Şimdi Ara

Blinkfeed özelliğinin ismi değişti, tema desteği geldi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Blinkfeed özelliğinin ismi değişti, tema desteği geldi

HTC'nin One serisi ile birlikte sunmaya başladığı Blinkfeed besleme uygulaması farklı iyileştirmelerden sonra ilk kez One M9 ile büyük bir değişikliğe gidiyor. Uygulamanın ismi de değişti. 

Yıllarca ana ekranda haber kaynağı olarak konumlanan Blinkfeed, çeşitli haber sitelerinin yanında kullanıcının sosyal ağlarından da anlık beslemeler görüntülüyordu. Blinkfeed daha sonra diğer HTC cihazları için de indirmeye sunulmuştu.

Sense Home olarak yeni ismine kavuşan Blinkfeed ilk etapta One M9 modelinde boy gösterecek. One M8 ve One M7 için ise bazı kısıtlamalar ile sunulacak. Bu iki model Sense 7 güncellemesini aldıktan sonra kısıtlamalar kalkacak. 

Sense Home yeni haliye HTC Themes özelliğini entegre edecek. Bu sayede kullanıcılar renkler, fontlar, ikonlar, sesler gibi geniş bir çerçevede cihazlarının temasını değiştirebilecek. Ayrıca ön tanımlı temalar da olacak. Sense Home widget'ı ise konuma bağlı olarak en sık kullanılan uygulamaları gösterebilecek. 

Blinkfeed normalde diğer HTC cihazları için de kullanıma sunulmuştu. Ancak Sense Home özelliği Sense 7 arayüzü gerektirdiği için bu cihazlar nasıl çalışacağı bilinmiyor.  

• sense home nasıl çalışıyor söyliyeyim piyasa 50 tane port rom var .

Açtığınız programları açma sıklığınıza ve konumunuza göre anasayfadaki widget içine atıyor öyle çokta işe yarayan bi muhabbet değil

• androidde ki en iyi rom kim ne derse desin .

• Ben yükledim gayet de memnun kaldım.
  • Temalar on numara oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 numara mükemmel oldu adamsın HTC

• Sırf bu blinkfeed yüzünden htc alacağım o derece yani.

• Temalar cok guzel fakat sanal tuslar temanin tanitim fotografinda farkli indirdim birtanesini sanal tus kismi icin hatta,bende degismedi ama nasil degistirebilirim o kismi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trololo -- 3 Nisan 2015; 23:54:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o çerçeveleri düzeltmedigi sürece isterse en iyi yazilimi koysun kimene.... ekranın alttan 2 parmak yok neredeyse..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.