Şimdi Ara

Aksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P Devam (784. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.036
Cevap
261
Favori
492.530
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 782783784785786
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bunun super kapasitorunu 826 ya takamazmiyiz elektronikten anlayanlar varsa soyleyebilirlermi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gunduz vakti, z23 sürümlü kameranın kısa bir görüntüsü, görüntüden hiç memnun değilim, focus ayarı yapmaya çalışacağım, halbuki ilk sayfadaki lale ve yatan kedi fotoğrafları bana ait, onlarda sorun yoktu. Muhtemelen yakın odak ayarlı geliyor makinalar.
    Orjinal dosya 280 mb civarı, indirip bir bakın derim.
    https://www.dropbox.com/s/mc2o2atfzli8sbz/YDXJ0349.mp4?dl=0

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mf09

olgu hocam bende 826 var bir tane daha kamera almayi dusunuyorum hangi kamerayi tavsiye edersiniz dome 201,a 119,mini807 veya baska marka model olabilir

Mini 0807 şu an özellikeri ile içlerindeki en iyi kamera görünüyor

Kapasitörler 08xx serisine uymaz çünkü yazılım kaynaklı son dosyayı kapatırken bozar dosyayı.

• Selamlar.aliexpressten xioami internatipnal sipariş verdim .anladıgım kadarıyla farkı menüsündeki dil desteği garanti desteği gibi şeyler.arka kapak metal birde.başka bilinmesi gereken bir özelliği varmıdır bu internatioal versiyonu bilen varmı arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kod adı çökertme

M20 daha canlı renkler sunuyor ancak ntk işlemciden ötürü lacivert bordo gibi renkleri siyah olarak gösteriyor. Gyro'su çok iyi çalışıyor ve ekranının olması çok büyük avantaj tüm ayarları oradan yapabiliyorsun.

M20 konusu açıldı

Vatana millete hayırlısı olsun

Detaylar :http://forum.donanimhaber.com/m_117864224//tm.htm

Hemen karşılaştırma çekimlerine başladım bile

Aksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P Devam

• gearbest ten siparişi verdim bakalım ne zamana gelecek

ilk siparişten bi kaç saat sonra ekstra bataya sipariş vericem fakat aynı kargoda gelmelerini istemiyorum gümrükte takılma ihtimaline karşı. Bunu ikinci siparişimde not olarak yazarsam ayrı ayrı yollarlar herhalde değil mi birleştirmezler?
  • Arkadaşlar kamera biraz önce elime ulaştı ancak hafıza kartım olmadığı için çekim yapamadım. Fotoğraf ayarlarındaki metering mode ve time stamp nedir aydınlatırsanız sevinirim, video modunda 1080p 48fps çekiyor 60 fps seçeneği yok sebebi nedir ? Son olarak en fazla üç dakika kullanıma göre çok ısındı bataryası normal midir ?

• Serkan YAMANyoutube
    Saros ibrice Night Dive (Gece dalışı) xiaomi yi
    https://www.youtube.com/watch?v=tRoDpLTSsps

gece dalışında çekim yaptım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deli Komutan

gearbest ten siparişi verdim bakalım ne zamana gelecek

ilk siparişten bi kaç saat sonra ekstra bataya sipariş vericem fakat aynı kargoda gelmelerini istemiyorum gümrükte takılma ihtimaline karşı. Bunu ikinci siparişimde not olarak yazarsam ayrı ayrı yollarlar herhalde değil mi birleştirmezler?

2. bir sipariş oluşturduğunuzda ayrı ayrı paket yolluyorlar. Aynı anda 3 farklı sipariş geçtim aynı günde hepsi farklı paketlerde ulaştı

Aksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P Devam

• quote:

Orijinalden alıntı: godofsail

gece dalışında çekim yaptım

Şahane olmuş walla ahtapot salatası süper

• SJcam M20 vs. Xiaomi Yi

Elektronik Gimbal Acayip derecede güzel Yapmış M20 deki çekimleri

M20 konusu : + Detaylar :http://forum.donanimhaber.com/m_117864224//tm.htm

Xiaomi Yi Çekimi :

SJCam M20 Çekimi :

• Housing (su altı kabı) arıyorum elinde olan var mıdır?

• @OlguErhan Selamlar, öncelikle böyle bir konuya vesile olduğunuz için teşekkürler. Ben de satın aldım. Eğer ürün elime ulaşırsa monopod ve 2400 mah ek bataryayı da almayı düşünüyorum. Şimdilik beklemedeyim.
  • su altı çekimde selfie çubugunu mu kullandınız merak ettimde?
  • arkadaşlar deniz içinde kullanmalık çubuk arıyorum türkiye içinden alabileceğim var mı öneriniz?su altı kabım mevcut
  • Arkadaşlar timelapse (video) için hangi ayarlarda çekim yapmalıyım?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xyz35

arkadaşlar deniz içinde kullanmalık çubuk arıyorum türkiye içinden alabileceğim var mı öneriniz?su altı kabım mevcut

batmayan aparat mevcut.

bobber diye geçiyor.

aliexpress.com
    US $2.62 22% OFF|SHOOT Waterproof Bobber Floating Non slip Hand Bar Selfie Grip for Gopro 8 7 5 6 4 Session Xiaomi Yi 4K SJCAM SJ4000 Accessory|sj4000 accessories|for gopro|bobber floating - AliExpress
    http://www.aliexpress.com/item/Waterproof-Gopro-bobber-floating-Non-slip-hand-bar-selfie-grip-for-Xiaomi-Yi-Gopro-1-2/32650792127.html?spm=2114.01010208.3.1.LgmxOP&ws_ab_test=searchweb201556_0,searchweb201602_2_10037_10017_507_10032,searchweb201603_11&btsid=c30d2305-88ac-4fda-8216-c09fbcaaaade

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ressam -- 21 Haziran 2016; 13:04:46 >

• Merhabalar arkadaşlar,
    Batarya Xiaomi'nin içinde takılıyken powerbank üzerinden veya fiş üzerinden aleti şarja takmak bir sorun yaratır mı?
    Normal şartlarda bilgisayar USB'sine bağlayarak şarj ediyordum ama her zaman bu mümkün olmuyor, özellikle dışarıdayken bunun bir çözümünü bulmam lazım.
  • bunun çözümü yedek batarya almaktır. power banktan ya da prizden şarj etmek pilin ömrünü kısaltır en güzeli usb den şarj etmek oda 2 tane bataryaya sahip oldugunuzda işinizi karşılar
  • xyz35 kullanıcısına yanıt
    Hocam floating stick ile çektim.

• 
Sayfa: önceki 782783784785786
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.