Şimdi Ara

Dikkat km. düşürülmüş araç 35RH238

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba malum internet sitesinde araç bakarken linkteki araç dikkatimi çekti. tramer sorgulaması yaptığımda ocak 2014te girdiği muayenede km bilgisi 252000 olarak gözüküyor 12/02/2015 tarihinde girdiği muayenede ise km bilgisi 151000 olarak gözüküyor. Birilerinin canı yanmasın diye burada konu açma gereği duydum.

plaka: 35RH238

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-renault-ihtiyactan-acil-207319047/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vitamini kabuğunda -- 2 Nisan 2015; 11:52:50 >

• 15 bin yazmış bide

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 15 bindeki arabanin enjektoru neden degisir ki zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 152 bin yazmak istemiş hayvan eti yemiş
  • 152000 yazmaya çalışmış
  • Piyasa iyice bu arabalarla dold . Düşük kilometreli araç satmak istesek kimse inanmayacak . Aslında bu ilanları tek bir konu altında toplasak iyi olur .
  • 35 rh 238
    35rh 238
    35 rh238
    35rh238

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Km takıntısı yaptıkça bunlar artacak. Bunlar arttıkça davalar artacak. Davalar arttıkça da km takıntısı azalacak (inşallah).
    Yolunu yordamıni bilen yine yapacak, kimse bilmeden mutlu mesut düşük km li araca bindiğini sanacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr.big -- 1 Nisan 2015; 21:01:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr.big

Km takıntısı yaptıkça bunlar artacak. Bunlar arttıkça davalar artacak. Davalar arttıkça da km takıntısı azalacak (inşallah).
    Yolunu yordamıni bilen yine yapacak, kimse bilmeden mutlu mesut düşük km li araca bildiğini sanacak.

valla ne yapacağımızı bilemiyoruz. Kimisi der boya takıntısı olanlar,kimisi der km takıntısı olmasın. Arabaların neresine dikkat edeceğimizide söyleseniz
  • İnsan takıntı yapmamaya çalışsa bile bu tarz şeyler insanı takıntıya itiyor..
  • Paylaşım için teşekkürler.
  • Tamamen psikolojik

• quote:

Km takıntısı yaptıkça bunlar artacak. Bunlar arttıkça davalar artacak. Davalar arttıkça da km takıntısı azalacak (inşallah).
    Yolunu yordamıni bilen yine yapacak, kimse bilmeden mutlu mesut düşük km li araca bildiğini sanacak.

Aşınma paylarından, genelde yağ ağzı gibi yerlerden bakılıp anlaşılabiliyor, komple motor gömleğini yenilemedikçe sorun yok gbi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: humanist67

quote:

valla ne yapacağımızı bilemiyoruz. Kimisi der boya takıntısı olanlar,kimisi der km takıntısı olmasın. Arabaların neresine dikkat edeceğimizide söyleseniz

hocam öncelikle şunu söyleyeyim, önceki aracımı 285.000 km de sattım. yaklaşık 200.000 de kuzenden aldım. tavan, kaput ve bagaj haricinde komple boyalı ve 1 değişeni vardı. takıntım olmaması bu sebepten :)

benim takıntıdan kastım "olmazsa olmaz" şeklinde olması. yani bazı psikolojik sınırlar var. onları geçince "araç alınmaz" mantığı var. Büyük ihtimal bilimsel değil. Ekonomi olsun diye dizel alınıyor, 100.000 den sonra masraf açar, zor satılır diye 90.000 lerde satılığa çıkarıyorlar. aracın tavanı kaputu güneş yanığı içinde, öyle geziyor.
    adam kaza yapmış, sürtmüş aracı, yaptırmıyor. satarken "boyasız" diyebilmek için. hep "satarken" odaklı hareketler.

otomobil bana hizmet etmek için var. bana sorunsuz hizmet edecek. sadece kolay satmayı düşünürsek işimiz var, galeri açalım

@ cebrail:

yedirmek isteyen usta başka ustaya yine yediriyor. işin uzmanı çok az. herkes "usta" olduğu için kimse bilgisine laf ettirmiyor. iyi diyor, ya da mesnetsiz sallıyor. Usta dediğimiz adamlardan biri aracımın tavan birleşim yerlerine elini sürüp "bu araba takla atmış" dedi... ne diyeyim. bu adam motor bloğuna mı bakacak

• quote:

Orijinalden alıntı: vitamini kabuğunda

Merhaba malum internet sitesinde araç bakarken linkteki araç dikkatimi çekti. tramer sorgulaması yaptığımda ocak 2014te girdiği muayenede km bilgisi 252000 olarak gözüküyor 12/02/2015 tarihinde girdiği muayenede ise km bilgisi 151000 olarak gözüküyor. Birilerinin canı yanmasın diye burada konu açma gereği duydum.

plaka: 35RH238

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-renault-ihtiyactan-acil-207319047/detay

Hocam başlığı editleyip plakayı da ekler misin ? Google aramalarında çıksın.

• #207319047 numaralı İHTİYACTAN ACİL başlıklı ilan için yapmış olduğunuz "Hatalı İlan Bildirimi" tarafımıza ulaşmıştır.
  • 15200 yazmak istemiş sanırım.
    2006 yani 9 yaşında aracın baskı balatası ve enjektörleri değişip 15000 km de olmasına da inanmak ayrı bir olay zaten. Fiyat da fena değil 13.000 alınır.
  • km. ler yanlışlıkla hep bir sıfır eksik yazılıyor. bir sıfır fazla yazan daha hiç görmedim, yanlışlıklar pek inandırıcı olmuyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.