Şimdi Ara

OnePlus insansız hava aracını duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• OnePlus insansız hava aracını duyurdu

Pek çok firmanın güne çeşitli şakalarla başladığı 1 Nisan gününe özel OnePlus firmasının da bir sürprizi vardı. Firma sınırlı sayıda ürettiği 4 pervaneli minik insansız hava aracını bugün satışa sundu.

100mAh gücündeki bataryası ile 5-7 dakika havada kalabilen OnePlus DR-1 yaklaşık 20 dakikada şarj olarak uçmaya hazır hale geliyor. 7cmx3cm şeklinde avuçiçine sığan bir ölçüsü olan araç USB üzerinden şarj ediliyor.

Aracın kontrolü bir kablosuz kontrolcü üzerinden sağlanıyor. Herhangi bir pervane arızasına karşı 4 adet yedek pervane kutu içerisine dahil edilmiş. Fiyatı 20$ olarak belirlenen insansız hava aracı haberin yayına girdiği sıralarda tükenmişti.   

• Aynısının rewel markası bende 3 aydır var evde uçuruyorum. Çok zevkli bir oyuncak.

• 5 - 7 dk ne ki bakkala sigaraya almaya gidemez :)

• cheerson cx10a modeli bu! TR gönderim dahil 17$ a banggood dan alabilirsini!!!http://www.banggood.com/Cheerson-CX-10A-CX10A-Headless-Mode-2_4G-4CH-6-Axis-RC-Quadcopter-RTF-p-956936.html

• One Plus gerçekten karakteristlik bir tasarım ortaya koyan bir firma oldu şu renki sürekli kullanmaları ayrı bir hava kattı kendilerine bu gidişle daha iyi yerlere geliceklerine inanıyorum

• Bu Cheerson cx10 modelinden 3 tane aldım banggood.com dan. 1 Nisan şakası gibi bu.

• İşe yaramaz aga

• gül gül öldük one plus'cım.

• quote:

Orijinalden alıntı: korayus

cheerson cx10a modeli bu! TR gönderim dahil 17$ a banggood dan alabilirsini!!!http://www.banggood.com/Cheerson-CX-10A-CX10A-Headless-Mode-2_4G-4CH-6-Axis-RC-Quadcopter-RTF-p-956936.html

Hacım, ben video çekimi yapmak istiyorum. Istanbul semalarında bunun için bu tarz bir şey düşündüm. Kamera montajı oluyor mu? Ya da olursa nasıl olur? Yardımcı olur musun bana?

Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bizim ofiste bir kaç ay önce 40 tl ya aldı kaç kişi aynısından. İnsansız hava aracı diye tanıttıkları şeye bak...
  • her şeye de insansız hava aracı denmesi ne kadar da garip halbuki eskiden bu tür şeylere oyuncak gözüyle bakardık şimdi daha bir itibarlı görünsün diye mi bu isimlendirme anlamadım :/

• bildiğin oyuncak bu, insansız hava aracı kamerası filan olur sensörleri olur rüzgara karşı aero dinamiği olur. Bunun oyuncakçılarda satılan helikopterlerden farkı be?

• hmm demek insansız.. insanlı versyonu nasıl olur merak ettim şimdi.

• Buna kamera montajı olmaz. Öncelikle ne kadar ağır bir kamera monte etmek istiyorsunuz? Yoksa dahili bir kamera mı kullanmak istiyorsunuz? Ayrıca bütçeniz ne kadar? Kullanmak istediğiniz menzil nedir? Ona göre size kısaca bir ürün önerisi yapayım?
  • Rüzgarda bir yaprak misali uçar gider bu haberin olsun bu bildiğin oyuncak olmuş bir de başlığa bak, rezalet.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başlığa bakıp bizde bişey zannettik. Bildiğin oyuncak bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evin dışına çıkamaz bu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.