Şimdi Ara

Video kesmek için Program

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
2.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar , başlıkta da görüldüğü üzere video kesmek için bir programa ihtiyacım var ama hemen camtasia vegas gibi programlardan bahsetmiyorum.
    Benim aradığım elimde ki video'da kesmek istediğim yerleri keseceğim sonra videonun formatın da görüntü kalitesinde hiç bir değişiklik olmadan videonun düzenlenmiş halini elde edebileceğim bir program arıyorum.
    Yardımlarınızı bekliyorum

• Edius 7.4
  • Movie Maker işini görür.
  • video to video programını öneririm. araçlar/commercial remover kısmından videoyu açıp(sürükle bırak) kestikten sonra(kodlama yapmadan sadece altta "intra (keyframe)" olarak belirtilen framelerden kesebilirsiniz)"keep segment ve ok diyip kaydederken "direct stream copy" olarak seçmeniz yeterli.

not: eklediğin video dosyası için hata verirse, commercial remover'in üst menüsündeki input, output ve help kısımlarından ffmpeg'i seçip deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayhan

video to video programını öneririm. araçlar/commercial remover kısmından videoyu açıp(sürükle bırak) kestikten sonra(kodlama yapmadan sadece altta "intra (keyframe)" olarak belirtilen framelerden kesebilirsiniz)"keep segment ve ok diyip kaydederken "direct stream copy" olarak seçmeniz yeterli.

not: eklediğin video dosyası için hata verirse, commercial remover'in üst menüsündeki input, output ve help kısımlarından ffmpeg'i seçip deneyin.

hocam bu dediğiniz bu programla istediğimiz yerden kesip sonra da kesilmiş parçaları birleştirmek mümkünmü.? ve birşey daha kestiğimiz yani düzenlediğimiz video içinde bazı sahneleri ağır çekimde oynatabileceğimiz sonra tekrar normal hızına alabileceğimiz bir video programı öenerebilirmisiniz. ?

• quote:

Orijinalden alıntı: hayhan

video to video programını öneririm. araçlar/commercial remover kısmından videoyu açıp(sürükle bırak) kestikten sonra(kodlama yapmadan sadece altta "intra (keyframe)" olarak belirtilen framelerden kesebilirsiniz)"keep segment ve ok diyip kaydederken "direct stream copy" olarak seçmeniz yeterli.

Hocam cevabiniz icin tesekkur ederim program istedigim islemi yapmami sagladi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nacho_EU :)

OttO_TR55 istemediğin yerleri seçip siler ve diğer kalanları tek parça yapar.

Video kesmek için Program

--------------------------
    quote:

ve birşey daha kestiğimiz yani düzenlediğimiz video içinde bazı sahneleri ağır çekimde oynatabileceğimiz sonra tekrar normal hızına alabileceğimiz bir video programı öenerebilirmisiniz. ?

https://www.youtube.com/watch?v=AFFbY-9CJCw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayhan -- 8 Nisan 2015; 18:41:49 >

• Bende bir videoda gereksiz sesleri aradan kaldırmak istiyorum. Ama hangi programı kaldıracağım bilmiyorum. Videonun başında ve ortasında 7 saniye ve 5 saniyelik iki yerde orta yerden kaldırmam gereken, gereksiz korna araç sesleri var. Bu nasıl başarabilirim ?
  • hayhan kullanıcısına yanıt
    Cep telefonum Huawei Mate 10 - Teknolojiye uzak biriyim. En basit şekliyle:
    Bende bir videoda gereksiz sesleri aradan kaldırmak istiyorum. Ama hangi programı kaldıracağım bilmiyorum. Videonun başında ve ortasında 7 saniye ve 5 saniyelik iki yerde orta yerden kaldırmam gereken, gereksiz korna araç sesleri var. Bu nasıl başarabilirim ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.