- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
@@@NFS:Most Wanted'da BMW M3'ü nasıl seçiyoruz?@@@
18 Cevap9747 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
15 Kasım 2006; 23:22:47 

İyi geceler arkadaşlar...

Need For Speed Most Wanted'da oyunun %70'ine geldim sayılır.Ama hala araç satın alma menüsünde Bmw M3'ü göremiyorum.

Acaba bu aracı nasıl alabilirim,ya da alınıyor mu ki?(Çünkü,oyunun ilk yarışını onunla yapıyorduk da)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Code X -- 15 Kasım 2006; 23:44:34 >

Uzaklaştırılmış
15 Kasım 2006; 23:40:28 

Bilen yok mu arkadaşlar.

357 Mesaj
15 Kasım 2006; 23:57:34 

bmw m3ü careerde kullanamazsın..diger yerlerde (online oyunlar vs) kullanabilmen icin reward cardslara gir orda yazar m3ü acmak icin neler yapman gerektigi..

Uzaklaştırılmış
16 Kasım 2006; 0:10:43 

Sağol hocam.

1250 Mesaj
16 Kasım 2006; 2:19:00 

dostum m3 yok o oyunda sadece son oyunun carer ını %100 yaptıktan sonra sana o arabayı veriyo ama yarıslar bitmis oluyo

İntel Core İ7 3.5ghz 3770k // Kingston Hyperx 2x8 GB 1600mhz // Gigabayte GTX 770 4gb Oc Windforce //500gb Sata 3.0 HDD // Samsung 32" 5070 FHD LED TV // Logitech G710+ // Logitech G700S // Logitech Z5500 // Logitech G230 // Creative Rage Tactic 3D

977 Mesaj
16 Kasım 2006; 16:27:33 

Hayır BMW M3'ü kariyerde kullanabilirsin ayrıca oyunun %100ünü de tamamlaman gerekmiyor. Razor'u diskalifiye ettikten sonra kariyerin %100ünü bitirmesen de BMW senin oluyor ve atladığın yarışları onla oynayabiliyorsun... Ama tabi sadece razoru yenmek yetmiyor, birde sondaki o polis kovalamacasından kaçmalısın...

977 Mesaj
16 Kasım 2006; 16:29:42 

quote:

Orjinalden alıntı: waraxe

bmw m3ü careerde kullanamazsın..diger yerlerde (online oyunlar vs) kullanabilmen icin reward cardslara gir orda yazar m3ü acmak icin neler yapman gerektigi..

Ya arkadaş yanlış okumuşsun galiba MOST WANTED diyor CARBON değil ne Reward Cards'ı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chatty_boy -- 16 Kasım 2006; 16:30:21 >

357 Mesaj
16 Kasım 2006; 16:52:05 

quote:

Orjinalden alıntı: chatty_boy

Ya arkadaş yanlış okumuşsun galiba MOST WANTED diyor CARBON değil ne Reward Cards'ı?

ahaha cidden yanlış okumuşum, olsun carbon icinde cevap vermis olduk..o zmn most wanteda gore soyleyelim ; oyunu bitirdikten sonra yani razoru yendikten sonra garage'ında bulabilir m3ü..

533 Mesaj
16 Kasım 2006; 17:35:40 

ARKADAŞLAR NEED FOR SPEED MOST WANTED DA BMW M3 GT-R I RAZOR U ELEDİKTEN SONRA ARABAYI OTAMATİK OLARAK VERİYOR VE ARABANI ALDIKTAN SONRA PEŞİNE İNANILMAZ BİR ŞEKİLDE BİR POLİS KOVALAMACASI BAŞLIYOR BURDA POLİSLERDEN KURTULMANIN CARESİ YOK TEK CARE VAR BİRAZ ONLARLA OYALANMAK VE HARİTADA TURUNCU RENKTE BİR YER ACILCAK VE O YER OTOBANIN YANIN DAKİ STADYUM UN HEMEN KARSI TARAFINDA YOL CALISMASI YAPILAN YER ORASI BİTMİŞ GÖZÜKMÜYOR OYUNDA AMA POLİLERLE KOVALAMCA YA BAŞLADIKTAN Bİ 10 20 DAKKA SONRA CIKIYOR ORAYA GİDİYORSUN VE YOLUN BİTMEDİĞİNİ GÖRÜYORSUN VE KÖPRÜ GELİYOR ZATEN ORAYA TAM YAKLASINCA HEMEN LOADİNG YAZISI GELİYOR O SIRADA HER SEN HİÇBİŞEY YAPMIOSUN VE ORDAN UCUYORSUN POLİSLER YERE CAKILIO VE OYUNU TAMAMLAMIŞ OLUYORSUN

