Şimdi Ara

BitmeyenKartuş.com ve Bitmeyen Sorunları-Dikkat UZAK DURUN!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçen Haziran ne yazık ki bitmeyenkartus.com'dan Canon MX 525 yazıcı aldım.Aldığım ilk günden beri doğru düzgün çıktı vermedi.Teknik servis'i aradığımdan 5-6 kez Derin temizleme yapın dedi,yaptım ve Emici dolumu hatası verdi.Tekrar aradığımda Hata çözüm programı için 25 TL istediler.Kendi yarattıkları problem için benden 25 TL istediler.Programı arkadaştan bulup ben kendim hallettim ama yine de düzgün yazmıyordu.

Birkaç sefer garantiye yolladım.Yol parasıydı kargo parasıydı 450TL'ye aldığım yazıcı yan masraflarla 600 TL etti.
    Geçen gün yine sorun çıkardı teknik servisi aradım. Ahmet diye teknik servis elemanı benimle dalga geçercesine konuştu,bende sorular sormaya başlayınca telefonu yüzüme kapattı.Tekrar aradığımda hat kesildi yine bir yalan söyledi.Bağırdım ama adamın hiç salladığı yoktu.Yazıcıyı tekrardan servise göndermemi istedi.

Bugün arayıp 130 TL masraf çıktığı söyleyince bu adamların amacının benim üzerimden para kazanmak olduğunu anladım.Ne yaparsam yapayım adamların iplediği yok,uzatmadım geri yollayın dedim

Size tavsiyem hiç bulaşmayın bunlara gidin Epson'un kendi orjinal tanklı ürünlerini alın.Adamlar sadece alırken ilgi gösteriyorlar sorun olduğundan böyle kaçıyorlar para kilitlemeye çalışıyorlar size.Ben yandım siz yanmayın.BURSA KARTUŞ senin gibi ticari ahlakı olmayanlara hakkımı helal etmiyorum,Hukuki olarak da mahkemeye başvuracağım sen hiç merak etme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Company X -- 4 Nisan 2015; 17:07:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ahs_Trade

Geçen Haziran ne yazık ki bitmeyenkartus.com'dan Canon MX 525 yazıcı aldım.Aldığım ilk günden beri doğru düzgün çıktı vermedi.Teknik servis'i aradığımdan 5-6 kez Derin temizleme yapın dedi,yaptım ve Emici dolumu hatası verdi.Tekrar aradığımda Hata çözüm programı için 25 TL istediler.Kendi yarattıkları problem için benden 25 TL istediler.Programı arkadaştan bulup ben kendim hallettim ama yine de düzgün yazmıyordu.

Birkaç sefer garantiye yolladım.Yol parasıydı kargo parasıydı 450TL'ye aldığım yazıcı yan masraflarla 600 TL etti.
    Geçen gün yine sorun çıkardı teknik servisi aradım. Ahmet diye teknik servis elemanı benimle dalga geçercesine konuştu,bende sorular sormaya başlayınca telefonu yüzüme kapattı.Tekrar aradığımda hat kesildi yine bir yalan söyledi.Bağırdım ama adamın hiç salladığı yoktu.Yazıcıyı tekrardan servise göndermemi istedi.

Bugün arayıp 130 TL masraf çıktığı söyleyince bu adamların amacının benim üzerimden para kazanmak olduğunu anladım.Ne yaparsam yapayım adamların iplediği yok,uzatmadım geri yollayın dedim

Size tavsiyem hiç bulaşmayın bunlara gidin Epson'un kendi orjinal tanklı ürünlerini alın.Adamlar sadece alırken ilgi gösteriyorlar sorun olduğundan böyle kaçıyorlar para kilitlemeye çalışıyorlar size.Ben yandım siz yanmayın.BURSA KARTUŞ senin gibi ticari ahlakı olmayanlara hakkımı helal etmiyorum,Hukuki olarak da mahkemeye başvuracağım sen hiç merak etme.

525 YAZICI GÜZEL YAZICI DIR ÇOK SATIĞIMIZ ÜRÜNLERDEN 1 TANESİ ORTALAMA 5000 İLE 10 000 SAYFADA KARTUŞ PROPLEMİ CIKARIR VER DİĞİM HER MÜŞTERİ MEMNUN KADI ÜRÜNDEN YANİ GENEL OLRAK BİTMEYEN KARTUŞ SİSTEMİNİ KÖTÜLE YEMESİZ MEMNUN OLAN COK İNSAN VAR EPSON TERCİH ETMEK LE İYİ YAPMISINIZ AMA ALACAĞINIZ MODELE DİKAT EDİN EPSON İYİDİR AMA HERMODELİ DEYİL

İNSANLARA KULANIM ALANINA GÖRE YAZICI TAFSİYESİ YAPIL SA HİÇ BUKADAR PROPLEM CIKMICAK BİRCOK SATICI MANTIĞI AYNI ELİNDE NE VARSA ONU SATMAYA CALIŞIYOR

• 1200 sayfa sadece yazdırabildim,benim meselem sadece bitmeyenkartus.com'un sattığı ürünler sizinle veya ürünlerinizle değil :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.