Şimdi Ara

Digitürk portal

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün digitürkten 0212 914 18 88 ve 0551 414 11 11 numaralı 2 kişi aradı ve digitürkten aradıklarını söylediler ve digitürkte yeni güncelleme ile portal geleceklerini ve bana gelip güncellemeyi yapacaklarını söylediler ben ilk başta kabul etmedim. İkinci kez arayıp neden kabul etmediğimi sorup cevabını söyledikten sonra bu işlemi ücretsiz gerçekleştireceklerini söylediler ve böylelikle kabul etmiş oldum. Sizidi böyle bir şekilde arayan oldu mu?

1- Şüphelendiğim şey şu bu arayan kişiler neden digitürkün kendi numarasıyla aramayıp farklı bir numara kullanıyorlar ?
    2- Sizide böyle arayan oldu mu?
    3- Evimin adresini bildiler kendileri söylediler bundan dolayı digitürk diye düşünüyorum. Hani başka bi servis değildir diye tahmin ediyorum.

• arayan kişiler digiturk ise bayi tarafından aranmış olabilirsin.
    portal dedikleri şeyde ıq bağlantısından başka bir şey olmuyor. dikkat etmen gereken ücretsiz olan ney ? verilen hizmet mi yoksa verdikleri şeyi kullanman mı ?
  • Bayi numarasidir .. Geri donus yapip hangi bayi oldugunu ogrenip nette bi arastirma yapabilirsin yada dt m.hizletlerini arayip bu numaralarin ogrndgin bayinin olup olmadigini sorabilirsn..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kutay2455

Bayi numarasidir .. Geri donus yapip hangi bayi oldugunu ogrenip nette bi arastirma yapabilirsin yada dt m.hizletlerini arayip bu numaralarin ogrndgin bayinin olup olmadigini sorabilirsn..

quote:

Orijinalden alıntı: SonOfTurk

arayan kişiler digiturk ise bayi tarafından aranmış olabilirsin.
    portal dedikleri şeyde ıq bağlantısından başka bir şey olmuyor. dikkat etmen gereken ücretsiz olan ney ? verilen hizmet mi yoksa verdikleri şeyi kullanman mı ?

@kutay2455

Bağlandı bile hocam tvye ethernet bağlandı o kadar bakalım umarım hoşumuza gider güzel filmler vardır diye düşünüyorum.

@SonOfTurk

25 TL siyan açma parası istemişlerdi ben ilkte reddettim böyle bir şeyi sonradan tekrar arayıp neden reddettiniz falan dediler bende portalın yaptığını pcden yapıyorum dedim her neyse artık film intermeden direk izlerim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: furky41

quote:

Bayi numarasidir .. Geri donus yapip hangi bayi oldugunu ogrenip nette bi arastirma yapabilirsin yada dt m.hizletlerini arayip bu numaralarin ogrndgin bayinin olup olmadigini sorabilirsn..

quote:

@kutay2455

Bağlandı bile hocam tvye ethernet bağlandı o kadar bakalım umarım hoşumuza gider güzel filmler vardır diye düşünüyorum.

@SonOfTurk

25 TL siyan açma parası istemişlerdi ben ilkte reddettim böyle bir şeyi sonradan tekrar arayıp neden reddettiniz falan dediler bende portalın yaptığını pcden yapıyorum dedim her neyse artık film intermeden direk izlerim :)

Sinema paketi uye iseniz filmleri seyredebilirsinz..

• quote:

quote:

quote:

quote:

@kutay2455

@SonOfTurk

Sinema paketi uye iseniz filmleri seyredebilirsinz..

Bilgilendirme için teşekkürler.

• Rica ederim

• Portaldaki filmler daha güzel istediğimi izliyorum sabaha kadar
  • furky41 kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi cihaz geldi ve cihaz kirası var mi? Online işlemlerden bir baksaniza.

• quote:

Orijinalden alıntı: gefe16

Hocam hangi cihaz geldi ve cihaz kirası var mi? Online işlemlerden bir baksaniza.

