Şimdi Ara

Sahibinden.com Hk. ( TEHLİKELİ AÇIK )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar site acaip sapıtmış durumda. 10 dk da kendiliğinden 50 kişinin hesabına giriş yaptım.

Kendi hesabıma giriş yapamıyorum, giriş yapmak için kullanıcı adımı ve şifremi giriyorum ama farklı kişilerin hesaplarına giriş yapılıyor kendiliğinden. Bir galericinin dahi hesabına giriş yapıldı kendiliğinden. Başkasının ilanları bile kaldırılabilir vaziyette şu anda site. Bir hesap vardı baktım tüm range rover ilanlarını favoriye almış onların bildirimleri filan geliyor bana. Şu anda hesabıma giriş yapamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bgs0 -- 1 Nisan 2015; 22:49:53 >

• şuan sistemde id'ler 'de çakışma mevcut.Sen giriş yaptığında başka kişinin id si ile login oluyorsun bu sebeple başkasının oturmu geliyor.

Site şuan çok zarar gördü.İnaşlah şifreleri değiştirmezler.
  • Muhtemelen şu anda bizim hesaplarımızda başkaları tarafından hata nedeniyle kullanılabiliyor da olabilir. Hesap bilgilerinin tümüne erişiliyor. Kişisel bilgiler, adresler , telefon numaraları, mesajlar ve ilanlarda dahil. Bu büyük bir açıktır ve tehlike arz etmektedir.
  • Ben şu anda girdim ve hiç bir sorun yok gibi.
  • Aksam arkadas gosterdi. Dedi oha olaya bak. Bisuru milletin ismiyle oturum acildi kendiliginden Bunlar hep diger sitelerin isleri olmasin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boyle devam ederse beyaz kadin ticareti baslar sitede
    Hazir galericilerin hesabina girmisken "km dusurulmus, alti gunes görmüş" diye ibareler ekleseydiniz ilanlara, hak yerini bulurdu

Ama hakkini verelim, zahabinden cok ise yariyor, eski aracima konyadan tokattan musteri bile cikti, biktim ilani kaldirdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rallier_61 -- 2 Nisan 2015; 0:41:18 >
  • bilgilerimizi hatta tc kimlik no dan adresimize kadar herşeyimiz ortaya dökülüyor
    Yarın yapıcağım ilk iş savcılığı suç duyurusunda bulunmak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forumdan biri final otomotiv e denk gelsede az eğlensek

• Üyelik girişini kapatmışlar.

quote:

En kısa sürede yayında olacağız!
    Zorunlu olarak yaptığımız sistem çalışmaları nedeniyle kısa bir süre için sitemize ve mobil servislerimize erişim sağlanamamaktadır. En kısa sürede size yeniden hizmet verebilmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

Biz çalışmalarımızı tamamlarken dilerseniz Facebook sayfamıza göz atabilir, herhangi bir gelişmeyi kaçırmamak için bizi Twitter‘dan takip edebilir ya da Pinterest sayfalarımızda dolaşabilirsiniz.

Göstermiş olduğunuz anlayış için şimdiden teşekkürler!

sahibinden.com
  • bomba sonunda patladi
  • şu anda herhangi bi sorun yok
  • Şu an siteye giriş yapılamıyor. Herhangi bir uyarı da yok. Sizlerde de böyle mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pegasus !

Şu an siteye giriş yapılamıyor. Herhangi bir uyarı da yok. Sizlerde de böyle mi

Ben de giremiyorum şu an bakayım şansa başka biri denk gelir mi dedim şöyle galerici gelse de ilanları düzeltsem diye ama giremedim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.