.Saygılar kolay gelsin...

199 Mesaj
17 Kasım 2006; 21:54:16 

Doğrudur arkadaşım beyinli araçlar sorun açabiliyor onun için tavsiye etmiyorlar ama alarmcılar takıyor.Nasılmı Çoğu aracın Sol kapı içine extradan motor takıyorlar,alarm devreye girdiğinde yani kumanda düğmesine basıldığında kapıdaki kilitleme düğmesini çekiyor yada itiyor.Bu çoğu araç için geçerli sanki araç içinden kilitlenmiş gibi....
quote:

Orjinalden alıntı: hakanemre34

BU ARKADAŞIN DEDİKLERİ AYNEN DOĞRUDUR..BEYİNLİ ARAÇLARDA SONRADAN ALARM TAKILMASI BAZI SORUNLAR AÇIYOR BUNU UNUTMAYIN..

1392 Mesaj
18 Kasım 2006; 1:36:55 

quote:

abi alarmcı taktır bişey olmaz diyo

alarmcı doğru söylüyor,hiç bir şey olmaz yeterki işini bilen birine götür.

ayrıca serviste çalışanların hiçbiri tavsiye etmez araca servis dışında bir işlem yaptırılmasını..onların görevi bu...

84 Mesaj
18 Kasım 2006; 10:28:32 

ya bilader o zaman bana bi marka model tavsiyesi yaparmısın
quote:

Orjinalden alıntı: SPL_34

alarmcı doğru söylüyor,hiç bir şey olmaz yeterki işini bilen birine götür.

ayrıca serviste çalışanların hiçbiri tavsiye etmez araca servis dışında bir işlem yaptırılmasını..onların görevi bu...

ÖLÜMÜNE TRABZON

401 Mesaj
18 Kasım 2006; 10:46:45 

vala sonradan takılan alarmların taktıracagın yer cok onemlı bıkere 75 ytl ye taktırmıstık takan nekadar kalıte ıyı saglam desede kullanınca bızde bı okadar pişman olduk ben hıc tavsıye etmem sonradan alarm taktırmayı

442 Mesaj
18 Kasım 2006; 10:55:34 

anlamadım sonradan alarm nedemek ....
zaten bizim konu bu değilmi?

1392 Mesaj
19 Kasım 2006; 4:00:48 

quote:

ya bilader o zaman bana bi marka model tavsiyesi yaparmısın

alarm tavsiyesi ile ilgili diğer konuları okuduysan sürekli cyclone dediğimi görmüşsündür,hangi modeli istediğin sana kalmış,fazla özellik istemiyorsan alt modelleri işin görür...

32 Mesaj
19 Kasım 2006; 23:05:22 

bende taktırmayı düşünüyorum ama her kafadan bi ses çıkıyo

Sadece BEŞİKTAŞ

1299 Mesaj
20 Kasım 2006; 3:44:07 

çok abartılı bişeye gerek yok
caydırıcı olsun yeter
açacak hırsız onu bile devreden çıkartıyor
işin ehliyse

Psn: HaktanOk

Galatasaray

32 Mesaj
20 Kasım 2006; 9:09:46 

bazıları uzaktan arabaya bi cisim atıp alarmı çaldırıyo ve belli bi süre sonra sonra alarm sustuğu için
gürültü kesilince işleme başlıyo bilginize...

quote:

Orjinalden alıntı: be cool

caydırıcı olsun yeter
işin ehliyse

Sadece BEŞİKTAŞ

1503 Mesaj
20 Kasım 2006; 9:46:40 

serviste araca alarm taktılar, şirketten.

led'inin üzerinde brees gibi bişi yazıyor. hiç duydunuz mu bu alarmı? dandik bişi sanırım

.:Pioneer 427XA:PopcornHour:.

4535 Mesaj
21 Kasım 2006; 18:03:24 

2,5 yıl kadar önce desi'nin cam kaldırmalı, motor kilitleme vs.vs. alarmını taktırdım, şu ana kadar en ufak bir sorun yaşamadım.. tesisat için girmeyi deneyen çok olurdu önceleri, artık pes ettiler..

iPod Video 5.5G 32GB CF Mod "Rockboxed" | Ultimate Ears Triple.fi 10vi

442 Mesaj
23 Kasım 2006; 19:10:05 

modelini hatırlıyormusunn....
quote:

Orjinalden alıntı: EXcom_Zkko

2,5 yıl kadar önce desi'nin cam kaldırmalı, motor kilitleme vs.vs. alarmını taktırdım, şu ana kadar en modeliniufak bir sorun yaşamadım.. tesisat için girmeyi deneyen çok olurdu önceleri, artık pes ettiler..