Cihaz gelmedi sadece internet bağlantısı takıldı o kadar. Bana ücretsiz olacağını söylediler bende öyle kabul ettim. Online işlemlerdeyim nereden kontrol edicem?

Edit.

Mart ayı faturasında gözükmüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furky41 -- 4 Nisan 2015; 13:24:28 >
    Kablosuz cihazı mi taktılar?tp link cihazını?

• quote:

Kablosuz cihazı mi taktılar?tp link cihazını?

Modemden cihaza ethernet kablosu takıldı. Modem de 4 tane ethernet girişi bulunmakta.
    Modeinizden Digiturk kutunuza ethernet kablosu taktılar sadece yanlış anlamadiysam..Normalde bu servisler bedava günahını bile vermezlerse ondan sordum böyle

• quote:

Modeinizden Digiturk kutunuza ethernet kablosu taktılar sadece yanlış anlamadiysam..Normalde bu servisler bedava günahını bile vermezlerse ondan sordum böyle

2 kere aradılar ilk arayışta bu saydığınız şeyleri ben zaten bilgisayarda yapıyorum gerek yok dedim. İkinci arayışlarında ücretsiz olacaklarını söylediler bende kabul ettim ve herangi bir taahhüt vermedim ve faturayada hiç bir şey yansıtmayacaklarını söylediler. Telefonumda konuşma kayıtları mevcut. :)
  • pc den nasıl izliyoruz tv kanallarını. o kısmı anlayamadım ben. tmm. bana da tp link verdiler. pardon sattılar. kablo istemediğim için. ne faydası var şimdi bunun dedim. istedigin zaman tv izleyebileceksin pc den dediler. o kısmı nasıl yapacağım bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyoglubeyy

pc den nasıl izliyoruz tv kanallarını. o kısmı anlayamadım ben. tmm. bana da tp link verdiler. pardon sattılar. kablo istemediğim için. ne faydası var şimdi bunun dedim. istedigin zaman tv izleyebileceksin pc den dediler. o kısmı nasıl yapacağım bilen var mı?

http://www.digiturk.com.tr/dilediginyerde/

Yardımcı olur bu link size
  • quote:

quote:

pc den nasıl izliyoruz tv kanallarını. o kısmı anlayamadım ben. tmm. bana da tp link verdiler. pardon sattılar. kablo istemediğim için. ne faydası var şimdi bunun dedim. istedigin zaman tv izleyebileceksin pc den dediler. o kısmı nasıl yapacağım bilen var mı?

teşekkür ederim. bu adresten izlediğimizde, kotadan düşüyor mu?. biliyormusunuz. digi uydu alıcısı üzerinden tv de izlediğimizde düşmeyeceği söylendi. ancak laptop la ilgili bir bilgi verilmedi.

• quote:

quote:

quote:

teşekkür ederim. bu adresten izlediğimizde, kotadan düşüyor mu?. biliyormusunuz. digi uydu alıcısı üzerinden tv de izlediğimizde düşmeyeceği söylendi. ancak laptop la ilgili bir bilgi verilmedi.

Kotadan düşmez diye biliyorum. İzlediğin her şey kotaya işleyecektir.

• Turkcell Superonline Fiber internet ile bağlanırsanız kotadan düşmez diye biliyorum.

Fakat onun dışında izlediğiniz tüm IQ içerikleri kotadan düşer.

Mesela bende sagem cihaz ve ttnet var. Ne zaman film izlesem kota düşümü oluyor.
  • kontrol ettim. taahhütleri bulunmasına rağmen. digi uydu alıcı üzerinden (laptoptan değil), dilediğin zaman portalı üzerinden (dilediğin yerde uygulaması değil) izlememe rağmen, kotayı çatır çutur yiyor. parantez içinde yazdıklarım, kelime oyunlarına sığdırılmış küçük aldatmacalar. onlara kanmasak bile, verdikleri sözü tutmuyorlar. sizce ne yapılabilir?
     Digitürk portal

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.