Şimdi Ara

VARMI LOST GİBİSİ BEE!?! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
1.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İlk izlediğim yabancı dizi ilk göz ağrım . Bir oturuşta 7-8 bölüm seyrettiğim efsane ... Sawyer reyizi çok özledim be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kairros.

İlk izlediğim yabancı dizi ilk göz ağrım . Bir oturuşta 7-8 bölüm seyrettiğim efsane ... Sawyer reyizi çok özledim be

Benze en çok locke sonra sawyer ı özledim.adamdaki tip brad pitt te yok bence

• Desmond ın ''See you in another life,brotha'' deyişi yeter.
  • Son 2 sezonu saymasak üzerine yok gibi bir şey ama o son 2 sezon yok mu, ahh!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 2 Mayıs 2015; 15:09:22 >
  • Finali ogrendikten sonra izlememeye karar verdim

• bende sonu rüyaymış izlenmez diye pek sıcak bakmıyordum bi başladım 2 haftada bitti tüm sezon.Sonunda o adayı cennet cehenneme geçiş kapısı olarak anladım ben başka bir şey veya daha açıklayacı bi sonu benim anlayamadığım varsa özelden mesaj atarsanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carbon Dioxide -- 3 Mayıs 2015; 0:11:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evladı Osmanlı

bende sonu rüyaymış izlenmez diye pek sıcak bakmıyordum bi başladım 2 haftada bitti tüm sezon.Sonunda o adayı cennet cehenneme geçiş kapısı olarak anladım ben başka bir şey veya daha açıklayacı bi sonu benim anlayamadığım varsa özelden mesaj atarsanız sevinirim.

Hocam forum.tr deydi yanlış hatırlamıyısam anlatıyolar finali.ada araf değil.biraz yanlış anlamışsın

• quote:

Orijinalden alıntı: Magnets_Bitch

quote:

bende sonu rüyaymış izlenmez diye pek sıcak bakmıyordum bi başladım 2 haftada bitti tüm sezon.Sonunda o adayı cennet cehenneme geçiş kapısı olarak anladım ben başka bir şey veya daha açıklayacı bi sonu benim anlayamadığım varsa özelden mesaj atarsanız sevinirim.

Hocam forum.tr deydi yanlış hatırlamıyısam anlatıyolar finali.ada araf değil.biraz yanlış anlamışsın

link varmı hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: AyuGuddik

Desmond ın ''See you in another life,brotha'' deyişi yeter.

Ah be...

• quote:

quote:

quote:

link varmı hocam

http://www.****.com/lost/3455274-lost-final-ayrintili-aciklama-spoiler.html
    Buyrun efendim
    Yıldızlı kısma **** yazın veya lost final **** diye aratın hocam.
    Edit:niye yıldız çıkıyo ya.ne kadar saçma birşey.lost final **** yazın hocam çıkar.
    Ya benim ne bi gelirim var ne üyeliğim niyr böyle bi sansür kullanılıyo acaba ilginç??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Magnets_Bitch -- 3 Mayıs 2015; 18:16:56 >

• Magnets_Bitch kullanıcısına yanıt
    Sanırım rtmrf sitesi bu (tersten ).

İşin ilginç yanı bırakın adresi, adını bile yazamamışsınız. Du bi deniyim

• quote:

Orijinalden alıntı: diabolical

Sanırım rtmrf sitesi bu (tersten ).

İşin ilginç yanı bırakın adresi, adını bile yazamamışsınız. Du bi deniyim

sizde yazamamışsınız hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: AyuGuddik

Desmond ın ''See you in another life,brotha'' deyişi yeter.

İçim acıdı şuan... Ah ah..

• quote:

quote:

quote:

quote:

link varmı hocam

http://www.****.com/lost/3455274-lost-final-ayrintili-aciklama-spoiler.html
    Buyrun efendim
    Yıldızlı kısma **** yazın veya lost final **** diye aratın hocam.
    Edit:niye yıldız çıkıyo ya.ne kadar saçma birşey.lost final **** yazın hocam çıkar.
    Ya benim ne bi gelirim var ne üyeliğim niyr böyle bi sansür kullanılıyo acaba ilginç??

sağolasın hocam

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.