4535 Mesaj
24 Kasım 2006; 18:13:37 

quote:

Orjinalden alıntı: akbey77

modelini hatırlıyormusunn....

en düşük model hariç diğerlerinde kullanılan ana parça aynı.. diğerleri özellikler (hareket sensörü, cam kaldırma,vs..) buna eklenebiliyor.. sadece motor çalıştırma kiti ekletmedim o zaman..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXcom_Zkko -- 24 Kasım 2006; 18:14:11 >

iPod Video 5.5G 32GB CF Mod "Rockboxed" | Ultimate Ears Triple.fi 10vi

6497 Mesaj
24 Kasım 2006; 18:32:13 

quote:

Orjinalden alıntı: be cool

caydırıcı olsun yeter
işin ehliyse

Bununla ilgili bir olay anlatayım size hırsızın biri mercedesin 2004 model bir e SINIFI ARABASININ KAPISINI AÇIYOR ARABAYI ÇALIŞTIRIYOR YETKİLİLER OLAYI DUYUNCA GELSİN BİZE NASIL AÇTIĞINI ANLATSIN ARAÇ SAHİBİNİN ONDAN ŞİKAYETÇİ OLMAMASINI SAĞLIYCAZ ONA İŞ VERCEZ DİYORLAR FAKAT ADAM ORTADA YOK

Vw fanatikliği değilde 1.6 bebek puseti gibi araçla V5.7 amerikana kafa tutmak en büyük fanatiklik olsa gerek..
Mercedesin yıldızından daha güçlü bir yıldız varsa o da chryslerın yıldızıdır..

442 Mesaj
25 Kasım 2006; 20:56:01 

HANGİ SALAK HIRSIZ GELRİDE TESLİM OLUR O NU SÖYLEYEN YETKİLİ KENDİ AÇIĞINI KAPATMAK İÇİN BÖLE Bİ DÜŞÜNCESİ VAR AMA HIRSIZA BİR ŞEKİLDE BUNU İLETTİN DİYELİM; GELİRMİ YA AKIL VAR MANTIK VAR!!!

quote:

Orjinalden alıntı: eggy13

Bununla ilgili bir olay anlatayım size hırsızın biri mercedesin 2004 model bir e SINIFI ARABASININ KAPISINI AÇIYOR ARABAYI ÇALIŞTIRIYOR YETKİLİLER OLAYI DUYUNCA GELSİN BİZE NASIL AÇTIĞINI ANLATSIN ARAÇ SAHİBİNİN ONDAN ŞİKAYETÇİ OLMAMASINI SAĞLIYCAZ ONA İŞ VERCEZ DİYORLAR FAKAT ADAM ORTADA YOK

6266 Mesaj
26 Kasım 2006; 3:46:24 

opel corsa'nın kapısını dışarıdan kilitlediğim zaman içeride olsanız da kapıyı açamıyorsunuz, mandal kalkmıyor.. geçen sene hırsız camı arka camı patlatmış leyveyle ama mandalı kaldıramadığı için arabaya girememiş, haliyle birşey de çalamamış..demek istediğim araba alırken bu konulara dikkat etmek gerekiyor

bu arada alarm'da caydırıcı bir faktör tabi, bir dönem sadece araca KIRMIZI LED taktırıyordu millet, alarm varmış gibi görünüyordu

amateurs worry about equipment, professionals worry about time, masters worry about light

442 Mesaj
17 Aralık 2006; 19:31:33 

ya avatarımın altındaki kutular nedir ilen varmı

199 Mesaj
17 Aralık 2006; 21:50:10 

Bendensin

688 Mesaj
18 Aralık 2006; 15:24:55 

quote:

Orjinalden alıntı: zeronr

Doğrudur arkadaşım beyinli araçlar sorun açabiliyor onun için tavsiye etmiyorlar ama alarmcılar takıyor.Nasılmı Çoğu aracın Sol kapı içine extradan motor takıyorlar,alarm devreye girdiğinde yani kumanda düğmesine basıldığında kapıdaki kilitleme düğmesini çekiyor yada itiyor.Bu çoğu araç için geçerli sanki araç içinden kilitlenmiş gibi....

