Şimdi Ara

Mortal Kombat X'in Ücretli Karakterlerine Rotasyon Sistemi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Bildiğiniz gibi Mortal Kombat X'te bazı dövüşçüler ekstra ücretle satılacak. Fakat Nether Realm Studios, bu konuda tepki çekmemek için farklı bir sistem düşünmüş.

Yapımcı Ed Boon'un açıklamalarına göre Mortal Kombat X'teki ücretli karakterler, League of Legends misali bir rotasyon içerisinde sunulacak. Yani bu karakterlerin bir kısmı haftalık olarak ücretsiz bir şekilde oyuncuların erişiminde olacak.

Ancak burada önemli bir nokta bulunuyor. Belirtilenlere göre karakterleri Ranked modunda oynamak için kesinlikle satın almanız gerekiyor. Yani ücretsiz rotasyondaki karakterleri satın almadan Ranked modunda oynayamayacaksınız.

• Hadi bakalım beklemedeyiz ben eski nesil için bekliyorum bu arada eski nesil için 2 haziranda çıkacak gamespot ve metaric de açıklandı.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Kesin ücretli karakterlerin gücü ya da özel saldırıları diğerlerine göre üstündür. Pay2Win mantığına döner, zaten oyuna para verip alıcaklar bi'de yeni karaktere mi paraverilecek? Kendini bozdu MK. Benim bildiğim yeni karakter oyunu bitirince açılır, parayla değil.
    İyice aç gözlü oldular bunlar. MIDWAY zamanında böylemiydin sen mortal.

• ÇOK ACİL YARDIM LÜTFEN!!!! Psn ilkbahar indiriminden 80 tl fifa 15 deluxe edition aldım 11 gb indirdim. Şuan oyun indi ama oyun üzerinde "Early access" yazıyor. Oyuna giriyorum bana early access doldu ya tam sürüm alın yada oyundan çık diyor. Alma seçeneğine tıklıyorum psn e yönlendiriyo ürün bulunamadı diyo. Lütfen yardım edin
  • Günün birinde tanıtım (trailer) için de para isterler mi acaba? Olur mu olur yani.

• bi dövüş oyunu oynamanın bu kadar masraflı olması çok saçma base price bile çok bana göre ucuz yapıp sürümden kazanması lazım ki bizde oynayacak adam bulabilelim
  • Moba mı oynuyoruz Mortal Kombat mı belli değil

• Karakter'de iyi bir satış olursa ilerde mortal combat online diye çıkarırlar

• microsoft p2w dövüş oyunu yaptı Mortal Kombat devam ettiriyor :S

• ondan sonra korsana karşıyız. oyun firmaları son zamanlarda insanları aptal yerine koymaya başladılar oyunu almak için para veriyoruz oynamak için ayrı para veriyoruz zaten oyunun içinde bulunması gereken bir sürü içerik için sonradan tekrar para ödüyoruz....korsan akar arkadaş

• League of Legends misali sistem yapıyorsan LoL gibi oyunu ücretsiz yaparsın Eyvallah. Bu oyuna insanlar 60$ verecek 60! Sen f2p bi oyunun sistemini koyamazsın bu oyuna,bu insanları salak yerine koymaktır açık ve net!
    Okadar beğendik oyunu tamamda bu olaydan sonra almayı birkez daha düşünücem, sonra neden korsan ulan sen adamları tavuk gibi yolarsan sana para mı kaptırırlar hıyar herifler.

• ulan cok ayar oluyorum ya. oyuna para ode dlcye para ode karaktere para öde.

boyle cikan oyunlara acimayin vurun korsana sürunsunler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • peki kombat pack alanlar o karakterlere ücretsiz mi sahip olacak ?

• Yaptıkları oyunu kendi elleriyle bitirmek diye buna denir herhalde. Amma da açlarmış.

• Pay to Pay :D

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • $60 verilen bir oyuna Free to Play gibi karakter almak, insanın zoruna gider.

• şimdi maşallah millet saydırmış oyuncuları aptal yerine koyuyorsunuz vs. ee sizde gidip alıyorsunuz napsınlar yani :d

• Buna tek cevap insanların dlc leri almaması olur.

Almayacaklar ki görecekler satmadığını, o zaman diğer oyuna yapamazlar böyle birşey.

Şidi 4 karakter DLC gelecek e sonra bi 4 karakter daha sonra 4 karakter daha. E şimdi biz 60 dolara yarım oyun mu alıyoruz nedir.

Mk 9 da yaptıkları ve şimdi bu yaptıkları ile iyice midemi bulandırdılar.

Oyunu aldım ama DLC almak gibi bir niyetim yok, sizde aynısı yapım almayın DLC:

• Birde bu saçmalık çıktı başımıza eğer yeni karakterleri parayla oynabileceksek buna yenilik yapmak değil kesinlikle oyuncuları kaz gibi yolmak denir. Böyle uyuzluk mu olur arkadaş jasonın palasını predatorın laserini bedava kullanamayacaksak o zaman oyunu neden alıp oynayalım. İnşallah oyuncular gerekli cevabı oyun çıktığı zaman verirler

• Almayın arkadaşım yeter bu insanları sömürdükleri.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.