Şimdi Ara

ford kuga 1.6 EcoBoost a tüp taktıracağım yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
16.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu motora uygun tüp taktıracağım ne kadar tüp fiyatları bilgilendirirseniz sevinirim

• 5-6000 tl civarı
  • Suç sana bu arabayı satanda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu forumda bir turbo benzinli hayranlığı aldı başını gitti, burası amerika ya da arabistan değil, memleketimizde en az yakan turbo benzinli bile bu fiyatlarla "çok yakar çook"
  • Arabayi satve dizel bi qq al

• Tuplen sakın ugrasma arkadaşım bız taktık pederın Jaguara mahvettık vallahı arabayı ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

Suç sana bu arabayı satanda

Arkadaş bir şey sormuş gurur kırıcı bir cevap vermişsin.

İmzanla tavırların uyuşmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haketmedim

quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

Suç sana bu arabayı satanda

Arkadaş bir şey sormuş gurur kırıcı bir cevap vermişsin.

İmzanla tavırların uyuşmuyor.

Yakıtı düşünen bu arabayı alırmı kardeşim, ucuz araba bile değil yazık. Ayağını yorganına göre uzat derler, lpg reno 9 a takılır güzelim arabaları mahfediyolar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufuk-34JD58 -- 1 Nisan 2015; 20:19:48 >
  • Hocam keşke dizel yada daha ekonomik bir araç alsaydınız. Güzelim araca LPG takmaya içim acır benim şahsen. Tabiki yinede araç sizin.
  • Yahu turbo benzinli bile bile lades.

• Ne çok biliyorsunuz...

İsteyen istediği şeyi yapar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Prins taktırıyor , ancak taktırmadan önce bir daha düşünün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj batuhan

Hocam keşke dizel yada daha ekonomik bir araç alsaydınız. Güzelim araca LPG takmaya içim acır benim şahsen. Tabiki yinede araç sizin.

ekonomik olur diye taktırmayı düşünüyorum niye içiniz acıyor onu anlayamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayko

quote:

Orijinalden alıntı: dj batuhan

Hocam keşke dizel yada daha ekonomik bir araç alsaydınız. Güzelim araca LPG takmaya içim acır benim şahsen. Tabiki yinede araç sizin.

ekonomik olur diye taktırmayı düşünüyorum niye içiniz acıyor onu anlayamadım

Hocam bilgim kesin değil ama LPG motorda performans düşüklüğü ve ömrü konusunda pekte yararlı olmadığını duydum. Tabiki bilgilerimde net emin değilim ondan dolayı Ama dediğim gibi araç sizin, tercih sizin. Belkide taktırmanız problem yaşatmayacaktır. Daha bilgili insanlarında yorumları gerek :)

• Kaç tane mesaj var bir tanesi yararlı değil.

Bu arabaya LPG mi takılır? diye yazanlar olmuş.Araba adamın isterse su ile çalışanını yaptırır.

Bu tarz tiplere inat fazla paradan kafayı yersem ileride Rolls Royce filosu alıp LPG taktırıcam.Sırf bu tarz tiplere inat.

Ha bu motor için uyumsuzdur ya da %100 uyumlu değildir onu belirtirsin anlarım da o araca takılmaz diyenlere sesleniyorum.

Adamlar gidip Lincoln jiplerine takıyor.Burada ortalama bir markanın turbolu SUV'una takılmasını neden garipsiyorsunuz?

Bence konu sahibi kuga başlığı altına ya da LPG forumuna yazarsa daha iyi sonuçlar elde eder.
  • Arkadaş avrupa Lpg ye teşvik veriliyor, millet temiz çevre, emisyon diye ölüyor, bizimkiler o arabaya lpg olmaz , lpg ancak reno 9'a olur gibi 50 yıl öncesinin yorumlarını yapıyorlar.
    Uygun kit varsa takılır.Gayette güzel olur düzgün bir ustayla.
    Tabi bizde araba saygı meselesi olduğuu için, Lpg takınca insanların küçümseyici tavırlarına hazır olun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nejoz

Prins taktırıyor , ancak taktırmadan önce bir daha düşünün.

prins takıyor niye düşüneyim çokmu zararı olur motora
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkantasdemir

Arkadaş avrupa Lpg ye teşvik veriliyor, millet temiz çevre, emisyon diye ölüyor, bizimkiler o arabaya lpg olmaz , lpg ancak reno 9'a olur gibi 50 yıl öncesinin yorumlarını yapıyorlar.
    Uygun kit varsa takılır.Gayette güzel olur düzgün bir ustayla.
    Tabi bizde araba saygı meselesi olduğuu için, Lpg takınca insanların küçümseyici tavırlarına hazır olun.

ben ekonomimi düşünürüm kim küçümserse küçümsesin
  • ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    Sizi burada parayla mı tutuyorlar her lpg paylaşımını böyle sabote ediyorsunuz? Okuma kardeşim zoruna gidiyorsa

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslında sorun arabada lpg olması değil.

Fabrika çıkışı olsa tamam sorun yok ancak sıfır arabaya o kadar para verip sonra da üçüncü parti donanımları taktırıp orjinalliğini bozanlara bu sitemler.

Kötü bir ustaya düşersen arabadan soğuyup sattırmaya kadar götürür lpg denilen şey. İlle benzinli istiyorsan atmosferik alırsın, 100 km/h hıza 2 saniye geç çıkarsın.

2500 liraya telefon aldın, kontör alacak paran yoksa hesaplarda bir sorun var demektir.

Kabahat yüzde yüz tüketicide değil ancak bu fahiş fiyatlara yaşıyorken memlekette herkes bilinçli tüketici olmak zorunda.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.