Şimdi Ara

ASUS ROG Swift PG278Q 1440p Kullananlar Kulübü (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
188
Cevap
2
Favori
9.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bu mönitöre en düşük ekran kartı modeli ne olmalı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: AyKqT

Bu monitör neden IPS yapmamışlar. ASUS 27" MG279Q Modelinde IPS var fakat ondada FreeSync var. iki ayrı monitör için iki ayrı kart. Olan bize oluyor.

Asus PG279Q ya da PG27AQ modeline bakın hocam.

https://www.asus.com/Monitors/ROG-SWIFT-PG279Q/ 2K 165HZ GSYNC
    https://www.asus.com/Monitors/ROG-SWIFT-PG27AQ/ 4K

• quote:

Orijinalden alıntı: fthyrr1976fy

bu mönitöre en düşük ekran kartı modeli ne olmalı acaba

http://www.geforce.com/hardware/technology/g-sync/supported-gpus

Şu listedeki kartlardan biri olmalı EN AZ.
    tavsiye edilen tabi gtx970 falan
  • erkange E kullanıcısına yanıt
    cevabın için teşekkür ederim
  • Arkadaşlar 1 sene önce aldığım asus pg278q monitörümü yeni çıkan ips panel olanından alacağımdan ötürü satıyorum.
    2.yani sorunsuz çıkan seriden en ufak bir problemi çiziği yoktur.Faturası kutusu kullanım kitapçığı aparatları olduğu gibi durmaktadır.Günde ortalama 1 2 saat kullanılmıştır.
    Fiyatım 2200 lira ilgilenen arkadaşlara duyrulur.
    Ödeme konusunda izmirden almak istiyen olursa tüm tutarı benim alacağım monitörün fiyatının anlaştığımız tutar kadarını kredi kartından 9 a kadar bölme imkanı da vardır.
  • Arkadaşlar monitörde 144hz seçeneğini iptal etmek mumkunmu oyuna girince otomatik 144 hz oluyor ben 120hz olmasini istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kadar pahallı ve özellikle oyuncu kesime çıkartılan bir monitöründe böyle sorunların görülmesi firmanın sadece ve sadece kar amaçlı satışlara yöneldiğinin kanıtıdır,yok hani bir kalite çizgisi vardır bunlar o çizgiyi ilkokul çizgisine çevirmeye başlamışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaptanedi

Bu monütörü almalımıyız almamalımıyız vg248qe den geçmeyi düşünüyorum. Ama hoparlör mevcut değil sanırım..

hocam arada dağlar kadar fark var.. swift'in panel kalitesi çok iyi.. renkler çok gerçekci.. vg248q'da renkler çok cansız ve soluk..
  • quote:

Evet renkler soluk malzeme kalitesi nasıl acaba birde hoparlör yok sanırım. Birde piksel yoğunluğu ne derece vg248q ya yani 23 inç e 1080p yetersiz bence pikseller 10 metreden görünüyo. 27 inc e 1440p de de aynı derecede mi.

İki monitörü de kullandım.. rog swift 27 inç için 1440p çözünürlüğe sahip ve piksel yoğunluğu, nokta aralığı çok iyi.harici bir hoparlör ses sistemi öneririm

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: VEGETTO

quote:

Evet renkler soluk malzeme kalitesi nasıl acaba birde hoparlör yok sanırım. Birde piksel yoğunluğu ne derece vg248q ya yani 23 inç e 1080p yetersiz bence pikseller 10 metreden görünüyo. 27 inc e 1440p de de aynı derecede mi.

İki monitörü de kullandım.. rog swift 27 inç için 1440p çözünürlüğe sahip ve piksel yoğunluğu, nokta aralığı çok iyi.harici bir hoparlör ses sistemi öneririm

Eyvallah sağol hocam bilgi için. Piksel yoğunluğu iyi ise ips paneller ucuzlayana kadar idare eder.. Birde nerden almalı bu ürünü. Sıkıntısız seri olarak satan yer var mı. Amazon de de 2600 e gelebiliyor.

ben webdenal.com sitesinden almıştım problemsiz çıkmıştı.. ondan önce eksen bilgisayar ve sanalmarketim sitesinden aldığım rog swiftlerde sıkıntı çıkmıştı,, ışık sızması ve ölü piksel vardı

• Lightbost ac hocam 0 goshtingle 120hertzde oyun oynayabilirsin
  • Arkadaşlar Bende 3 ay kadar önce Vatan'dan aldım monitörü. Şansıma sıfır sorun ile karşılaştım. Monitörden çok memnunum.
  • Ben de almayı düşünüyorum Asus ROG Swift PG278Q 'yu fakat asus rog forumlarında bu monitörün kullanıcılarının ilk 6 ay içerisinde ekranda puslanma ya da renk harelenmesi problemi yaşadıklarını okudum. Benzer problemler yaşayanlar var mı aranızda?
  • Arkadaşlar aşağıdaki resimlerde monitörün sorunları görünüyor. Ekranın sol alt köşesine yakın bölgede (tam köşesinde değil) karartı mevcut. Ayrıca monitör genelinde ışık sızması ve clouding mevcut. Monitörü 1 hafta önce aldım. Sizce bunu servise versem değişim yaparlar mı, yoksa boşa uğraşıp 1 ay monitörsüz mü kalırım?

ASUS ROG Swift PG278Q 1440p Kullananlar Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkbozkus -- 8 Mayıs 2016; 19:31:51 >

• Selam arkadaşlar bu monitör hepsiburada.com bende almak istiyorum. Fakat çok sorunla karşılaşan gördüm bana akil verin ne yapmalıyım
    Ve monitör alirsam ne gibi testlere sokmak gerekiyor sonuçta 2800TL vereceğim bu durumda çok fazla bilgim yok monitör konusunda

bu arada ekran kartım bu
    Galax gtx970 Hof

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hillx -- 17 Mayıs 2016; 10:37:43 >
  • gittigidiyordan 2600₺ ye ürünü sipariş geçecektim fakat bu sorunları okuduktan sonra vazgeçtim ne yalan söyleyeyim siz ne dersiniz şansımı deneyeyimmi?
  • Benide ekle dostum 3 ay oldu alali gayet iyi gidiyor

• IBreak4LoveI kullanıcısına yanıt
    vatan vb gibi bir mağazadan görerek test ederekte alabilirsiniz.
  • Vatanpc den aldım ürünü çok şükür ölü piksel yok ama çok az alt tarafta ışıl sızması mevcut buda beni pek etkilemiyor açıkçası ama ürün çok güzelmiş yakından bakıp görünce çok farkettiriyor
  • hangi isteden ala bilirim
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.