Canlı Yayın
Apple iPhone 16’yı ve tüm yeni cihazlarını canlı yayında tanıtıyor
Şimdi Ara

Origin'de %50'ye Varan İndirimler Sizleri Bekliyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•       EA, Origin üzerinden pek çok oyuna %50'ye varna indirimler yaptı. Bu indirimlerle birlikte Dragon Age: Inquisition, FIFA 15, The Sims 4 gibi yeni oyunları 30€'ya Battlefield 4'ü 10€'ya ve Titanfall: Deluxe Edition'u ise 13.32 €'ya satın alabilirsiniz.

Bu yapımların yanında indirimde olan pek çok oyun sizleri bekliyor. Origin'in sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. 

• hem avro, hem normal kur
    hiç cezbedici değil steam varken
  • beklesin daha çok bekler :d sen yere yurda göre özelleştirme euro'dan oyun takmaya çalış bizde alalım....

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Steam'e getirse ya şu oyunları rahat rahat eklesek bizde kütüphanemize
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

hem avro, hem normal kur<br>hiç cezbedici değil steam varken

10 dolar 26 TL
    10 euro 28 TL

Şu günlerde Türk Lirası hiç cezbedici değil ama bilirsin işte ...

• bu indirimli fiyat mı birde

• Dragon Age: Inquisition oyunu mutlaka alın

• Daha Origin Türkçe değil siz ne yerellikten bahsediyorsunuz. The Last of Us oynayıp Türkçe görmekten bende gurur duyuyorum veya Steam'de TL olması benimde cebime yarıyor ama adamlar bizi uyduruktan ülke olarak görüyor. Umurunda değiliz onların. Birde böyle düşünün.

• quote:

Orijinalden alıntı: ArcosS3

Daha Origin Türkçe değil siz ne yerellikten bahsediyorsunuz. The Last of Us oynayıp Türkçe görmekten bende gurur duyuyorum veya Steam'de TL olması benimde cebime yarıyor ama adamlar bizi uyduruktan ülke olarak görüyor. Umurunda değiliz onların. Birde böyle düşünün.

''Uyduruktan Ülke ?'' Sen kendini ''-uyduruktan!'' görebilirsin ama genelleme yapmaya kalkma, biraz çalış ve yurt dışı yap ufkunu geliştir ihtiyacın var belli ki o at gözlüklerini çıkarmaya benim tanıdığım hiç bir arkadaşım Türkiye ye senin gibi ''Uyduruktan!'' bakmıyor. Türkiye'deki ergenler yada ergenlikten çıkamayanlar Türkiyeyi kendileri gibi basiretsiz görme eğilimlerinden yada kendi aşağılık komplekslerinden kurtulmalılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: F-Rock

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: ArcosS3<br><br>Daha Origin Türkçe değil siz ne yerellikten bahsediyorsunuz. The Last of Us oynayıp Türkçe görmekten bende gurur duyuyorum veya Steam'de TL olması benimde cebime yarıyor ama adamlar bizi uyduruktan ülke olarak görüyor. Umurunda değiliz onların. Birde böyle düşünün.</blockquote><br><br>''Uyduruktan Ülke ?'' Sen kendini ''-uyduruktan!'' görebilirsin ama genelleme yapmaya kalkma, biraz çalış ve yurt dışı yap ufkunu geliştir ihtiyacın var belli ki o at gözlüklerini çıkarmaya benim tanıdığım hiç bir arkadaşım Türkiye ye senin gibi ''Uyduruktan!'' bakmıyor. Türkiye'deki ergenler yada ergenlikten çıkamayanlar Türkiyeyi kendileri gibi basiretsiz görme eğilimlerinden yada kendi aşağılık komplekslerinden kurtulmalılar.

Eksilenmiş, ironik...

• quote:

Orijinalden alıntı: F-Rock

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: ArcosS3<br><br>Daha Origin Türkçe değil siz ne yerellikten bahsediyorsunuz. The Last of Us oynayıp Türkçe görmekten bende gurur duyuyorum veya Steam'de TL olması benimde cebime yarıyor ama adamlar bizi uyduruktan ülke olarak görüyor. Umurunda değiliz onların. Birde böyle düşünün.</blockquote><br><br>''Uyduruktan Ülke ?'' Sen kendini ''-uyduruktan!'' görebilirsin ama genelleme yapmaya kalkma, biraz çalış ve yurt dışı yap ufkunu geliştir ihtiyacın var belli ki o at gözlüklerini çıkarmaya benim tanıdığım hiç bir arkadaşım Türkiye ye senin gibi ''Uyduruktan!'' bakmıyor. Türkiye'deki ergenler yada ergenlikten çıkamayanlar Türkiyeyi kendileri gibi basiretsiz görme eğilimlerinden yada kendi aşağılık komplekslerinden kurtulmalılar.

tabi ki insan yurtdışı diye afganistana gider orada arkadaş edinirse dediğin doğru

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.