Şimdi Ara

Digiturk play mı turksat sd lig TV mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar özellikle ikisinide tecrube eden arkadaslar yazarsa memnun olurum soru açık digi turk play max 1200k yayın ile sd turksat uzerinden verilen lig TV arasındaki kalite farkı nasıl ? Ben digi turk play de 3 mac izledim 1200 k olarak TV ye baglasamda pc den izlesemde hafif takıla takıla gibi oynatıyor netlikte bazen değişiyor sd lig TV yi henüz bağlatmadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• atacasttan 800p bedava izle. ne para vericen sd reklamdan geçilmeyen görüntüye.
  • ivan de la pena İ kullanıcısına yanıt
    Sd reklamdan geçirmeyen digiturk play mı yoksa sd yayın digi turk mu ? Atacast dediğin tweeter da ki ergen mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • boatswain kullanıcısına yanıt
    ergen mergen adam amme hizmeti sunuyor :P digiplay gibi derbilerde göçmez hem görüntü sd kaliteyle aynı sayılır. şu ara yükleniyo herkez azcık bozdu kaliteyi.

türksat digitürk uzak dur onu diyim! hd için artı 20 tl daha ister.
    digiplayda ise 1800k yayın 666 tl civarı. git eutelsat al daha iyi

özetle sd izlice e kaçak izle. ben eutelsatdan premeier ligle izliyorum ayda 85 tlya. ayda 40 tlya izleyen adamları duyunca geçen iptal faxı çektim.

Kampanya next cihaz kampanyası turksat lig TV sd yayınlı olarak icinde sd olarak
    Lig TV (5 büyükler)
    Discovery
    Nat geo
    Nat geo wild
    Iz TV
    Historychannel
    Animal planet
    Gs TV
    Bjk TV

12 ay bu paket ve ulusal kanallar (kanal d vs) HD olarak alıcı benim olacak sekilde aylık 39-40 a gelen bir maliyeti var seneye bu vakte kadarda izleyeceğim

kardeşim türksatta ligtv sd görüntüsü çok afedersin sidik gibi!

bu arada gstv nedi yahu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ivan de la pena -- 5 Nisan 2015; 23:21:42 >
    530 tlyı 12 ye bölünce 39-40 mı çıkıyor? aktivasyonu sana özel bedeva yapcekler sanırım.

ayrıca onu 9a böl. üç ay lig yok.

digitürk kullananlar 3 ay bedava kullanır. artı yazında dondurur üyeliğini.. bide öyle hesapla.

ha hd olayını unutma +120 tl da ona ödicen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ivan de la pena -- 5 Nisan 2015; 23:25:35 >
    Ben cihazı 439 a aldım 30 da aktivasyona vereceğim cihaz geldi dün Perşembe gibi aktive ettireceğim . HD pakete ihtiyac duymuyorum bu pakette ulusal kanallar HD varsın digerleri sd olsun çok dert degil hic takılmadan bulaşmadan izleyebilecegim üstelik üyelik bitince standart alıcı konumunda digiye bağımlı olmadan kullanilabilen bir alıcı . Digi irdeto diye bir makina veriyormuş giris + şampiyonlar en ucuz 540 tl ondada sd goruntu ve bahsettigim sekilde cihaz sana kalmıyor ve sd paket bu

• memlekette ne kadar soyulmaya muhtaç insan toplulugu var bir kaç ay sonra burada isyan ediyorlar yok cicitürk
    haksız yere sözleşmemi uzattı yok iptal etirmek istiyorum iptal edirmemek için beni oyalıyorlar felan filan ama
    iyi oluyor çünkü inatla bulaşıyorsunuz sonra isyan ediyorsunuz
  • Digiturk play test yayını izlenir size özel Çözünürlük seçilir babalar gibi izlenir. Bu devirde sd tv mi kaldı yıl 2015 şu soygunculara dur deyin

• arkadaşlar kalan gs maçları alınık.tercihen 1200k.üyeliği olan pm lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: boatswain

Ben cihazı 439 a aldım 30 da aktivasyona vereceğim cihaz geldi dün Perşembe gibi aktive ettireceğim . HD pakete ihtiyac duymuyorum bu pakette ulusal kanallar HD varsın digerleri sd olsun çok dert degil hic takılmadan bulaşmadan izleyebilecegim üstelik üyelik bitince standart alıcı konumunda digiye bağımlı olmadan kullanilabilen bir alıcı . Digi irdeto diye bir makina veriyormuş giris + şampiyonlar en ucuz 540 tl ondada sd goruntu ve bahsettigim sekilde cihaz sana kalmıyor ve sd paket bu

selçuk uzun yolaldınığında artık izlersin topu göktaşı gibi kutruklu yıldız gibi..
    burakta koşarken karekare olur ilk koşmaya başladığı yer ile topla buluştuğu yer parça parça burak olur hep.. :)

valla geçen yıldı komşuda maç izledik o hafta bilg.hastaydı,
    47 samsung led tv var bu yeni 2012 modellerden sanırım + sd lig tv
    scart bağlantılı

bende 1200k play ile plazma var 2011
    çok daha kaliteli izliyormuşum meğer haberim yokmuş..
    artık yayındaki tv sindenmi
    görüntü aynen üstte bahsettiğim gibiydi
    sağ sol hareketlerde sabahadaki oyuncular ile zemindeki yeşil birbirine giriyordu
    açıkcası nokta kadar keyif alamadım..
    zaten oldum olası bu led tv ler (uçuk 6-7 liralık bir model olmadığı sürece) ile sd yayınların arası hiç iyi değil + hareketli götüntüler girdimi işin içine iyiki plazmam var diyorum..
    hd ye de 60 70 yada daha fazlası akıl işi değil..

1800k play e iki ortak 15er tl ye 10numara 5 yıldız.. üstelik cafede avm de yolda orda burda telefonundada maç var yeterki sarj full olsun :)

• hbasaran82 kullanıcısına yanıt
    Benim televizyon normal LCD ve 107 ekran çok kötü olacağını düşünmüyorum kaldı ki aldigim fiyata bakarsanız aylık 40 tl altı bir rakam sonuçta iyi kötü HD uydu alıcı ve diğer belgeselleri vs Cerez olarak almış oluyoruz arti sd görüntüyü hdmi ile almak nispeten kayıpsiz ve daha iyi goruntu almak olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boatswain -- 12 Nisan 2015; 15:50:30 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.