Şimdi Ara

Tablete klavye bağlayamıyorum yardım edin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
4.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar samsung T230 tabletime Syrox markalı klavye aldım ama bir türlü baglayamadım yardımlariniz için şimdiden tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam klavye nasıl bağlanıyor, bluetooth mu yoksa usb ile mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenomenon

Hocam klavye nasıl bağlanıyor, bluetooth mu yoksa usb ile mi?

Klavyeyi şarj girişine bağlıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tablet otg destekliyorsa bağlanması lazım, ben tablete mouse bağlıyorum.
    yada klavye bozuk olabilir. başka cihaza bağlamayı dene, telefona falan bağla.
    son olarak da alakası yok büyük ihtimal ama ayarlardan geliştirici seçeneğini aç, usb hata ayıklamayı aç.

• quote:

tablet otg destekliyorsa bağlanması lazım, ben tablete mouse bağlıyorum.
    yada klavye bozuk olabilir. başka cihaza bağlamayı dene, telefona falan bağla.
    son olarak da alakası yok büyük ihtimal ama ayarlardan geliştirici seçeneğini aç, usb hata ayıklamayı aç.

otg nedir bilmiyorum ama klavyeyi telefona bağladığımda çalıştı yani klavye arizali degil

• usb otg= usb on the go
    yani cihaza fare, klavye, usb bellek gibi aygıtları bağlamayı sağlıyor. hem donanımsal hem de yazılımsal olarak desteklemesi lazım. yani tablette otg yoksa sonradan ekleyemezsin.
    ancak ancak android cihazların neredeyse hepsi otg destekler.
    internetten baktım. webtekno'da herkes otg yok demiş. biraz şaşırdım doğrusu. 100 liralık tablette bile otg var. otg yoksa malesef sonradan ekleyemezsin :/

• quote:

usb otg= usb on the go
    yani cihaza fare, klavye, usb bellek gibi aygıtları bağlamayı sağlıyor. hem donanımsal hem de yazılımsal olarak desteklemesi lazım. yani tablette otg yoksa sonradan ekleyemezsin.
    internetten baktım. webtekno'da herkes otg yok demiş. biraz şaşırdım doğrusu. 100 liralık tablette bile otg var. otg yoksa malesef sonradan ekleyemezsin :/

Teşekür ederim ilgilendigin için.

• quote:

usb otg= usb on the go

galaxy tab 3 lite (t-110) desteklemesi için ne yapmak lazım? Daha önce klavye taktım, çalışmadı.

• ReCoMaX R kullanıcısına yanıt
    otg donanım olarak yoksa ekleyemezsin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.