Şimdi Ara

dostlar bi yardım edin ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Laptobum bozuldugu icin beni idare edicek bi tablat arayışına girdim. Öyle pek oyun manyağı olmadığım için butcemde düşük. Yani maksimum 300 tl bakiyem var. Ve tabletten istediğim en büyük özellik sağlam ve uzun ömürlü olması. O yüzden kullandiginiz ve memnun oldugunuz tabletleri yazarsanız sevinirim.

Bide şu tableti kullanan var mı?

www.vatanbilgisayar.com/piranha-premium-z-tab--a23-dual-core-15-ghz-1gb-ddr3-8gb-nand-disk-9-and44.html#ozellikler

Sizce saglammidir. 9" oluşu aklimi çeldi.
    Diger kafamda mi üründe dell venue 7.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Selam dünyalı ben dost. :) yanıt geleydi iyiydi :)

• Benide pas gecmeyin kardeşler

• Upupupup

• kesinlikle alma dandik ötesi bir tablet.
    250 liraya intel z2520 işlemcili tablet alınabiliyor. mesela dell venue 7 230 lira
    veya 300'e memopad me176cx alabilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fenomenon kullanıcısına yanıt
    Haklısın dostum banada dandik geldi ama kullanan varsa belki milyonda bi ihtimal duzgun cikabilir dedim. Neyse zaten dell venue 7 alicam sanırım. Bu arada teknisa vatanda filan cihaz 300 tl. Sen 230 nerden gördün?
    Bide buyuk ekran tablet onerin varsa sevinirim.

• hizlial.com'da 230 liraya satılıyor.
    Ben reeder A8i kullanıyorum, performans olarak çok iyi bir cihaz. 8" boyutu var.
    Reeder'ın başka tabletlerine de bakabilirsin. A10ic, a10ix, a10iq falan var ama onları kullanmadım, internet araştır ona göre al.

Reederin teknosada 189 tl ye satilan 7inc bir modeli var o tablet nasildir?

• a7ic'de ips ekran yok. O yüzden ekranı kaliteli değil. İmkanın varsa mağazaya gidip inceleyebilirsin.

• Yardiminiz icin tesekkur ederim.dell venue de karar kildim fiyatida uygun urunde kaliteliye benziyor.iyi geceler.

Dostum a8i yi teknosada 499 a görüyorum eğer230 tl lik ttablet 499 sa birdaha teknosaya adım atmam :)

• Dostum alinca bi inceleme atarsan bende dell venue 7 düşünüyorum. Ne zaman almayi planlıyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: derrreci

Reederin teknosada 189 tl ye satilan 7inc bir modeli var o tablet nasildir?

189 TL olan tablet W7iC yanlış olmasın windows işletim sistemi var o tablette siyah kasa gayet geçerli bir ürün fiyat performans açısından değerlendirilecek olursa forumda mevcut başlıkları var bir göz at dostum.
  • ersincrazy kullanıcısına yanıt
    Sagol kardesim dell venue 7 8gb lik urunu 229 tlye ggidiyordan siparis verdim.insallah memnun kalirim ilgin icin sagol.

• derrreci D kullanıcısına yanıt
    Bende dell alicam sanirsam. Internetten videolatini ixledim baya guzel gibi duruyor ama 2 gb ramli olani alaydik iyiydi o da hic biyerde yok :(

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.