340 Mesaj
16 Kasım 2006; 17:48:21 

quote:

Orjinalden alıntı: emre350z

ARKADAŞLAR NEED FOR SPEED MOST WANTED DA BMW M3 GT-R I RAZOR U ELEDİKTEN SONRA ARABAYI OTAMATİK OLARAK VERİYOR VE ARABANI ALDIKTAN SONRA PEŞİNE İNANILMAZ BİR ŞEKİLDE BİR POLİS KOVALAMACASI BAŞLIYOR BURDA POLİSLERDEN KURTULMANIN CARESİ YOK TEK CARE VAR BİRAZ ONLARLA OYALANMAK VE HARİTADA TURUNCU RENKTE BİR YER ACILCAK VE O YER OTOBANIN YANIN DAKİ STADYUM UN HEMEN KARSI TARAFINDA YOL CALISMASI YAPILAN YER ORASI BİTMİŞ GÖZÜKMÜYOR OYUNDA AMA POLİLERLE KOVALAMCA YA BAŞLADIKTAN Bİ 10 20 DAKKA SONRA CIKIYOR ORAYA GİDİYORSUN VE YOLUN BİTMEDİĞİNİ GÖRÜYORSUN VE KÖPRÜ GELİYOR ZATEN ORAYA TAM YAKLASINCA HEMEN LOADİNG YAZISI GELİYOR O SIRADA HER SEN HİÇBİŞEY YAPMIOSUN VE ORDAN UCUYORSUN POLİSLER YERE CAKILIO VE OYUNU TAMAMLAMIŞ OLUYORSUN

aynen ama m3 gtr yi modifiye edemiyorsun onun bir yaması var mw de 32 tane araba var onu 50 yapabiliyorsun birde camaros ile m3 gtr yi kariyer dışında modifiye imkanın yok oda bir yamayla ya sen daha mw mi oynuyon carbon var ama zevk işi bu

G31 ,Seagate 500GB Sata2 hdd, Galaxy Nvidia GEFORCE 9500GT 1GB 128 BİT, KİNGSTOON 2GB DDR2 RAM ,17"ACER AL1716 LCD MONITOR.

Uzaklaştırılmış
16 Kasım 2006; 19:13:23 

Teşekkürler arkadaşlar.

533 Mesaj
17 Kasım 2006; 19:23:38 

quote:

Orjinalden alıntı: eryılmaz

aynen ama m3 gtr yi modifiye edemiyorsun onun bir yaması var mw de 32 tane araba var onu 50 yapabiliyorsun birde camaros ile m3 gtr yi kariyer dışında modifiye imkanın yok oda bir yamayla ya sen daha mw mi oynuyon carbon var ama zevk işi bu

arkadaşım ben mw yi da bitirdim carbonu dave bunlardan en kolayını sorarsan carbon u daha kolay bitirdim mw daha zro oldu carbon u 4 5 günde toplam 8 9 saat oynadım ve bitirdim ama mw yi 3 hafta da toplam 20 saat te falan bitirdim onda daha zor bence mw

