Şimdi Ara

OTO ALARM TAVSİYELERİNİZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
1
Favori
26.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR MERHABA .ALARM SİSTEMİ VE MARKALARI HAKKINDA YORUMLARINIZI BEKLİYORUM.ASIL KONUYU AÇMA NEDENİM SİTEDE DAHA ÖNCE BÖYLE BİR KONU YOK VE İHTİYACIM VAR.

O ÖZEL YORUMLARINIZI BEKLİYORUM .ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...

• daha önce böyle bir konu yok demişsin ama,alarmla ilgili o kadar çok konu varki sayısını hatırlamıyorum...
    herzamanki gibi tavsiye ettiğim marka cyclone...
  • dostum arama motorunda aradım oyüzden yazdım ele avuca gelir bir yorum bulamadım .peki modeli varmı kullanıyormusun....
    quote:

Orjinalden alıntı: SPL_34

daha önce böyle bir konu yok demişsin ama,alarmla ilgili o kadar çok konu varki sayısını hatırlamıyorum...
    herzamanki gibi tavsiye ettiğim marka cyclone...
  • Gittigidiyorda çok ucuza alarm var, bunların montajı ne kadardır? Bizim burada sordum adam çok para istedi... İstanbulda önereceğiniz uygun fiyatlı montakcı var mı giittigidiyordan 35ytl ye buldum alıcam onu da 20 liraya taktırayımç...
  • Alarm takmayı kimse 20 ytlye uğraşmaz,ben 2 aracımıda kendim bağladım.Civice bağlarken çok uğraştım kimse o işçiliği 20ytlye yapmaz 40-50si var...
  • Birde söylediğin paradaki alarmı 90-100 ytlye takıyorlardı montaj+alarm.
  • Ya takması kolay mı ben takabilir miyim?

Fazladan alet edavat ne lazım? Ben bu işleri severim ama sıvamayalım :)

Bizim komşu motordan da anlar filan adam Formen işim ustası beraber yaparız olmazsa
  • Yok fazla alet edevat gerekmez ama biraz oto elektrik bilgisi olması şart.Birde araç ne marka fazla elektronikse hiç girme derim...
  • Astra
  • Umudunu kırmayım ama hiç girme derim üçü beşide arama git iyi bir ustada taktır....
  • ya alarma 100 dolar vermek bana koyuyor ya , fonksiyonu odluğunu düşünmüyorum gereksiz bence sırf, Pioneer güzel bi teyp aldım caydırıcı olsun diye koyuyorum... yoksa hırsızın umrdunda değil alarm...Ancak caydırıcı... başka hiçbişi diil....
  • İnanki caydırıcı kapılar açıldığında ötse bile yeterli.Geçtiğimiz ilkbahar bende tesisat için koymuştum....Alarmın şemasını senin için taradım bir bak istersen kıvırabilirmisin???
     OTO ALARM TAVSİYELERİNİZ
  • ya aslında 6-7 sene önce babam yurt dışından getirtti 20 dolara takmadan sattı.hiç hatırlamıyorum.anahtarluğının üzerinde ve beyininin üzerinde 8 adet şifre vardı kendin değiştirebiliyorsun.aravada sinek uçse ötüyorsu (hava sirkülasyonu).sesssiz anahtarlık seni uyarıyorsu vs vs acip bişiydi.onu arıyroum böle bişi bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akbey77 -- 17 Kasım 2006; 17:04:59 >
  • ya beyler size bi sorum olcak
    206 aracım için alarm taktırmayı düşünüyorum
    geçenlerde servise götürmüştüm aracımı işte ordakilere böyle böyle arabaya alarm taktırmayı düşünüyorum dedim tavsye edebileceğiniz bi marka ve nerde yaptırabileceğim hakkında bilgi verirmisiniz dedim

Bana bu arabada beyin olduğu için biz alarm kullanılmasını tavsiye etmiyoruz dediler bunu söyleyen peugeot servisindeki elemanlar

Bu konu hakkında bilgisi olanvarsa yardımlarınızı bekliyorum.
  • enteresan acaba benimde aynı durummmu?

quote:

Orjinalden alıntı: *BordoMavi*

ya beyler size bi sorum olcak
    geçenlerde servise götürmüştüm aracımı işte ordakilere böyle böyle arabaya alarm taktırmayı düşünüyorum dedim tavsye edebileceğiniz bi marka ve nerde yaptırabileceğim hakkında bilgi verirmisiniz dedim

Bana bu arabada beyin olduğu için biz alarm kullanılmasını tavsiye etmiyoruz dediler bunu söyleyen peugeot servisindeki elemanlar

• quote:

BU ARKADAŞIN DEDİKLERİ AYNEN DOĞRUDUR..BEYİNLİ ARAÇLARDA SONRADAN ALARM TAKILMASI BAZI SORUNLAR AÇIYOR BUNU UNUTMAYIN..
  • abi alarmcı taktır bişey olmaz diyo
    alarmsızda olmuyo
    ne yapacağımızı şaşırdık
  • @zeronr çok teşekkür ederim ilgin için. Sanırım aldığım yere taktıracağım

En kolayı bu bir hata yaparsam sonuçları büyük olur boşa masraf olur...
  • Rica ederim önemli değil.Saygılar kolay gelsin...
  • Doğrudur arkadaşım beyinli araçlar sorun açabiliyor onun için tavsiye etmiyorlar ama alarmcılar takıyor.Nasılmı Çoğu aracın Sol kapı içine extradan motor takıyorlar,alarm devreye girdiğinde yani kumanda düğmesine basıldığında kapıdaki kilitleme düğmesini çekiyor yada itiyor.Bu çoğu araç için geçerli sanki araç içinden kilitlenmiş gibi....
    quote:

Orjinalden alıntı: hakanemre34

quote:

BU ARKADAŞIN DEDİKLERİ AYNEN DOĞRUDUR..BEYİNLİ ARAÇLARDA SONRADAN ALARM TAKILMASI BAZI SORUNLAR AÇIYOR BUNU UNUTMAYIN..

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.