ben de 206ma taktırdım. adam sabah 8de başladı akşam 8de bitirdi. adama da zorluk çıkarmış anlycağınız.. kullanıcı için ne gibi sorunlar çıkıyormuş??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otorunogullari -- 18 Aralık 2006; 15:26:31 >

1549 Mesaj
30 Temmuz 2007; 19:16:26 

Ben de şu an İzmir'de tatildeyim. İmzadaki aracıma alarm taktırmak istiyorum. 2 sene önce yetkili serviste 300 Ytl civarı fiyat veriyorlardı taktırmadım. Garantisi bozulmasın diye dışarda da taktıramamıştım. Şimdi garantisi bitti de taktırmaya karar verdim.
Fuarın orda aksesuarcılarda takıyorlardı galiba. Başka bildiğiniz bir yer var mı?

Siyah akar Zonguldağın deresi; Yüz karası değil, kömür karası; Böyle kazanılır ekmek parası. -OrhanVeli-

1549 Mesaj
31 Temmuz 2007; 22:52:33 

quote:

Orjinalden alıntı: mllm

Ben de şu an İzmir'de tatildeyim. İmzadaki aracıma alarm taktırmak istiyorum. 2 sene önce yetkili serviste 300 Ytl civarı fiyat veriyorlardı taktırmadım. Garantisi bozulmasın diye dışarda da taktıramamıştım. Şimdi garantisi bitti de taktırmaya karar verdim.
Fuarın orda aksesuarcılarda takıyorlardı galiba. Başka bildiğiniz bir yer var mı?

Basmane'deki 1001 oto'da Cyclone taktırdım 120 Ytl'ye (ben bu markayı pek duymadım ama satıcı en çok bu markayı takıyoruz dedi) inşallah sorun yaşamam.

Siyah akar Zonguldağın deresi; Yüz karası değil, kömür karası; Böyle kazanılır ekmek parası. -OrhanVeli-

27 Mesaj
28 Eylül 2007; 11:09:55 

BEN CENMAX ÜZERİNE TANIMAM..

ben murat

3 Mesaj
21 Şubat 2010; 21:10:28 

quote:

Orijinalden alıntı: akbey77

enteresan acaba benimde aynı durummmu?

Arkadasim bence bunu sana Soyleyen Adamda Beyin Yok ben 10 senedir oto muzik ve Guvenlik sistemleri uzerine calisiyorum ve boyle sacma bisey hic duymamistim . Eger iyi bi marka alarm kullanir iyi bir ustaya montajini yaptirirsan hic bir sorun cikmaz gonul rahatligiyla alarmini kullanabilirsin.

2502 Mesaj
23 Şubat 2010; 21:52:54 

quote:

Orijinalden alıntı: akbey77

ya avatarımın altındaki kutular nedir ilen varmı

Bir mesajından dolayı cez almışsın sanırım buradan bakabilirsin
http://resim.donanimhaber.com/warnings.asp

798 Mesaj
16 Temmuz 2011; 0:29:34 

Konuyu iyi hortlacağım ama olsun

Geçen bizim de vito vardı vip döşetmiştik 1 haftalıktı.İçine hırsız girdi namussuzlar herşeyi silip süpürmüşler.Lcd-ses sistemi-dvd player-Navking in Teyp yerine oturtulan bir modeli falan.

Ben de düşündüm şöyle harekete duyarlı en kalitelisinden bir alarm sistemi taktıralım diye.

Önerilerinizi bekliyorum

## KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ ##

1 Mesaj
26 Temmuz 2011; 19:04:38 

Cyclone firmasına ulaşabileceğim bir telefon numarası varmı yada mail adresi cyclone ait hiç bir teknik servis bulamadım nette aramama rağmen

71 Mesaj
14 Ekim 2013; 2:21:40 

Konuyu hortlatiyim beb alarim alacamda 2 yollu 1 yollu alarim diyo nedir bu allarimlarda yollu olmis dunyanin duzeni bozulmis ya artik 2025 e cevap atar bi genc nesil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

ALLAH DOĞRU SOYLEMİŞTİR
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Motorlu Araçlar Dünyası] » DH Garaj » OTO ALARM TAVSİYELERİNİZ
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.391