425 Mesaj
19 Kasım 2006; 21:12:57 

evet arkadaşa katılıyorum mw. carbondan çok daha zordu ve daha zevkliydi

Geri sayım sen doğduğunda başladı !Eğer (9) canlı bile olsaydın en fazla (8) kez kaçabilirdin ölümden!Bil ki (7) düvele sultan dahi olsan yerin (6) mekan olacak sana. En fazla (5) metre kumaş götürebileceksin!Kapatacaksın (4) açsanda gözlerini!Bu (3) günlük fani dünyada Azraile (2) kat olup yalvarsanda nafile ecel geldiğinde (1) gün öleceksin! İşte, o an herşey (0) dan başlayacak.Çünkü, ÖLÜM BİR YOK OLUŞ DEĞİL,YENİDEN DOĞUŞTUR

2 Mesaj
23 Kasım 2006; 20:48:38 

emre kardeşim çok güzel açıklamışım anlatmışın ama sen oyunu bitirdinmi? yav beni deli etti bu most wanted. oyunun sonuna geldim bmw yide aldım polislerdende kaçıyorum turuncu noktayada varıyorum köprüdende atlıyorum ama oyun yükleniyor güyya ama kapanıyor sonrasında. sen bitirdiysen köprüyü atlayınca ne oluyor söylermisin? benimne yapmam lazım aca köprüden geçmeyecekmiyim? bir püf noktasımı var bu işin?

2 Mesaj
23 Kasım 2006; 20:50:57 

emre kardeşim çok güzel açıklamışım anlatmışın ama sen oyunu bitirdinmi? yav beni deli etti bu most wanted. oyunun sonuna geldim bmw yide aldım polislerdende kaçıyorum turuncu noktayada varıyorum köprüdende atlıyorum ama oyun yükleniyor güyya ama kapanıyor sonrasında. sen bitirdiysen köprüyü atlayınca ne oluyor söylermisin? benimne yapmam lazım aca köprüden geçmeyecekmiyim? bir püf noktasımı var bu işin?

quote:

Orjinalden alıntı: emre350z

533 Mesaj
23 Kasım 2006; 23:48:09 

quote:

Orjinalden alıntı: amettt

HAYIR PÜF NOKTASI YOK KARDEŞ SEN KÖPRÜYE DOĞRU DİREKT GİDİYORKEN BİRDEN BİRE EKRANA LOADİNG YAZISI GELİYOR VE SEN KENDİNİ KÖPRÜNÜN ÖBÜR TARAFINA ATLADIĞINI GÖRÜYORSUN SONRA DEĞİŞİK BİR KAMERA İLE ARABAYI GÖSTERİYOR VE SONRA SANA BİR SMS GELİYOR OYUNU BİTİRDİN GİBİ BİŞEYLER YAZIYOR O SMS TE SONRADA SEN GAZA BASIP İLERLİYORSUN BİRAZ İLERİDE EKRAN YİNE LOADİNG GELİYOR VE KENDİNİ GARAJDA BULUYORSUN VE SONRA RESUME FREE ROAM DEYİP ŞEHİRDE BMW M3 GT-R İLE DOLAŞMAYA DEVAM EDİYORSUN EĞER BAKTIN Kİ YİNE DEVAM EDİYOR BEN SANA UPLOAD EDİP LİNK VERİRİM BİLGİSAYRINDA GEREKLİ YERLERE KAYDETİP OYNAMAYA DEVAM EDERSİN

533 Mesaj
23 Kasım 2006; 23:50:26 

quote:

Orjinalden alıntı: bigsoldier

evet arkadaşa katılıyorum mw. carbondan çok daha zordu ve daha zevkliydi

+1

152 Mesaj
25 Kasım 2006; 20:19:54 

yama yerine direk black edition alabilirsiniz : m3 - camaoro ve birkaç tane oyunda olmayan araba modifiye edilebiliyo + oyundaki kız arkadaşın videoları var

Uzaklaştırılmış
30 Kasım 2006; 15:30:42 

dogru bence
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Oyun] » Pc Oyunları » Yarış Oyunları » @@@NFS:Most Wanted'da BMW M3'ü nasıl seçiyoruz?@@@
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.406