Şimdi Ara

CS:GO 1 Nisan 2015 Update'ten Sonra AÇILMIYOR!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
8.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar iyi günler forumda biraz araştırdım fakat böyle bir konuya denk gelmedim açıldıysa affola,

Dünkü 120 MB'lık update geldikten sonra CS:GO çalışmamaya başladı. Oyunu açıyorum Ölüm Maçı, Yıkım, Rekabetçi, hatta Botlarla Çevrimdışı seçtiğimde bile yükleme ekranı geliyor ve donup kalıyor oyuna giremiyorum.

Aynen şu şekilde;

Sırf bu yüzden rekabetçiye giremedim diye 2 kez ban yedim 30 dk ve 2 saat olmak üzere.

1-2 kez oyunu açmaya çalıştığımda şöyle bir ekranla da karşılaştım;

Son olarak CS:GO klasörlerinin içinde şöyle bir dosyayla da karşılaştım;

Denediğim Çözümleri de yazayım;

1-) Steam kütüphanesinden 'Oyun Önbelleğinin Bütünlüğünü Doğrula'yı belki 50 kez yaptım olmadı.
    2-) C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo\cfg içindeki 'video.txt' dosyasını açıp "setting.mem_level" "0" yaptım olmadı.
    3-) Şu videodaki çözümü denedim hatta diğer uyumluluk seçeneklerini de denedim; https://www.youtube.com/watch?v=AEHRYAcn-w0
    4-) Oyun açıkken görev yöneticisini açtım, oyuna sağ tıklayıp ayrıntılara git dedim, csgo.exe'ye sağ tıklayıp öncelik ayarla seçeneğini 'yüksek' olarak ayarladım, olmadı.
    5-) Steamdeki beta'ya katıldım olmadı.
    6-) Steam kütüphanesinden CS:GO özelliklerindeki Betalar kısmından 'mar_09' betasına katıldım olmadı.
    7-) Son olarak oyunu sildim ve tekrar yükledim ama değişen bir şey olmadı.

Bilgisayarımın özelliklerini de yazayım;
    NOTEBOOK: LENOVO Z510 i7
    İŞLEMCİ: Intel Core i7-4702MQ 2.20 GHz, (Turbo Boost Teknolojisi İle Max. 3.20 GHz ) 6MB Akıllı Bellek
    RAM: 8 GB DDR3 1600 Mhz.
    SABİT DİSK: 1TB
    OPTİK SÜRÜCÜ: Super Multi (TRAY IN)
    İŞLETİM SİSTEMİ: Windows 8.1 64 Bit
    EKRAN KARTI: NVIDIA GeForce GT 740M Max. 2 GB Paylaşımsız Ekran Kartı
    EKRAN BOYUTU: 15.6'' 1366x768

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gun1 -- 5 Nisan 2015; 12:45:07 >

• Oyunu direk kısayolundanmı çalıştırıyorsun yoksa kütüphaneden oynamı yapıyorsun ?
  • Oyunu kısayoldan çalıştırıyorum. Az önce kütüphaneden oyna dedim, tekrar yükleme ekranında dondu kaldı.
  • aynı sorun bendede var ne denediysem olmadı
  • Benzer bir sorunu da ben yaşıyorum. Harita yüklenirken oyun verileri alınıyor dediği kısımda donuyor. Ne yaptıysam bende çözemedim. Durduk yere 2 saat ve 24 saat olmak üzere ban yedim rekabetçide. Bilen biri varsa yardım etsin cidden ya
  • Update gelmeden önce ne güzel oynuyorduk update ile ne değiştiyse artık bir türlü çalışmıyor oyun. Bir sonraki update kim bilir ne zaman gelir. Bu konuyla ilgili steam desteğe de yazdım dönüş olmadı paramızla rezil oluyoruz.
  • Dostum ben çözdüm sorunu , yönetici olarak çalıştır ve uyumlulukttaki tiki kaldırınca çözüldü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yehyeh

Update gelmeden önce ne güzel oynuyorduk update ile ne değiştiyse artık bir türlü çalışmıyor oyun. Bir sonraki update kim bilir ne zaman gelir. Bu konuyla ilgili steam desteğe de yazdım dönüş olmadı paramızla rezil oluyoruz.

Yeni görev gelecek 3-5 güne gelir sorunu da hallederler büyük ihtimalle
  • @awp92 Dostum çok teşekkür ederim şuan dediğini yaptım bende de çalışıyor :)

@Jaquaries bilgi için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gun1 -- 3 Nisan 2015; 1:40:24 >
  • Ayni sorun bendede var yonetici olarak calistirdim olmuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uyumluluk tikini kaldırdım normal steamden açtım 1 kere açıldı server a girdim sonra dc atıp silah yarışı gircekken gene dondu gelmedi şimdi gene girince direk donuyor :/ yokmu kesin çözümü bunun ya
  • Nasıl düzeltiyoruz hala aynı ya açılmıyor
  • Her konuya bu linki vermişsinde Düzelmedi hala bende yaptım hepsini
  • aynen bendede 1 kez oldu sonra silah yarışı gircektim gene dondu :/
  • nasıl çözdünüz hocam?
  • çözülmedi hocam ya 1 2 kişide olmuş çözüldü yazılıyor bende ve diğer arkadaşta olmadı yani daha tam bir çözümünü bulamadım bende sabahtan beri arıyorum
  • bende aynı şekil 1 hafta ban yedim çünkü bu zımbırtıdan dolayı
  • oyunu 2. defa silip tekrar yüklüyorum işe yaramıcağını biliyorum da yapcak bişey yok delircem 2 gündür
  • benimde fps baya düştü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırım bende de aynı sorun var.

Dün gelen güncellemeden sonra Rekabetçi Mode'a giremiyorum. Basit Eğlence ya da Silah Yarışı gibi diğer tüm oyunlara girebiliyorum ama Rekabetçi Mode başlarken Haritanın Dolduğu kısımda oyun donuyor ve loading olmuyor. 104 tane maç kazandım bu oyunda ve yaklaşık 1 yıldır oynuyorum zaten. Yeni kullanıcı değilim, hack falan gibi işlerle hiçbir zaman işim olmaz. Nasıl çözerim bu sorunu? Donanımla ilgili bir sorun olsa hiçbir Modda oyunu oynayamam. İngilizce dahil araştırmalar yaptım ama bir türlü çözümü bulamadım.

Arkadaş çözüldü yazmış ama tam olarak nasıl çözüldüğünü belirtmemiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shario -- 4 Nisan 2015; 8:53:48 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.